CZ SK EN

HSF SYSTEM POSTAVILO V KRNOVĚ NOVÝ ZÁVOD PRO PŘEDNÍHO ČESKÉHO VÝROBCE ZDRAVÝCH TYČINEK

Vydáno dne: 6. 4. 2022 16:00 HSF System a.s.

Potravinářská společnost DMHERMES TRADE začala vyrábět v nových prostorech. Generální dodávku výrobního závodu s administrativním a logistickým zázemím realizovala stavební společnost HSF System. Novostavba za přibližně 73 mil. Kč bez DPH vyrostla v průmyslové zóně Červený dvůr v Krnově.

Kompletní realizace objektu na ploše okolo 3 635 m2 trvala necelých 12 měsíců. „Výrobně-skladovací objekt je provozně i konstrukčně rozdělený na tři části. Na jednopodlažní výrobní a skladovací část navazuje dvoupodlažní administrativní budova, která má některé neobvyklé exteriérové a interiérové prvky,“ popisuje Miroslav Krop, vedoucí střediska společnosti HSF System, který měl celý projekt na starost.

Mezi výrazné prvky administrativní části patří provětrávaná dřevěná fasáda a prosklené hliníkové konstrukce. V interiéru jsou netradičně řešené obklady, dlažby a další povrchy podlah. „Průmyslový design kanceláří v administrativní části budovy v kombinaci s mechovou stěnou ve foyer a zázemí společnosti je originálním propojením moderní průmyslové architektury s přírodním prvkem, který je zároveň základem firemního ducha společnosti DMHERMES TRADE“ doplňuje Miroslav Krop. Fasáda výrobní a skladovací části je ze sendvičových panelů, plochou střechu obou částí haly tvoří klasická průmyslová skladba s hydroizolační fólií.

Rodinná firma DMHERMES TRADE vyrábí zejména zdravé ovocné a proteinové raw tyčinky pod značkou Bombus. Své výrobky vyváží již do 30 zemí světa. „Investice do nového závodu a skladovacích prostor nám přinesla dostačující kapacity, které využijeme pro další plánovaný rozvoj naší společnosti. V nových prostorech chceme zaměstnat až 70 pracovníků“, říká Jiří Vítů, finanční ředitel společnosti DMHERMES TRADE.

Krnovská průmyslová zóna Červený dvůr vznikla ve dvou etapách a rozprostírá se na celkové ploše necelých 50 hektarů. Je situována na česko-polské hranici, asi dva kilometry jihovýchodně od centra města Krnov.

Soubory ke stažení

Obrázky
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_1.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_1.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_2.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_2.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_3.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_3.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_4.jpg
Foto_HSF System_DMHERMES TRADE_4.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.