CZ SK EN

GENTLEMANSKOU FIRMOU ROKU 2021 SE STALA SPOLEČNOST KOMA MODULAR

Vydáno dne: 18. 6. 2021 9:50 TPA

Zvláštní cena TPA Gentlemanská firma roku 2021 zná svého vítěze. V letošním 8. ročníku zvítězila společnost KOMA Modular, český výrobce staveb z prefabrikovaných modulů. Firma porotce zaujala svým heslem „pomáhat lidem a obohatit svět“, které je zároveň jejím posláním. Společnost si zakládá na etickém přístupu ke klientům i zaměstnancům a nepřijímá zakázky, které by byly v rozporu s jejími morálními hodnotami. Důležitou položkou firemní politiky je také udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Cena byla předána v rámci galavečera CZECH TOP 100, který proběhl 16. června na Žofíně. Předávajícími byli Jiří Hlaváč, partner TPA, a Radek Jaroš, držitel Ceny klubu Fair Play. Za společnost KOMA Modular ocenění převzal Stanislav Martinec, majitel a ředitel firmy.

Členové Výkonného výboru Gentlemanské firmy v čele s Rostislavem Kunešem a Janou Vítkovou z poradenské společnosti TPA vybrali z přihlášených společností čtyři finalisty. Ocenění Gentlemanská firma roku 2021 nakonec získala společnost KOMA Modular z Vizovic.

Do soutěže Gentlemanská firma se každoročně hlásí řada zajímavých projektů a vybrat jediného vítěze proto není snadné. Až do finále se letos probojovaly čtyři společnosti, z nichž jsme nakonec zvolili KOMA Modular. Firma nás zaujala zejména svým zodpovědným přístupem k životnímu prostředí i lidem a vysokými morálními hodnotami, které staví nad pouhý ekonomický zisk. Oceňujeme také skutečnost, že pro společnost jsou její zaměstnanci partnery, s nimiž vede diskuzi a přijímá jejich podněty ke zlepšení či změnám. Firemní kultura je postavená na setkávání, vzájemném naslouchání a inspirování, což pomáhá budovat na pracovišti příjemnou atmosféru," zdůvodňuje letošní volbu Rostislav Kuneš, ředitel TPA.

Jsem rád, že tato iniciativa ukazuje, že i v businessu jsou firmy se základními lidskými hodnotami a posláním, které nemyslí jen na sebe a svůj prospěch. Získat toto ocenění je pro nás čest a závazek šířit tyto myšlenky dál," uvedl Stanislav Martinec, majitel a ředitel firmy KOMA Modular.

Firma KOMA Modular vznikla před téměř třiceti lety, sídlí ve Vizovicích a své výrobky vyváží v rámci celé Evropy, Asie a Ameriky. Zabývá se výrobou staveb z prefabrikovaných modulů, přičemž každá nabídka je připravována na míru konkrétnímu klientovi. Hlavním cílem je poskytovat prvotřídní řešení splňující náročné požadavky na estetickou kvalitu i užitnou hodnotu. Společnost nabízí široké portfolio potenciálních využití svých staveb od zázemí sportovišť přes školské stavby až po zdravotnická zařízení. Nejznámější stavbou je český pavilon pro Expo 2015 v Miláně. KOMA Modular je nejstarší společností skupiny KOMA Family, která má pobočky nejen u nás, ale také na Slovensku a v Rakousku.
V minulých letech ocenění získaly např. společnosti Era Pack či Isolit-Bravo. Další, již 9. ročník Zvláštní ceny TPA Gentlemanská firma roku 2022, bude vyhlášen na jaře příštího roku.

Pro více informací kontaktujte:
Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz


Informace pro editory:

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména z oblasti daňového poradenství a auditu. Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Soubory ke stažení

Obrázky
Gentlemanska firma 2021_KOMA Modular_1.jpg
Zvláštní cena TPA Gentlemanská firma roku 2021 – předání ceny společnosti KOMA Modular, zleva předávající Jiří Hlaváč, partner TPA, a Radek Jaroš, držitel Ceny klubu Fair Play, Stanislav Martinec, majitel a ředitel oceněné firmy KOMA Modular a Lucie Presslová, Senior brand managerka, Jack Daniels, která předala cenu Gentleman Jack
Gentlemanska firma 2021_KOMA Modular_2.jpg
Stanislav Martinec, majitel a ředitel oceněné firmy KOMA Modular (vpravo) přebírá Zvláštní cenu TPA Gentlemanská firma roku 2021 od Radka Jaroše, držitele Ceny klubu Fair Play
Gentlemanska firma 2021_KOMA Modular_3.jpg
Jiří Hlaváč, partner TPA, předává Zvláštní cenu TPA Gentlemanská firma roku 2021 Stanislavu Martincovi, majiteli a řediteli oceněné firmy KOMA Modular. Zcela vlevo Radek Jaroš, držitel Ceny klubu Fair Play
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.