CZ SK EN

PHILADELPHIA V ZAJETÍ BYLINEK - NOVÉ SVĚŽÍ DRUHY KRÉMOVÉHO SÝRU

Vydáno dne: 3. 4. 2014 0:32 PHILADELPHIA

Jeden z nejznámějších termizovaných sýrů na světě přináší na český stůl nové příchutě. Sýr Philadelphia, který si získává stále více příznivců na celém světě, nabízí zákazníkům hned dvě nové příchutě. Philadelphia s pažitkou přináší milovníkům bylinek smetanový požitek, v kterém se snoubí lahodný sýr s čerstvou naťovou zeleninou. Další novinkou na českém trhu je osvěžující kombinace světového sýru Philadelphia s lososem a koprem. Obě varianty jsou k dostání na trhu ve 125 gramovém balení. Jsou inspirovány zdravým životním stylem a zaručují ojedinělý gurmánský zážitek.

„Philadelphia je jedním z nejoblíbenějších termizovaných sýrů, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout nové a svěží příchutě," říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Philadelphia pro Českou republiku. „Stejně jako u původní receptury Philadelphia Original se jedná o kvalitní a stoprocentně přírodní sýry, jejichž složení je obohaceno zajímavými aromatickými příchutěmi, které jim dodávají delikátní chuť," dodává Martin Kincl.

Krémový přírodní sýr Philadelphia se již dlouhá léta vyznačuje vysokou kvalitou a výbornou chutí. Jde o stoprocentně přírodní sýr, ve kterém nejsou v rámci výroby použity žádné konzervanty. Na českém trhu je nejznámější Philadelphia Original i její odlehčená verze Philadelphia Light. Nyní mohou příznivci tohoto sýru vyzkoušet zcela nové příchutě ve 125 gramovém balení. Složení Philadelphie s pažitkou bylo inspirováno zahradní bylinkou, která v kombinaci s bílým sýrem potěší každého gurmána. Novinka obsahuje pouze 10 % tuku a řadí se tak mezi odlehčené druhy sýrů.


Losos si získává stále větší oblibu v českých domácnostech a používá se nejen v teplé i studené kuchyni. Právě tyto vlastnosti má společné se sýrem Philadelphia, který ve spojení s touto oblíbenou rybou a příjemně aromatickým koprem podtrhuje lahodnou chuť produktu. Philadelphia s lososem a koprem je k dostání ve 125 gramovém balení a obsahuje 11 % tuku.

První cream cheese vyrobil už v roce 1872 americký lékař William Lawrence. Osm let poté tento unikátní objev v oblasti gastronomie získává značku Philadelphia a je distribuován ve fóliovém obalu pod jménem firmy Empire Company. Tento podnik koupila v roce 1903 společnost Phenix Cheese Copany of New York, která se v roce 1928 sloučila s firmou Kraft Cheese. V sedmdesátých letech dvacátého století ve Střední Americe (Venezuela, Mexiko) se začala vyrábět a expandovat na evropský trh. Výrobce sýru Philadelphia, společnost Kraft, nyní prodává sýr Philadelphia do více než 80 zemí světa. V současné době dováží společnost Alimpex food a.s. sýr Philadelphia na český trh. Sýr Philadelphia je jednou z nejslavnějších značek měkkého bílého sýru na světě.

Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Mgr. Kateřina Goroškov Řeháková
Account Director
tel.: + 420 222 927 114
e-mail: katerina.rehakova@crestcom.cz


Crest Communications a.s.
Michaela Janoušková
tel.: + 420 222 927 109
e-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Philadelphia_losos_1.jpg
Philadelphia_losos_1.jpg
Philadelphia_losos_2.jpg
Philadelphia_losos_2.jpg
Philadelphia_pazitka_1.jpg
Philadelphia_pazitka_1.jpg
Philadelphia_pazitka_2.jpg
Philadelphia_pazitka_2.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.