CZ SK EN

GOLF JE HRA, HROU KE GOLFU LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI V HODKOVIČKÁCH

Vydáno dne: 4. 9. 2008 0:40 PIONEER INVESTMENTS ČR

Skupina Pioneer Investments v ČR podpořila Den otevřených dveří v pražském klubu Hodkovičky. Poslední prázdninový den si mohli jak laici, tak i ti zkušenější opět vyzkoušet, o čem je golfové umění. Do Hodkoviček zavítala nejen široká veřejnost, ale i hosté Pioneer Investments z řad klientů a novinářů. Tato akce byla součástí série dnů otevřených dveří probíhajících na více než padesáti golfových hřištích pod záštitou České golfové federace ve spolupráci se skupinou Pioneer Investments a dalšími partnery.

Fotografie:
Návštěvníci dne otevřených dveří v Hodkovičkách měli možnost si nejen osobně vyzkoušet hru v praxi na driving range či puttovacím greenu, ale také se dozvědět více o samotných základech golfu od profesionálů.

Pro rodiče, ale zejména pro školáky a předškoláky, byl připraven dětský a informační koutek Pioneer Investments. Heslo „Pojďte si hrát, než začne škola" bylo splněno beze zbytku.

Mezi návštěvníky koutku jsme přivítali také rodinu Jiřího Šubrta ze společnosti OVB Allfinanz.

Zahrát si do Hodkoviček přišli i Jan Majer ze společnosti Partners For Life Planning a Dana Řezníková z Pioneer Investments v ČR.

Tým Pioneer Investments ve složení (zleva): Stáňa Tomková, Tereza Sedláková, Dana Řezníková a Kateřina Rálková mohl být spokojen. Nedělní den otevřených dveří v Hodkovičkách se vydařil.

INFORMACE PRO NOVINÁŘE A EDITORY

Pioneer Investments je celosvětová investiční skupina, která spravovala na konci roku 2007 aktiva v hodnotě 213,5 miliard EUR (zdroj: PGAM). Klientům, mezi něž patří instituce, podniky, zprostředkovatelé a soukromí investoři z celého světa, skupina poskytuje široké spektrum investičních řešení, včetně podílových fondů, alternativních investic a strukturovaných produktů.
Skupina má 80 let zkušeností s investováním, na jejichž základě poskytuje klientům a partnerům vhodné investiční strategie. Vlajkový fond skupiny - Pioneer Fund - je čtvrtý nejstarší fond v USA a odráží se v něm historie skupiny Pioneer Investments v oblasti trvalé správy peněz a pomoci investorům s dosahováním jejich finančních cílů. Z globálních investičních center v Dublinu, Miláně, Bostonu a Singapuru a regionálních center ve Varšavě a v Praze je řízen vlastní investiční proces metodou bottom-up. Ten je dále podporován interním fundamentálním a kvantitativním výzkumem. Cestou k dosažení přidané hodnoty jsou zkušení portfolio manažeři, kteří pracují na optimalizaci výběru titulů a řízení rizik.
Skupina Pioneer Investments má pobočky ve 22 zemích a pro klienty pracuje přes 2 300 specialistů.
Pioneer Investments je obchodní název společnosti Pioneer Global Asset Management S.p.A. (PGAM) a skupiny jejích dceřiných společností. PGAM je 100% dceřiná společnost společnosti UniCredito Italiano S.p.A.

Pioneer Alternative Investments (PAI) je divize hedgových fondů skupiny s hlavními pobočkami v Londýně, Miláně a New Yorku. Investičním centrem divize je Dublin. PAI poskytuje fondy s tzv. single strategií i širokou nabídku fondů hedgových fondů. Celková hodnota spravovaných aktiv této divize činila na konci prosince 2007 5,85 miliard EUR (zdroj: PGAM).


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Marcela Štefcová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 125
gsm : + 420 731 613 669
marcela.stefcova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

PIONEER INVESTMENTS
Dana Řezníková
Head of Marketing
tel.: + 420 296 354 423
e-mail: dana.reznikova@pioneerinvestments.com
www.pioneerinvestments.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Golf_je_hra (1).jpg
Golf_je_hra (1).jpg
Golf_je_hra (2).jpg
Golf_je_hra (2).jpg
Golf_je_hra (3).jpg
Golf_je_hra (3).jpg
Golf_je_hra (4).jpg
Golf_je_hra (4).jpg
Golf_je_hra.jpg
Golf_je_hra.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.