CZ SK EN

SPOLEČNOST TREI STAVÍ JIŽ ŠESTÝ VENDO PARK V ČESKÉ REPUBLICE

Vydáno dne: 5. 12. 2019 9:45 TREI REAL ESTATE

Společnost Trei Real Estate GmbH (dále jen Trei), projektový developer a vlastník rezidenčních a maloobchodních nemovitostí s působností po celé Evropě, staví v České republice již šestý retail park pod značkou Vendo Park. Ten se nachází v Mnichově Hradišti, asi hodinu jízdy severovýchodně od Prahy. Celkové investiční náklady činí 2,6 mil. eur a dokončení je naplánováno na druhé čtvrtletí roku 2020. Společnost plánuje, že si objekt dlouhodobě ponechá.

Již od počátku výstavby v srpnu letošního roku je Vendo Park plně pronajat. Nabízí prostory pro zavedené maloobchody Planeo (elektronika), dm (drogerie), Super Zoo (chovatelské potřeby) a Pepco (non food, dekorace, nábytek, textil). Vzniká přímo vedle Penny Marketu, který již patří do aktiv společnosti Trei. Obě nemovitosti mají společnou nájemní plochu 3 300 m2, přičemž 1 800 m2 připadá na Vendo Park a 1 500 m2 na Penny Market. Společnost Trei investovala do obou objektů celkem 4,1 milionů eur.

Pepijn Morshuis, CEO společnosti Trei Real Estate, dodává: „Vedle Polska pro nás Česká republika představuje druhý nejdůležitější trh při budování portfolia retailových nemovitostí ve střední a východní Evropě. Typ nemovitosti Vendo Park se ukazuje jako trvale udržitelný. To se projevuje mimo jiné tím, že jsme již na začátku výstavby podepsali nájemní smlouvy na 100 % plochy. S výstavbou v Mnichově Hradišti uděláme další krok k našemu cíli, jímž je celkem zhruba 50 retail parků v Polsku, v České republice a na Slovensku."

Společnost Trei má v současné době v České republice v portfoliu dalších pět Vendo Parků: v Jablonci nad Nisou, Kyjově, Mohelnici, Roudnici nad Labem a Vlašimi. Kromě České republiky Trei plánuje, rozvíjí a spravuje maloobchodní parky pod značkou Vendo Park také v Polsku a na Slovensku. V současné době má společnost v těchto zemích 23 Vendo Parků.

Kontakt pro média
c/o RUECKERCONSULT GmbH
Daniel Sohler
Tel.: +49 30 28 44 987 49
sohler@rueckerconsult.de

Kontakt Trei Real Estate GmbH
Ann-Kathrin Schwartz
Head of Marketing
Tel.: +49 208 5806 6977
akschwartz@treirealestate.com

O Trei Real Estate
Realitní společnost Trei Real Estate GmbH se sídlem v Mülheimu an der Ruhr investuje do trvale udržitelných bytových a komerčních nemovitostí na míru, vyvíjí je a spravuje. Tato stoprocentní dceřiná společnost koncernu Tengelmann se v rámci své dlouhodobé strategie soustřeďuje na realitní investice a development v Německu, Polsku, České republice, na Slovensku, v Portugalsku a USA. Vedle portfolia aktiv ve výši cca 1,1 mld. eur připravuje Trei Real Estate GmbH development projektů ve výši 850 mil. eur. Pod značkou Vendo Park společnost vyvíjí, staví a pronajímá nákupní parky v České republice, na Slovensku a v Polsku. Pokud jde o oblast bydlení, vyvíjí Trei v současné době v Německu, mj. v Berlíně, obytné čtvrti s komerčními plochami a také studentské apartmány pod značkou Quartillion. Firma je navíc aktivní i v mezinárodním měřítku a realizuje projekty výstavby bytů v České republice, Polsku a USA.

Soubory ke stažení

Obrázky
VendoPark_Mnichovo Hradiste_(c)_Petr Bedrna_DECO group.jpg
Vizualizace: Vendo Park Mnichovo Hradiště, © Petr Bedrna, DECO group
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.