CZ SK EN

ZEITRAUM EXPANDUJE. OTEVÍRÁ SERVISOVANÉ APARTMÁNY PŘÍMO U VÁCLAVSKÉHO NÁMĚSTÍ A ZAVÁDÍ NOVOU ZNAČKU

Vydáno dne: 25. 5. 2021 9:37 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Společnost Zeitraum, renomovaný specialista na ubytování pro studenty se sítí soukromých kampusů v Praze, rozšiřuje své pole působnosti o další segment. Nově se zaměří na servisované ubytování pro jednotlivce i korporátní klienty, kterým nabídne zázemí hotelového typu v moderně vybavených pokojích a apartmánech v centru Prahy přímo u Václavského náměstí. Pod značkou Zeitraum Apartments aktuálně zahajuje provoz domu ꞌFranz by Zeitraumꞌ v Opletalově 41, který se stane prvním projektem nové nadnárodní značky Zeitraum Apartments. Ta se zaměří právě na servisované ubytování v regionu střední a východní Evropy, zatímco Zeitraum Student Housing se bude i nadále věnovat bydlení převážně pro studenty.

„V naší metropoli již delší dobu evidujeme zájem o stylové a plně vybavené apartmány pro krátkodobé až střednědobé ubytování s doplňkovými službami. Poptávku tvoří především náročnější turisté ze zahraničí, expati, ale i velké korporace, které potřebují ubytovat své zaměstnance vyslané na dlouhodobé pracovní pobyty. Náš nový produkt, který je na českém trhu poměrně unikátní, jim v tomto směru vychází maximálně vstříc. Klienti budou moci přijet jen na pár dní, anebo zde strávit několik měsíců i rok. Výhoda tohoto konceptu oproti klasickým hotelům spočívá především v kompletním vybavení apartmánů, a to včetně kuchyně pro přípravu domácích pokrmů. Zásadní rozdíl je i v ceně. Zatímco u dlouhodobého pobytu v hotelu byste se nedoplatili, u nás nabízíme srovnatelný standard za přijatelné ceny,“ komentuje Zdena Noack, Managing Director ve společnosti Zeitraum, a dodává: „V porovnání s byty k pronájmu je naším hlavním přínosem flexibilita. Dlouhodobým nájemcům odpadne nutnost převádět energie, skládat kauci pronajímateli či se dopředu zavazovat ke konkrétní délce pronájmu. Ke každému zájemci navíc přistupujeme individuálně a snažíme se pro něj vybrat takový apartmán, který nejlépe vyhoví jeho požadavkům.“

Václavské náměstí, v jehož blízkosti se nový dům Franz by Zeitraum nachází, je centrem společenského a obchodního dění v Praze. Budova nese název po slavném česko-rakouském prozaikovi, dramatikovi a básníkovi Franzi Werfelovi, který zde žil v letech 1903 - 1912. V nabídce je celkem 53 ubytovacích jednotek s kapacitou pro 2 až 4 osoby. Na výběr jsou jak menší pokoje připomínající dispozičním řešením garsoniéry, tak i větší apartmány se samostatnou ložnicí.

Vzdušné apartmány s vysokými stropy jsou navrženy v neutrálních tónech se zajímavými akcenty, které dodávají celému interiéru lehkost, eleganci a zároveň potřebný rámec pro dotvoření útulného domova v případě dlouhodobých pronájmů. Všechny místnosti se nesou v moderním duchu, přičemž nechybí vybavení základním nábytkem (skříně, dostatečně velký pracovní stůl, postele s kvalitními matracemi), podlahové vytápění, klimatizace, plně zařízená kuchyň včetně mikrovlnné trouby a myčky na nádobí, koupelna se sprchovým koutem, chytrá televize se satelitním přijímačem a neomezené Wi-Fi připojení. Pohodlný a bezpečný vstup do bytů či apartmánů zajišťují čipové karty.

Rezervace krátkodobého ubytování i dlouhodobých nájmů probíhá prostřednictvím online rezervačního systému. Poskytovaný servis mj. zahrnuje nepřetržité služby recepce, pravidelnou výměnu ložního prádla, úklid a celkovou údržbu apartmánů. Pro praní/čištění lze využít služeb centrální prádelny s vysoce výkonnými pračkami.

Zdena Noack na závěr dodává: „Dům v Opletalově ulici je jen začátek naší rozsáhlé expanze. Již brzy otevřeme druhý podobný projekt v Praze 1, a další chystáme ve Varšavě a Krakově, kde také působíme. Naše očekávání od trhu jsou vysoká a ani koronakrize na nich nic nezměnila.“

Informace pro editory

Zeitraum Apartments a Zeitraum Student Housing jsou dceřinými společnostmi Zeitgeist Asset Management, která se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé investory v České republice, Polsku, Maďarsku a Německu. Zeitgeist v současnosti spravuje aktiva v hodnotě 682 mil. EUR.

Zeitraum Student Housing (https://www.zeitraum.re/) nabízí ubytovací kapacity pro studenty a mladé profesionály ve čtyřech rezidenčních budovách v Praze 3, 7 a 10. Zeitraum Apartments (https://apartments.zeitraum.re) poskytuje servisované ubytování pro jednotlivce i korporátní klienty v moderně vybavených pokojích a apartmánech v centru Prahy přímo u Václavského náměstí.

Pro více informací kontaktujte prosím:

Crest Communications

Kamila Čadková

Tel.: +420 731 613 609

E-mail: kamila.cadkova@crestcom.cz

Web: www.crestcom.cz

Denisa Kolaříková

+420 731 613 606

E-mail: denisa.kolarikova@crestcom.cz

ZEITRAUM s. r. o.

Zdena Noack

Managing Director

E-mail: zdena.noack@zeitgeist.re

Web: www.zeitraum.re

Petra Kucková

Head of Sales and Marketing

E-mail: petra.kuckova@zeitgeist.re

Web: www.zeitgeist.re

Soubory ke stažení

Obrázky
Franz by Zeitraum Opletalova_exteriér.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_exteriér.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_01.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_01.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_02.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_02.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_03.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_03.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_04.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_04.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_05.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_05.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_06.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_06.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_07.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_interiér_07.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_recepce.jpg
Franz by Zeitraum Opletalova_recepce.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.