CZ SK EN

KETOMIX NABÍZÍ NOVĚ I PROTEINOVÉ TĚSTOVINY, SUŠENKY, CHIPSY, HORKÝ KAKAOVÝ NÁPOJ A SUŠENÉ MASO

Vydáno dne: 22. 1. 2020 12:30 KetoMix CZ

Leden 2020 - Česká proteinová dieta KetoMix uvedla do svého portfolia novinky, které k dietnímu stravování zdánlivě nepatří. Křupavé chipsy, sýrové nachos, sušené hovězí maso, sušenky a horký kakaový nápoj splňují všechny podmínky pro ketonové stravování. Jsou plné kvalitních proteinů s velmi malým množstvím sacharidů s vitamíny, minerálními látkami a vlákninou.

„Funkční dieta neznamená hladovět a omezovat se v jídle. Naopak, čím více kvalitních potravin je do dietního plánu zařazeno, tím větší je šance, že bude dieta úspěšná a že v ní zákazníci vytrvají. Jsme si toho vědomi, a proto neustále hledáme nové produkty, které jim dietu zpříjemní. V tuto chvíli přicházíme hned se pěti novinkami,“ uvedla Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix.

První z nich je sušené maso. To je vyráběno ručně a to výhradně z nejlepšího masa z českých
a slovenských chovů. K dispozici je ve třech variantách – klasik, pepř a sůl a teriayaki. Plnohodnotně nahradí jedno KetoMix jídlo a zcela přirozeně se tak, díky velikosti a skladnosti, může stát rychlou stravou třeba na cestách.

Milovníky sladkého určitě potěší KetoMix sušenky a horký kakaový nápoj. Sušenky jsou nabízeny hned ve třech příchutích - pomerančové, s kousky čokolády a s čokoládovou polevou. Ač se to zdá málo pravděpodobné, KetoMix sušenky jsou, stejně jako ostatní KetoMix jídla, plné vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Navíc s minimem sacharidů. Pro zahřátí ve dnech, kdy je venku pošmourno, je pak skvělou volbou zmiňovaný horký kakaový nápoj. Zahřeje a dodá tělu vše, co by mělo kvalitní jídlo obsahovat.

Češi jsou národem, milujícím těstoviny. Proto KetoMix uvedl i jejich zdravou náhradu. Proteinové fusilli, penne nebo risoni se upravují jako běžné těstoviny. Na rozdíl od nich jsou ale plné kvalitního proteinu a neobsahují téměř žádné sacharidy. Jsou tak vhodné jak pro ketonovou dietu, tak i v rámci zdravého stravování.

Proteinové chipsy s příchutí smetany a cibule a křupavé slaninové nachos jsou poslední novinkou, kterou KetoMix nyní představuje. Slané krekry obsahují kvalitní protein, a přestože je od klasických chuťově nerozeznáte, jsou o mnoho zdravější. Stejně jako všechny ostatní KetoMix jídla, ani tyto neobsahují přidané glutamáty a chemické látky. Proto se jejich konzumace nemusíte obávat.

„Při hubnutí je důležitá nejen motivace ale i odměna. Kousek čokolády po náročném dni si při běžných dietách musíte odpustit. S KetoMixem je to ale jiné. Nabízíme nízkosacharidové čokolády, po nichž nepřiberete. V tuto chvíli naši zákazníci mohou navíc koupit výhodný balíček našich nejoblíbenějších čokolád Milk Praline 5+1 ZDARMA“, dodává Sroka. Čokoláda je slazená maltitolem, který se používá jako náhrada sacharózy, ale obsahuje o polovinu méně kalorií. Výhodou maltinolu je, že nepřispívá k tvorbě zubního kazu a podporuje funkci metabolismu.

Vše dostupné na e-shopu www.ketomix.cz.

KetoMix dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.

KONTAKTY

PR agentura Crest Communications

Michaela Janoušková

Account Manager

Crest Communications a.s.

Ostrovní 126/30

110 00 Praha 1

GSM: +420 778 543 041

e-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Marie Petrovová

Account Executive

Crest Communications a.s.

Ostrovní 126/30

110 00 Praha 1

GSM: +420 778 412 121

e-mail: marie.petrovova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.