CZ SK EN

POJIŠŤOVNA METLIFE SE POUŠTÍ DO NOVÝCH CSR AKTIVIT

Vydáno dne: 12. 11. 2020 14:19 MetLife

Pojišťovna MetLife tradičně podporuje řadu neziskových a charitativních aktivit, ať už finančně nebo osobním zapojením svých zaměstnanců. Letos na podzim se portfolio podporovaných projektů rozšířilo o nové aktivity zaměřené zejména na pomoc dětem a obyvatelům třetího světa. Pojišťovna MetLife rozšiřuje svou spolupráci s organizací Junior Achievement a nově se zapojuje do projektů Save the Children a Odyssey Teams / Helping Hands.

Pojišťovna MetLife se pravidelně zapojuje do veřejně prospěšných projektů a cíleně pomáhá tam, kde je to potřeba. Mezi její dlouhodobě podporované projekty patří Junior Achievement, který se zasazuje o zlepšení finanční gramotnosti dětí. V předchozích letech MetLife prostřednictvím dobrovolníků spolupracovala na programech pro základní školy, v letošním roce se nově zapojuje rovněž do projektu určeného školám středním. Program opět funguje na bázi dobrovolnictví, přičemž zástupci pojišťovny MetLife budou k dispozici vybraným středoškolákům, a coby jejich mentoři jim pomohou budovat a spravovat jejich vlastní fiktivní firmu.

Projekt Save the Children se zaměřuje na děti ze zemí třetího světa, které musí denně čelit existenčním problémům, jako je nedostatečná zdravotní péče či omezený přísun pitné vody. Organizace pomáhá zajistit stovkám tisíc dětí na celém světě důstojnější životní podmínky a povzbuzuje jejich víru v lepší budoucnost. V rámci projektu mohou dobrovolníci napsat pozitivně laděný, inspirativní dopis v angličtině (nebo francouzštině, španělštině či arabštině), případně nakreslit pozitivní obrázek, a ten naskenovaný poslat. Cílem je ukázat dětem, že nejsou samy a mají okolo sebe podporu.

Třetím projektem, do něhož se MetLife nově zapojuje, je Odyssey Teams / Helping Hands. V rámci tohoto projektu složí zaměstnanci pobočky z obdržené „stavebnice" protetickou ruku, která bude následně odeslána dítěti do některé ze zemí třetího světa spolu s povzbudivým vzkazem. Umělé končetiny tak pomůžou lidem, kteří by jinak neměli šanci je získat.

Jsem velmi rád, že se naše pojišťovna zapojuje nejen u nás, ale celosvětově právě do projektů zaměřených na děti a dospívající. Paleta možností zapojení je navíc velmi pestrá, takže každý zaměstnanec si může vybrat tu, která ho nejvíc osloví," vyjádřil se k novým CSR aktivitám František Špulák, Marketing and Communication Executive pojišťovny MetLife.

Pro více informací kontaktujte:

Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Informace pro editory
Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 40 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Soubory ke stažení

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.