CZ SK EN

CTP EXPANDUJE NA RUMUNSKÝ TRH, DO PORTFOLIA FIRMY PŘIBUDE CTPARK ARAD NEDALEKO TEMEŠVÁRU

Vydáno dne: 27. 4. 2015 22:03 CTP

Logistický park Cefin Arad s rozlohou 93 000 m2 se stane součástí sítě CTParků pod novým názvem CTPark Arad. Čtvrtý největší developer průmyslových nemovitostí tak pokračuje ve vyhledávání nových obchodních příležitostí mimo domovský trh v České republice.

Nový přírůstek sítě CTP se nachází v blízkosti hranic s Maďarskem, na jihozápadním předměstí města Arad vzdáleného 30 kilometrů od třetího největšího rumunského města Temešváru. Strategickou polohu místa oceňují především firmy zabývající se výrobou a logistikou, protože jim umožňuje spojení na hlavní přepravní tepny vedoucí do střední a jihovýchodní Evropy. Pro růst průmyslu jsou podstatné i další aspekty, jako jsou mzdové náklady, vzdělaná a zkušená pracovní síla a v neposlední řadě i podpora místních samospráv a rumunské vlády. V Aradu působí mnoho zahraničních investorů jako je Continental, Flextronics, Procter & Gamble, Linde Group, Draxlmaier Group a FM Logistic.

„Rumunsko je pro CTP vzhledem k jeho aktuálnímu ekonomickému růstu důležitým trhem a proto věříme, že právě nyní je ten správný čas rozšířit naše aktivity právě sem. V obchodních parcích, které spravujeme v České republice, je zaměstnáno více než 37 tisíc lidí. Proto může být náš vstup na rumunský trh vnímán i jako klíčový nástroj pro snížení nezaměstnanosti ve městech a regionech, ve kterých leží naše obchodní parky. Již na 400 mezinárodních společností si vybralo síť CTParků za své působiště a mnoho z těchto společností se již poohlíží po obchodních příležitostech právě v Rumunsku," říká ředitel CTP Remon Vos.

Nový CTPark Arad nabídne prémiové nemovitosti třídy A a pronájem obchodních jednotek začínajících na 1 000 m2 s možností dalšího rozšíření. Obchodní park je zvlášť vhodný pro výrobní a logistické společnosti, které ocení plný servis zajištěný CTP. Současnými nájemci obchodního parku jsou Gebrüder Weiss, Schenker a Gefco.

CTP pokračuje v expanzi na rumunském trhu. Nedávno předal do užívání 4 000 m2 současnému klientovi, společnosti Fränkische v CTParku Turda.

Poznámka pro editory:

CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice, specializujícím se na výstavbu a správu high-tech průmyslových areálů pro přední mezinárodní a české společnosti, které investují do rozvoje stávajících nebo nových areálů ve strategických lokalitách ve střední a východní Evropě. Společnost CTP provozuje síť CTPark Network, největší integrovaný systém prémiových průmyslových areálů ve střední Evropě s pronajímatelnou plochou 2,5 milionu m2 ve 40 strategických lokalitách. Další součástí aktivit společnosti jsou kancelářské areály jako Spielberk Office Centre v Brně a IQ Ostrava.

Chcete-li být na seznamu médií, se kterým komunikuje CTP, zaregistrujte se zde: http://eepurl.com/bdsZ_b


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Jana Bakešová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
gsm : + 420 731 613 604
e-mail: jana.bakesova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Rumunsko_CTPark Arad_foto_01.jpg
Rumunsko_CTPark Arad_foto_01.jpg
Rumunsko_CTPark Arad_foto_02.jpg
Rumunsko_CTPark Arad_foto_02.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.