CZ SK EN

SPOLEČNOSTI LINKCITY A CROMWELL PODEPSALY NOVOU NÁJEMNÍ SMLOUVU S BÜHLER MOTOR

Vydáno dne: 21. 6. 2019 10:46 LINKCITY

Developer Linkcity a společnost Cromwell Property Group, která se zabývá investicemi a správou nemovitostí, podepsali smlouvu s novým nájemcem v logistickém parku LiNK Hradec Králové. Ten je nyní kompletně obsazen. Areál je první nemovitostí dokončenou v rámci strategického partnerství mezi Linkcity Czech Republic a Cromwell Property Group. Nový nájemce Bühler Motor je celosvětový výrobce malých a středně velkých elektromotorů, převodových motorů a čerpadel pro automobilový průmysl, letectví a zdravotnictví. V LiNK Hradec Králové si pronajal téměř 1 300 metrů čtverečních skladových a kancelářských prostor. Připojil se tak ke společnostem Dachser a Gebrüder Weiss, globálním poskytovatelům logistických služeb, kteří zde sídlí od poloviny loňského roku.

„Jednání o pronájmu probíhalo velmi rychle a efektivně, takže k podepsání smlouvy došlo během pouhých dvou měsíců," komentuje Kristýna Zavrtálková, Deputy CEO Linkcity Czech Republic. Na přípravě transakce se podílela realitní agentura Content Reality, specializovaná na industriální nemovitosti.

Společnost Bühler Motor v současné době rozšiřuje svou výrobu v regionu. To si vyžaduje další logistické prostory, které expanzi podpoří. Firma je našla v areálu LiNK Hradec Králové, který je ideální jak z hlediska velikosti pronajímaných prostor, tak samotného umístění v průmyslové zóně Pouchov nedaleko dálnice D11 i železniční tratě a letiště.

Areál získal zelenou certifikaci BREEAM na úrovni Very Good, což jej řadí mezi nejlépe hodnocené průmyslové parky v České republice. Dokončen byl na podzim roku 2018 a nyní je již plně pronajatý.

„Velmi nás těší, že jsme kompletní pronájem parku dokončili v tak krátkém čase a že nájemci jsou opravdu renomované společnosti s dlouhodobými (10letými) smlouvami," komentuje David Svoboda, Country Manager Cromwell Property Group.

www.linkcity.cz

Linkcity Czech Republic a. s. je členem stavebního koncernu VCES a mezinárodní developerské sítě Linkcity, která patří do skupiny Bouygues [čti Bujk]. Linkcity se zaměřuje na projektování, výstavbu, financování a údržbu komerčních nemovitostí v 9 zemích západní a střední Evropy včetně České republiky a Slovenska. Využívá přitom pevného zázemí globální společnosti, které kombinuje s výbornou znalostí lokálních trhů. V oblasti rezidenční výstavby v České republice dosud realizovala více než 1 000 nových bytů v projektech, jako je například Rezidence Chrudimpark, Oáza Michle, Top House Wellnerova v Olomouci nebo Bytový dům Harfa v Praze. V současnosti společnost rozšiřuje své developerské aktivity o průmyslové a logistické projekty. Pod značkou LiNK Logistic Industry byl již dokončen logistický areál LiNK Hradec Králové. Linkcity zároveň v České republice plánuje development dalších průmyslových a logistických projektů.

Aktuality ze světa Linkcity Czech Republic naleznete na sociální síti LinkedIn.

Cromwell Property Group je skupina zabývající se investicemi do nemovitostí a jejich správou. Působí ve třech světadílech a opírá se o celosvětovou základnu investorů. K 31. prosinci 2018 měla v Austrálii, na Novém Zélandu a v Evropě ve své správě majetek v celkovém objemu 7,3 miliardy eur.

Cromwell spravuje po celé Evropě realitní aktiva ve výši 3,7 miliardy eur napříč řadou fondů a zmocnění, zahrnující přibližně 220 nemovitostí a 3 000 nájemců. Silnou stránkou skupiny jsou hluboké odborné znalosti místních realitních trhů, které Cromwell získává od více než 200 zaměstnanců pracujících ve 20 lokálních kancelářích ve 12 evropských zemích. Pro více informací navštivte: www.cromwellpropertygroup.com.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.

Denisa Kolaříková
Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
LiNK Hradec Kralové (1).jpg
LiNK Hradec Kralové (1).jpg
LiNK Hradec Kralové (2).jpg
LiNK Hradec Kralové (2).jpg
LiNK Hradec Kralové (6).jpg
LiNK Hradec Kralové (6).jpg
LiNK Hradec Kralové (8).jpg
LiNK Hradec Kralové (8).jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.