CZ SK EN

MARTIN ŘEZANINA SE STAL PARTNEREM SKUPINY REALISM

Vydáno dne: 29. 9. 2020 11:57 Realism (dříve T.E)

Martin Řezanina se po Tomáši Staříkovi stal dalším partnerem skupiny Realism. Developerskou společnost posílil před rokem, a to v reakci na expanzi firmy a chystané akvizice. Nově se bude podílet na všech klíčových rozhodnutích, na rozvoji firemní strategie a tvorbě identity. Nadále vede developerský tým a soustředí se na připravované i plánované projekty.

Praha, 29. září 2020 - Martin Řezanina do skupiny Realism nastoupil v létě 2019, aby řídil oddělení developmentu, jeho expanzi formou personálního náboru a práci na přípravě nových projektů. „Za rok působení se potvrdily jak jeho bohaté profesní zkušenosti a dovednosti, tak lidské kvality a přístup. Pod jeho vedením se zefektivnila práce projektového týmu a výrazně přispěl i k rozvoji celé firmy. Proto se nyní oficiálně stává partnerem skupiny Realism. Martin nadále povede oddělení developmentu, ale nově se bude podílet na celkové firemní strategii a na tvorbě identity skupiny. Počítáme s jeho vlivem na všechna důležitá rozhodnutí, která před sebou máme," uvádí Martin Hubinger, majitel skupiny Realism.

Nový partner Realism vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze a má za sebou mnohaleté zkušenosti s vedením projektových týmů a s vytvářením developerských strategií. Přes 10 let pracoval pro Unibail-Rodamco, evropského lídra v oboru komerčních nemovitostí, kde odpovídal za rozšíření a renovace Centra Černý Most a Centra Chodov. Z pozice vedoucího projektu měl následně odpovědnost za dva polyfunkční developerské projekty nadnárodního koncernu HB Reavis v České republice.


POZNÁMKA PRO EDITORY

„ISMUS nelze vykládat čistě jako soubor uměleckých směrů. Je to v první řadě komplex individuálních způsobů smýšlení, filozofických východisek a společenských postojů. Projekty pod značkou Realism reprezentují zcela unikátní a individuální ISMUS. Souhrn rysů a vlastností, se kterým se nemusí ztotožnit všichni, ale ti, kteří ano, pro ty to bude to REAL, to pravé. Stejně jako je jediný a pravý jejich život samotný.
Z těchto úvah a názorů plyne způsob, jakým tvoříme naše projekty a pro jaké klienty a partnery zde jsme."

Developerská skupina Realism [výslovnost: ˈrɪəˌlɪzəm] (dříve T.E) se soustředí na realizaci osobitých projektů odrážejících specifický životní styl svých obyvatel či uživatelů. Značka Realism zastřešuje skrze činnost specializovaných společností hned čtyři segmenty realitního byznysu - development pozemků a projektový management, realizaci staveb, investice do nemovitostí a asset management. Cílem je pokrývat všechna hlavní odvětví nemovitostního trhu a poskytovat tak kompletní servis - od investice přes přípravu projektu a řízení stavby až po následnou správu portfolia.

Skupina Realism dosud zrealizovala projekty Barrandovská zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot. Formou prodeje projektu s vydaným stavebním povolením dokončila Barrandez-vous. Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad. Byla nominována mezi šest finalistů kategorie Project of the Future v rámci světově největší architektonické soutěže WAN Awards. Zařadila se také mezi šestnáct nejlepších staveb světa v kategorii Residential - Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. Dalším úspěšným projektem skupiny Realism je rezidence Truhlárna, která se stala vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018. V ročníku 2019 developer prvenství obhájil s rezidencí Barrandovská zahrada.

Skupina aktuálně rozvíjí několik velkých územních celků v Praze a Brně čítajících dohromady zhruba 1 700 bytů. Pracuje také na nových akvizicích. Ve střednědobém horizontu plánuje expanzi do zahraničí.

Více informací naleznete na webových stránkách www.realism.cz a na tiskovém středisku www.crestcom.cz.

Pro další informace se prosím obraťte na:

Crest Communications
Marcela Kukaňová
+420 731 613 618
marcela.kukanova@crestcom.cz

Realism
Adéla Vaverová
+420 721 522 216
adela.vaverova@realism.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Realism_Martin Rezanina_partner skupiny Realism a reditel oddeleni developmentu.jpg
Realism_Martin Rezanina_partner skupiny Realism a reditel oddeleni developmentu.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.