CZ SK EN

NOVINKA NA TRHU - DEODORANT BOROTALCO POMÁHÁ PROTI POCENÍ A VONÍ PO TĚLOVÉM PUDRU

Vydáno dne: 14. 4. 2015 20:16 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

Spolehlivý spojenec proti pocení je v Česku. Oblíbená italská značka deodorantů Borotalco Original s unikátní přírodní složkou Microtalcum míří na tuzemský trh. Jemný mastkový prášek Microtalcum účinně pohlcuje pot, reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou. Deodoranty Borotalco Original navíc provoní pokožku nezaměnitelnou vůní klasického tělového pudru. V obchodech se všechny varianty deodorantu prodávají za doporučenou cenu od 109 Kč.

Podstatou deodorantů Borotalco je Microtalcum, jemně mletý prášek, který se vyrábí zpracováním přírodního mastku. Microtalcum má vynikající absorpční schopnosti, osvěžuje, zklidňuje a pomáhá udržet pokožku hladkou a suchou. Mastkový prášek má navíc jedinečnou a příjemnou vůni vhodnou pro muže
i ženy. Deodoranty Borotalco Original poskytují až 48hodinovu ochranu před pocením, neobsahují alkohol a jsou dermatologicky testovány.

Značka Borotalco si získala obdiv a uznání již před více než sto lety. „Kromě Itálie si získaly výrobky Borotalco příznivce i v Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku. Věříme, že si optimální absorpční schopnosti
a nezaměnitelnou vůni deodorantů Borotalco oblíbí také ženy a muži v České republice,"
řekl Pavel Kmínek, marketingový manažer značky Borotalco

Tradiční italská značka Borotalco vznikla v roce 1878. V jedné malé lékárně ve Florencii vyvinul anglický lékárník Henry Roberts pudr Borotalco, jemný prášek z čistého přírodního mastku s nádhernou vůní.
V roce 1904 byl uveden na italský trh a okamžitě se stal, díky všestrannému použití, jedním
z nejoblíbenějších produktů osobní péče pro děti i dospělé. V devadesátých letech se klasický tělový pudr stal inspirací a základem dalších výrobků Borotalco s obsahem unikátního Microtalca.

Do řady deodorantů Borotalco Original patří sprej o objemu 150 ml, který je ideální k rovnoměrné aplikaci, tuhý 40ml deodorant zanechávající na pokožce příjemně suchý pocit a kuličkové balení o objemu 50 ml umožňující praktické nanesení. Všechny typy deodorantů Borotalco se prodávají za doporučenou cenu od 109 Kč.

Na českém trhu se objeví vedle řady deodorantů Borotalco Original také deodoranty Borotalco Invisible, které účinně působí proti vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavém oblečení.

Další informace najdete na www.borotalco.cz

Společnost BOLTON CZECHIA
Je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa. Klíčovou potravinářskou značkou Bolton Czechia je Rio Mare. Mezi další výrobky z portfolia Bolton Czechia pro Českou republiku patří zejména extra panenské olivové oleje Monini, krájená rajčata a pyré Valfrutta, semolinové těstoviny Pasta Reggia, italská pesta Arisi, šťáva ze sicilských citronů LiMMi, balsamikové octy Ponti a japonské sójové omáčky Kikkoman. Více na www.boltonczechia.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications
Lukáš Klapil
Gsm: +420 603 824 194
e-mail: klapil@crestmorava.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Foto_Borotalco Original_roll on.jpg
Foto_Borotalco Original_roll on.jpg
Foto_Borotalco Original_sprej.jpg
Foto_Borotalco Original_sprej.jpg
Foto_Borotalco Original_stick.jpg
Foto_Borotalco Original_stick.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.