CZ SK EN

ČTYŘHVĚZDIČKOVÝ HOTEL DUO PROŠEL ROZSÁHLOU REKONSTRUKCÍ. RENOVACÍ PROJDOU I DALŠÍ DVA HOTELY STEJNÉHO MAJITELE - RŮŽE A OLD INN V ČESKÉM KRUMLOVĚ

Vydáno dne: 7. 10. 2015 1:35 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Tuzemský dodavatel komplexních konzultačních služeb v oblasti realitního podnikání a řízení staveb EDIFICE construction & consulting s.r.o. stojí za úspěšnou 7měsíční realizací generální opravy interiérů v čtyřhvězdičkovém Hotelu DUO v Praze 9, která navzdory zachování plného provozu proběhla bez zbytečných komplikací či navýšení rozpočtu a podle stanoveného časového harmonogramu. Hotel DUO patří spolu s Hotely Růže a Old Inn v Českém Krumlově do skupiny Jan Hotels a jeho provozovatelem je společnost Bohemia Properties, a. s. Náklady na rekonstrukci celkem 3 200 m2 ploch dosáhly výše 41 milionů Kč bez DPH.

Role projektového manažera se ujala společnost EDIFICE construction & consulting s.r.o., která zastupovala společnost Bohemia Properties v jednáních s dodavateli od počáteční fáze jejich výběru až po uvedení rekonstruovaných prostor do provozu. Zodpovídala za projektové a cenové řízení, technický dozor a bezpečnost a ochranu zdraví během probíhajících prací.

„Tak, jako u každého projektu bylo potřeba za začátku jasně stanovit cíle, k těm vše směřovat a při sebemenší možnosti odchýlení se od této cesty najít taková řešení, která by nejlépe odpovídala nastavenému plánu", říká k projektu rekonstrukce Hotelu Duo projektový manažer Dalimil Laudát ze společnosti EDIFICE construction & consulting s.r.o. a dodává „jsem opravdu rád, že se to ve spolupráci se všemi projektanty a dodavateli podařilo, a to tak dobře, že nás investor oslovil s nabídkou rekonstrukce dalších dvou hotelů v Českém Krumlově patřících do sítě Jan Hotels."

Realizace představovala úplnou výměnu všech povrchů, instalací a interiérového vybavení v 102 pokojích při celkové ubytovací kapacitě hotelu 650 pokojů. Současně proběhla rekonstrukce chodeb a hlavní kuchyně v 2. nadzemním podlaží.

„K tak zásadnímu kroku, jakým rekonstrukce hotelu při zachování provozu bezesporu je, jsme přikročili po důkladné úvaze. Potřeby hostů se od 70. a 80. let minulého století zásadně změnily, kromě toho je na trhu velká konkurence. Je důležité jít s dobou, jinak nestojíte na místě, ale couváte. Nejdříve jsme si nechali provést marketingový výzkum, abychom zjistili, co dnešní hosté aktuálně preferují. Následně jsme vypsali tendr na projektového manažera, který by nás celým procesem provedl, nastavil projekt od samého začátku a řešil vše nečekané. S konečným výběrem, který nakonec padl na společnost EDIFICE construction & consulting s.r.o., jsme nadmíru spokojeni. Díky dobrému plánování a flexibilnímu provádění hlučných prací zaznamenali naši hosté probíhající rekonstrukci pouze minimálně. S našim partnerstvím jsme spokojeni dokonce do té míry, že s EDIFICE plánujeme v 1. kvartále 2016 realizovat další etapu rekonstrukce Hotelu DUO. Tentokrát se dokonce odvážíme na dvojnásobný počet pokojů, než tomu bylo dosud, a v jednom z nich vytvoříme i luxusní prezidentské apartmá. Na řadu se dostanou i další kuchyně," říká Eytan Goldman, výkonný ředitel společnosti Bohemia Properties, a. s., a dodává, „v současnosti navíc probíhají jednání o případné další spolupráci se společností EDIFICE na našich dvou Hotelech Růže a Old Inn v Českém Krumlově. V plánu je jejich kompletní rekonstrukce a spuštění nové koncepce hotelového stravování typu marche, kdy je restaurace rozdělena do části bufetové a části s obsluhou s důrazem na lokální potraviny."

O EDIFICE:
Společnost EDIFICE construction & consulting s.r.o. patří k předním tuzemským dodavatelům komplexních konzultačních služeb v oblasti realitního podnikání a řízení staveb. Tyto služby lze rozdělit do pěti základních oblastí: business development v realitním sektoru, development management, projektové řízení, cenové řízení a technický dozor. Konzultační činnost zahrnuje komplexní poradenské služby při investování do realit jako investičního nástroje, včetně přípravy a komplexního řízení realitního projektu a kvalitního a realistického business plánu. EDIFICE byla založena v roce 2004. Jedná se o čistě českou společnost, která momentálně úspěšně působí na českém, slovenském a americkém trhu. Své služby poskytuje významným českým i zahraničním investorům do realit, developerům a uživatelům nemovitostí jako např. společnostem Ernst & Young, RSJ nebo Techo.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Jana Bakešová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 111
Gsm : + 420 731 613 604
e-mail: jana.bakesova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Denisa Kolaříková
Tel.: + 420 222 927 111
Gsm : + 420 731 613 606
e-mail: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Hotel Duo _ foto_01.jpg
Hotel Duo _ foto_01.jpg
Hotel Duo _ foto_02.jpg
Hotel Duo _ foto_02.jpg
Hotel Duo _ foto_03.jpg
Hotel Duo _ foto_03.jpg
Hotel Duo _ foto_04.jpg
Hotel Duo _ foto_04.jpg
Hotel Duo _ foto_05.jpg
Hotel Duo _ foto_05.jpg
Hotel Duo _ foto_06.jpg
Hotel Duo _ foto_06.jpg
Hotel Duo _ foto_07.jpg
Hotel Duo _ foto_07.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.