CZ SK EN

MARTIN ŘEZANINA JE NOVÝM VÝKONNÝM ŘEDITELEM SKUPINY REALISM

Vydáno dne: 22. 11. 2021 10:00 Realism (dříve T.E)

- Novým výkonným ředitelem developerské společnosti Realism se stal Martin Řezanina. Tím převzal exekutivní pravomoc od majitele Martina Hubingera, který si ve své gesci ponechává tvorbu celkové vize a strategie skupiny, akvizice, vztahy s investory a složení týmu. -

Praha, 22. listopadu 2021 - Martin Řezanina působí v Realism od léta roku 2019, kdy dostal na starost vedení oddělení developmentu. Kromě koordinace projektů se zaměřil na rozšíření a transformaci projektového týmu, posílení jeho analytické kapacity a formalizaci a kultivaci procesů, včetně využití nových technologických nástrojů. O rok později se díky výsledkům své práce stal partnerem společnosti. Začal se podílet na klíčových rozhodnutích, rozvoji firemní strategie a uplatňovat nově zavedené principy z oddělení developmentu na celou skupinu Realism. Nyní zaujal pozici Managing Directora.

„Martin během působení ve vedení projektového týmu velmi rychle prokázal své nedocenitelné kvality - bohaté zkušenosti z oboru, mimořádné organizační schopnosti a přirozený talent k motivaci lidí. V neposlední řadě jsme si opakovaně prověřili, že sdílíme stejnou filozofii, osobní hodnoty a rovněž vizi, jak se v tomto směru dále rozvíjet. Naším přáním je totiž být nejen úspěšnější jako podnikatelé, ale také stále vylepšovat firemní atmosféru a umožnit nám všem lépe a samostatněji realizovat své pracovní i osobní cíle do takové míry, v jaké to jen je v rámci firmy možné," vysvětluje Martin Hubinger, majitel skupiny Realism, a dodává: „S radostí tak mohu Martina pověřit výkonem nejvyšší exekutivní funkce. Věřím, že se perfektně postará o hladký průběh každodenních procesů a úspěšné fungování naší společnosti. Sám bych se rád nadále soustředil hlavně na vyhledávání nových akvizičních příležitostí, vztahy s investory a na celkové směřování skupiny Realism. Zároveň s tím si ponechám řízení personálního obsazení a firemní komunikaci."

Nově jmenovaný Managing Director společnosti Realism Martin Řezanina je absolventem stavební fakulty Českého vysokého učení technického v Praze. Ve svých předchozích pracovních působištích načerpal rozsáhlé zkušenosti s vedením týmů na velkých projektech v hodnotě mnoha milionů eur pro globální realitní organizace. Přes 10 let pracoval pro Unibail-Rodamco, evropského lídra v oboru komerčních nemovitostí, kde odpovídal za rozšíření a renovaci Centra Černý Most a Centra Chodov. Z pozice vedoucího projektu měl následně odpovědnost za dva polyfunkční developerské projekty nadnárodního koncernu HB Reavis v České republice.


POZNÁMKA PRO EDITORY

„ISMUS nelze vykládat čistě jako soubor uměleckých směrů. Je to v první řadě komplex individuálních způsobů smýšlení, filozofických východisek a společenských postojů. Projekty pod značkou Realism reprezentují zcela unikátní a individuální ISMUS. Souhrn rysů a vlastností, se kterým se nemusí ztotožnit všichni, ale ti, kteří ano, pro ty to bude to REAL, to pravé. Stejně jako je jediný a pravý jejich život samotný.
Z těchto úvah a názorů plyne způsob, jakým tvoříme naše projekty a pro jaké klienty a partnery zde jsme."

Developerská skupina Realism [výslovnost: ˈrɪəˌlɪzəm] (dříve T.E) se soustředí na realizaci osobitých projektů odrážejících specifický životní styl svých obyvatel či uživatelů. Značka Realism zastřešuje skrze činnost specializovaných společností hned čtyři segmenty realitního byznysu - development pozemků a projektový management, realizaci staveb, investice do nemovitostí a asset management. Cílem je pokrývat všechna hlavní odvětví nemovitostního trhu a poskytovat tak kompletní servis - od investice přes přípravu projektu a řízení stavby až po následnou správu portfolia.

Skupina Realism dosud zrealizovala projekty Barrandovská zahrada, Truhlárna, Milhouse, Sakura a Bleriot. Formou prodeje projektu s vydaným stavebním povolením dokončila Barrandez-vous. Sakura je první rezidencí v Česku pracující s principem visutých zahrad. Byla nominována mezi šest finalistů kategorie Project of the Future v rámci světově největší architektonické soutěže WAN Awards. Zařadila se také mezi šestnáct nejlepších staveb světa v kategorii Residential - Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival. Dalším úspěšným projektem skupiny Realism je rezidence Truhlárna, která se stala vítězem v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu soutěže Best of Realty 2018. V ročníku 2019 developer prvenství obhájil s rezidencí Barrandovská zahrada a v následujícím roce s projektem Sakura získal třetí místo v kategorii projektů většího rozsahu.

Skupina aktuálně rozvíjí několik projektů v Praze a Středočeském kraji. Pracuje také na nových akvizicích. Ve střednědobém horizontu plánuje expanzi do zahraničí.

Více informací naleznete na webových stránkách www.realism.cz a na tiskovém středisku www.crestcom.cz

Pro další informace se prosím obraťte na:

Crest Communications
Marcela Kukaňová
+420 731 613 618
marcela.kukanova@crestcom.cz

Realism
Adéla Vaverová
+420 721 522 216
adela.vaverova@realism.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Realism_Martin Rezanina_Managing Director skupiny Realism_01.JPG
Realism_Martin Rezanina_Managing Director skupiny Realism_01.JPG
Realism_Martin Rezanina_Managing Director skupiny Realism_02.jpg
Realism_Martin Rezanina_Managing Director skupiny Realism_02.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.