CZ SK EN

Nejžádanějším zaměstnavatelem v daních je již po páté společnost TPA. Ocenění získala v soutěži Daňař & Daňová firma roku

Vydáno dne: 10. 2. 2022 9:26 TPA

TPA, přední česká poradenská společnost, se stala již po páté Nejžádanějším zaměstnavatelem v oblasti daní v soutěži Daňař & Daňová firma roku 2021. V rámci této soutěže se však nejednalo o jediné ocenění, které TPA získala. Další úspěchy společnosti podpořila Jana Skálová prvním místem v kategorii Daňová osobnost roku za komerční daňovou sféru a Jiří Hlaváč, který se stal Daňovou hvězdou roku v kategorii PŘÍMÉ DANĚ.

Soutěž Daňař & Daňová firma roku společnost TPA vyhrála několikrát již v minulosti. Konkrétně v letech 2013, 2015, 2017 a 2018. „Toto ocenění je pro nás velmi prestižní a máme z něj upřímnou radost. Jsme poradenská firma a lidé jsou pro nás to nejdůležitější aktivum. Proto nás moc těší, že máme jako zaměstnavatel dobré jméno a věříme, že našim zaměstnancům poskytujeme možnost sebeuplatnění, že je práce v TPA těší a dává jim smysl. Chtěl bych tímto poděkovat všem našim kolegům za pozitivní a konstruktivní postoj v dnešní nelehké době a jménem TPA jim přeji jen to nejlepší,“ sdělil své první dojmy Petr Karpeles, managing partner TPA.

Krásnou skleněnou plaketu si společně s odnesli také partnerka Jana Skálová a partner Jiří Hlaváč.

Jana Skálová ji získala za vítězství v kategorii Daňová osobnost roku za komerční daňovou sféru. „Děkuji všem, kteří pro mne v této soutěži hlasovali. Je to pro mne velká čest. Získané vítězství pro mne znamená ocenění mé práce v Prezidiu Komory daňových poradců, řada odborníků z praxe mne zná nejen z přednášek a publikací, ale také ze zkoušek na daňové poradce, “ řekla Jana Skálová.

Je mi potěšením, že ocenění v kategorii PŘÍMÉ DANĚ (vč. mezinárodního zdanění a transferových cen) putuje mým prostřednictvím také do TPA. Myslím, že oceněn jsem byl společně našim týmem především za dlouhodobou práci v oblasti transferových cen, za naše renomé v oblasti znaleckých posudků v oblasti daní a účetnictví a za spoluautorství na nedávno vydaném komentáři k zákonu o daních z příjmů,“ vysvětlil Jiří Hlaváč.

Soutěž Daňař & Daňová firma roku se pořádá již od roku 2010 a je jedinou soutěží tohoto typu v České republice. Cílem soutěže je vybrat nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti a zvolit nejvstřícnější pracoviště finančních úřadů. V letošním roce vyhlášení soutěže proběhlo online formou přes platformu MS Teams v souvislosti s opatřeními týkající se pandemie covidu-19. Výsledky všech kategorií a záznam z přenosu a vyhlášení cen naleznete zde.

O společnosti TPA:

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména v oblastech daňově poradenství, vedení účetnictví, auditu, oceňování a poradenství při akvizicích.  Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Pro více informací a další fotografie kontaktujte:

Kamila Žitňáková
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 725 544 106
www.crestcom.cz
e-mail: kamila.zitnakova@crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Jana Skálová.JPG
Jana Skálová.JPG
Jiří Hlaváč.jpg
Jiří Hlaváč.jpg
Zaměstnavatel roku 2021.JPG
Zaměstnavatel roku 2021.JPG
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.