CZ SK EN

ROZŠÍŘENÍ CTPARKU BOR PŘINESE BĚHEM TŘÍ LET PRÁCI VÍCE NEŽ TISÍCOVCE LIDÍ

Vydáno dne: 8. 4. 2015 22:06 CTP

Nedávno oznámené rozšíření CTParku Bor v souvislosti se získaným financováním od pbb Deutsche Pfandbriefbank přinese významný rozvoj tohoto úspěšného CTParku. Společnost CTP pracuje již nyní ve spolupráci s nájemci parku a místními úřady na zdokonalení služeb v rámci tohoto areálu. V současné době je v tomto obchodním parku zaměstnáno více než 1100 lidí. V letošním roce zde vznikne dalších téměř 300 a v nadcházejících dvou letech více než 760 pracovních míst.

Jednou z hlavních aktivit CTP je zajištění dopravního spojení do CTParku Bor z okolních měst, díky němuž se o práci mohou ucházet i lidé ze vzdálenějších a ne vždy dobře dostupných míst tohoto regionu.

„Již nyní poskytuje CTP dopravní spojení do CTParku Bor z Tachova a od 1. dubna nově také jedinou přímou linku z Mariánských Lázní se zastávkami po celé trase, kde bylo dosud dopravní spojení veřejnou dopravou nedostatečné a řada zaměstnanců neměla možnost se do CTParku Bor a zpět jednoduše dopravit," říká regionální ředitel CTP pro oblast Čech Tomáš Novotný. Zaměstnancům parku, kteří nechtějí nebo nemohou dojíždět, bude sloužit moderní ubytovací zřízení o 400 lůžkách se 2 až 3lůžkovými pokoji s vlastním sociálním zázemím a kuchyní, prádelnou a sušárnou, jež se budou nacházet na každém patře ubytovacího zařízení. Toto přechodné bydlení bude strategicky umístěno na začátku parku, aby se zaměstnanci, kteří jej budou využívat, mohli do práce dostat během několika málo minut.

Součástí rozšíření parku bude také ordinace praktického lékaře, k němuž mohou pracovníci CTParku Bor zajít na běžnou zdravotní prohlídku nebo na konzultaci v případě jakéhokoliv zdravotního problému. Společnost CTP hodlá v parku vybudovat také restauraci a zázemí pro řidiče.

Blízkost německých hranic a vysoká kvalita nabízených služeb - to jsou důvody, proč je CTPark Bor dlouhodobě vyhledávaným místem pro působení celé řady tuzemských i mezinárodních firem. I proto nabízí široké možnosti pracovního uplatnění. Práci zde může najít pracovník ve skladu nebo ve výrobě, řidič vysokozdvižného vozíku, ale i administrativní pracovník, manažer nebo ředitel.

„Pro jednoduché vyhledávání volných pracovních pozic jsme vytvořili speciální webovou stránku http://prace.ctp.eu/bor, prostřednictvím které se zájemci o práci mohou přihlásit a zaslat svůj životopis adresovaný přímo zaměstnavateli," dodává Tomáš Novotný

Poznámka pro editory:

CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice, specializujícím se na výstavbu a správu high-tech průmyslových areálů pro přední mezinárodní a české společnosti, které investují do rozvoje stávajících nebo nových areálů ve strategických lokalitách ve střední a východní Evropě. Společnost CTP provozuje síť CTPark Network, největší integrovaný systém prémiových průmyslových areálů ve střední Evropě s pronajímatelnou plochou 2,5 milionu m2 ve 40 strategických lokalitách. Další součástí aktivit společnosti jsou kancelářské areály jako Spielberk Office Centre v Brně a IQ Ostrava.

Chcete-li být na seznamu médií, se kterým komunikuje CTP, zaregistrujte se zde: http://eepurl.com/bdsZ_b


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Jana Bakešová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
gsm : + 420 731 613 604
e-mail: jana.bakesova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
CTPark_Network.jpg
CTPark_Network.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.