CZ SK EN

GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK & PÂTÉ DU CHEF JAKO TIP NA SVÁTEČNÍ TABULI

Vydáno dne: 24. 10. 2012 0:23 PATÉ DU CHEF

Vánoce jsou svátkem, na který se těší každý rok nejen děti ale i dospělí, a to hned z několika důvodů. Děti se nemohou dočkat až zasednou k rozbalování dárků, dospělí se těší na chvíle pohody, které si často rádi zpříjemní dobrým jídlem. Stejně tak, jak se promění příroda změní se i v domácnostech sváteční tabule, na které nechybí vybrané lahůdky a delikatesy. Tradičně se na stole objevují pokrmy, které si po celý rok odpíráme, a na kterých si hospodyňky dávají záležet. Vánoční inspiraci mohou najít i u české značky Pâté du Chef, která jako každoročně připravila bohatý výběr delikates. Zajímavými tipy pro letošní Vánoce mohou být například „Vánoční dvouvrstvá paštika s křenovou remuládou“, „Vánoční paštika s brusinkami“ v keramické formě a další lahůdky, které nabízí značka Pâté du Chef. Na Mikuláše zase připravila oblíbený duopack paštik s nožem.

„Každoročně všichni rádi překvapujeme své nejbližší nějakým neobvyklým dárkem, a proto se snažíme zákazníkům usnadnit výběr a přinášíme jim originální vánoční tipy společně se značkou Pâté du Chef," říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Pâté du Chef. „Paštiky jsou v mnoha zemích považovány za vrchol vyspělé gastronomie, proto máme radost, že je naše česká značka a sortiment Pâté du Chef mezi zákazníky tolik vyhledávaný a oblíbený. A to jak v zemích Evropy kam dodáváme, tak stále více i mezi českými spotřebiteli," dodává Martin Kincl.

Pro letošní vánoční období připravila značka Pâté du Chef několik limitovaných edic jako originální dárek:

Vánoční dvouvrstvá paštika s křenovou remuládou 125g
Paštika splňuje vedle gurmánského zážitku také požadavek na pěkný dárek v elegantním černém obalu s netradiční zajímavou chutí.

Vánoční paštika s brusinkami 350g
Jedná se o delikatesu s brusinkami v praktické červené keramické misce s víkem, která zůstane obdarovanému jako věcný dárek. Zapékací miska je vhodná do 185°C.

Vánoční paštika s lískovými ořechy 350g
Delikatesa s lískovými ořechy je pro zákazníky připravena v praktické zelené keramické misce s víkem. Tato keramická miska může sloužit nejen o Vánocích jako praktický pomocník v kuchyni. Zapékací miska je vhodná do 185°C.

Mikulášská nadílka 200g
Atmosféru mikulášské nadílky mohou gurmánům navodit dvě lahodné stogramové paštiky ve veselém obalu s postavičkami čerta, anděla a Mikuláše. Jedná se o Bruselskou paštiku s brusinkami a Paštiku s pečeným masem. K duopacku přidala jako dárek značka Pâté du Chef nožík na krájení paštik a sýrů.

Vánoční paštikový MIX 4x 70g
Tuto malou vánoční pozornost ocení každý gurmán. Je vhodná jako vánoční ochutnávka při posezení s přáteli. Praktické elegantní balení obsahuje nejoblíbenější čtyři příchutě paštik Pâté du Chef - s brusinkami, s ořechy, s pečeným masem a s kachními játry a portským vínem.

Další vánoční novinkou v limitované edici jsou paštiky Pâté du Chef ve sklenicích s praktickým uzávěrem. Paštiky mají velmi pěkný design a potěší zákazníky svými netradičními příchutěmi. Gurmáni zajisté nepohrdnou Vepřovými jatýrky na cibulce, Paštikou s kuřecími játry, madeirou a houbami nebo Hrubou zvěřinovou paštikou se srnčím masem a skotskou whisky. Kromě novinek a limitovaných edic si mohou zákazníci vybírat i z tradičního sortimentu značky Pâté du chef.

Značka Pâté du Chef obohatila český trh o své delikatesní paštiky v roce 2008. Jejich výroba je situována nedaleko Prahy v Dobřejovicích. Zde vzrostla již v roce 2004 moderní výrobna s kapacitou 6000 tun chlazených paštik ročně a zaměstnává 100 zaměstnanců. Výroba paštik Pâté du Chef je držitelem evropských standardů (BRC, IFS aj.) a pochlubit se může též certifikátem BRC levelu A, který získala již podruhé za sebou. Velký úspěch společnost Alimpex - Maso, s.r.o. zaznamenala v roce 2006, kdy se kromě dodávek na tuzemském trhu podařilo začít s exportem paštik značky Pâté du Chef. Dnes vyváží do 15 zemí EU a Ruska, kdy export tvoří více než polovinu realizované produkce. Mezi tyto země patří například Dánsko, Velká Británie, Německo, Polsko, Španělsko, Slovinsko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Litva, Bulharsko, Rumunsko a dalších.


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Mgr. Kateřina Goroškov Řeháková
Account Director
tel.: + 420 222 927 114
e-mail: katerina.rehakova@crestcom.cz

Crest Communications a.s.
Michaela Janoušková
Account Executive
tel.: + 420 222 927 109
e-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
36843 mikulas.jpg
36843 mikulas.jpg
37750 kren.jpg
37750 kren.jpg
IMG_15243.JPG
IMG_15243.JPG
IMG_15262.JPG
IMG_15262.JPG
maketa_TABLA_3D_07.jpg
maketa_TABLA_3D_07.jpg
sklo retro 4.jpg
sklo retro 4.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.