CZ SK EN

KETOMIX DETOX: NOVINKA, KTERÁ PODPOŘÍ ORGANISMUS A POSÍLÍ IMUNITU

Vydáno dne: 9. 9. 2019 11:30 KetoMix CZ

Klinické studie prokázaly spojitost mezi hromaděním toxinů a nabýváním na váze. Značka KetoMix proto vyvinula speciální produkt KetoMix Detox. Tablety, které obsahují silymarin a cholin, nejenže chrání játra, ale mají také blahodárný účinek na jejich regeneraci. Ve velké míře přispívají ke správné činnosti jater a ledvin a k normálnímu metabolismu lipidů.

Efektivní odbourání škodlivých látek (toxinů) pomocí KetoMix Detoxu napomáhá obnově buněk a vede ke zlepšení různých tělesných parametrů. Nemá přitom žádné vedlejší účinky, ani nevede k nutričnímu nedostatku, jak je tomu u detoxikačních diet. Tablety KetoMix Detox jsou zdraví prospěšné a kromě pročištění organismu pomohou také ke zdravé a zářící pleti, krásným nehtům a vlasům. Zlepší metabolismus a pomohou k efektivnějšímu spalování přebytečných kalorií. Zajistí také funkčnější trávicí systém a posílí imunitu.

Detox a hubnutí

KetoMix Detox je velmi vhodným doplňkem při dietách. Organismus během hubnutí odbourává nejen tuky, ale i toxiny, které se dlouhodobě ukládaly do tukové tkáně. Tělo tak během hubnoucí kůry shazuje nahromaděný tuk a zároveň vyplavuje nežádoucí škodliviny. Pitný režim umožňuje ledvinám zbavovat se škodlivých látek a dostatečný přísun vlákniny ze zeleniny a KetoMix jídel napomáhá pročišťovat střeva a podporovat tak růst prospěšných střevních bakterií, které se opět postarají o vylučování škodlivých látek. Játra jsou velmi často přezdívána jako „čistička“ nebo „elektrárna organismu“. Jsou to právě ona, která se starají o správný chod metabolismu, pročišťují organismus od toxinů, kontrolují strávenou potravu, přeměňují živiny na energii a během ketózy přeměňují tuky na ketonové látky. KetoMix Detox díky obsahu silymarinu a cholinu, pomáhá všem zmiňovaným orgánům k jejich správnému fungování a tělo zklidňuje a pročišťuje.

Silymarin je účinná látka, která pochází z bodláku Ostropestřce mariánského. Tato rostlina měla svůj význam už ve Staré Antice jako lék při hadím uštknutí. Dokáže urychlit obnovu jaterních buněk
a i v dnešní době je hojně doporučován při intoxikacích, otravách nebo jaterních onemocněních jako je cirhóza nebo žloutenka.

Cholin má při dostatečném příjmu ochranný účinek na fungování jater a metabolismus tuků. Nedostatek tohoto vitagenu může vést až k poruše jaterních funkcí či ztučnění jater. Dostatečný příjem cholinu je tedy velmi důležitý především v léčení těchto zdravotních problémů.

Proteinová neboli ketonová dieta s produkty KetoMix dokáže nejen proměnit postavu a tím i vnitřní vnímání sebe samých, ale spolu s KetoMix Detoxem pomůže i správné funkci celého organismu.

Prozkoumat opravdové příběhy skutečných lidi, kteří zhubli s KetoMixem a začali tak novou kapitolu života, je možné na www.ketomix.cz nebo facebookové poradně.

oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna

Více informací naleznete na www.ketomix.cz

KetoMix dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.

KONTAKTY

PR agentura Crest Communications


Michaela Janoušková

Account Manager

Crest Communications a.s.

Ostrovní 126/30

110 00 Praha 1

GSM: +420 778 543 041

e-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Marie Petrovová

Account Executive

Crest Communications a.s.

Ostrovní 126/30

110 00 Praha 1

GSM: +420 778 412 121

e-mail: marie.petrovova@crestcom.cz

www.crestcom.cz


Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.