CZ SK EN

INVESTICE SE STÁTNÍ GARANCÍ PŘINESOU VÝNOS NAD ÚROVEŇ INFLACE

Vydáno dne: 25. 4. 2022 13:35 Imperium Finance

Společnost Imperium Finance nyní nabízí investice do českých dluhopisů se státem garantovaným výnosem nad úroveň inflace s fixací na 3 až 35 let. Státní garance se vztahuje na celou investovanou částku.

Imperium Finance přichází na trh s novým transparentním nástrojem, který bezpečně porazí inflaci při minimální volatilitě. Investice jsou postavené na českých státních dluhopisech s garancí státu na celou investovanou částku. Jedná se o princip termínovaného vkladu, kde není nutné interagovat s bankovními institucemi. Klientům je tak umožněno získat státem garantovaný výnos nad úroveň inflace s fixací na jedinečně dlouhou dobu. Vybrat si lze z období 3 až 35 let.

Spolehlivý způsob, jak zdolat inflaci ještě v tomto roce, neexistuje. Je potřeba se zaměřit zejména na kvalitu investice a dlouhodobou strategii. Průměrná inflace v ČR za posledních 20 let činí 2,3 %. Nejvyšší inflace byla na přelomu let 2007 až 2008. Poté následovalo období nulových úrokových sazeb a boj s obavami z deflace. Díky růstu úrokových sazeb opět začaly být bezpečným způsobem, jak porazit inflaci, státní dluhopisy.

„Inflaci porazit lze, a to přemýšlením v rozumném investičním horizontu, tedy alespoň 5 až 10 let. Zajištění si státního garantovaného výnosu nad úroveň inflace je velmi bezpečný způsob investování, který investorovi přináší jistotu na dalších až 35 let. Investovat můžete od 1 milionu a při investované částce nad 20 milionů korun nabízíme našim klientům dokonce službu okamžité likvidity,“ upřesňuje nový produkt Václav Kosáček, jednatel Imperium Finance.

Nástroj je navíc jednoduchý, časově velmi nenáročný a účet je pro vás veden v české bance. Cenné papíry v centrálním depozitáři lze zprocesovat na rodné číslo již za několik minut. Podrobnější informace jsou k získání na webových stránkách Imperium Finance.

O Imperium Finance:

Společnost Imperium Finance si klade za cíl poskytovat klientům investiční služby v nejvyšší kvalitě, s důrazem na ochranu kapitálu a dosahování nadstandardních výnosů. Na trhu působí deset let, je regulována a dozorována Českou národní bankou. Za společností stojí zkušený investor Václav Kosáček, který k obchodování na burzách se všemi třídami aktiv využívá primárně kvantitativního přístupu. Je autorem obchodních systémů Asymetrix a Efaloc.

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.