CZ SK EN

AFI EUROPE DOKONČILA PRVNÍ VZOROVÝ BYT NÁJEMNÍHO BYDLENÍ V PROJEKTU AFIHOME TŘEBEŠÍN

Vydáno dne: 25. 5. 2022 12:40 AFI EUROPE

Developerská společnost AFI Europe otevírá zájemcům o nájemní bydlení vzorový byt v projektu AFIHOME Třebešín v Praze 3 nedaleko stanice metra Želivského. Osmipodlažní budova se samostatným objektem garáží nabídne celkem 61 bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Na výběr budou částečně i plně zařízené jednotky s možností nastěhování od podzimu letošního roku. Generálním dodavatelem interiérů se stal XXXLutz ve spolupráci s výrobcem nábytku na míru firmou Schüller. Právě dokončený vzorový byt ve velikosti 2+kk je umístěn v prvním nadzemním podlaží a sází na nadčasový design.

„Našim cílem bylo vytvořit moderní interiér, který bude útulný a zároveň praktický. Na ploše 50 m2 jsme kladli velký důraz na dostatek úložných prostor, ale přitom jsme chtěli zachovat vzdušnost a eleganci nově zařizovaných místností. Z barevné palety jsme volili spíše přírodní tóny, které hravě překonají neustále se měnící módní trendy a současně působí příjemným a uklidňujícím dojmem,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Dominantou vzorového bytu je obývací část s prostornou sedací soupravou ve tvaru písmene „L“, na kterou plynule navazuje otevřená kuchyň s bílými povrchy a černými spotřebiči. Doplněna je polostrůvkem s masivní dřevěnou deskou, který může dle potřeby posloužit jako další pracovní plocha anebo jídelní stůl s barovým posezením. V chodbě i ložnici nechybí velké vestavěné skříně, které kombinují uzavřené úložné prostory s těmi přiznanými. Sezónní oblečení anebo třeba nepoužívané lůžkoviny lze navíc uschovat i ve zvýšené manželské posteli typu boxspring, kterou lemují závěsné noční stolky s lampičkami. Moderní koupelna v krémových odstínech disponuje vanou a integrovanou skříňkou přímo pod umyvadlem. Celý byt pak zdobí decentní dekorativní prvky, které mu dodávají atmosféru domova.

„V posledních měsících jsme mezi zájemci o nájemní bydlení provedli rozsáhlý průzkum s cílem zjistit, jaké nároky na takové byty lidé mají. Výsledkem je, že v případě menších dispozic 1+kk a 2+kk plánujeme všechny jednotky plně vybavit. Ovšem u velikosti 3+kk ponecháme jednu místnost prázdnou, aby si ji nájemci mohli zařídit podle vlastních představ – ať už třeba jako pracovnu či druhou ložnici. Obecně největší zájem byl právě o byty 3+kk a až poté následovaly jednotky 2+kk a 1+kk. Domnívám se však, že naše garsonky lidi příjemně překvapí. Na Třebešíně bude v jejich případě celkem šest typových bytů a všechny jsou navrženy tak, aby umožnily komfortní bydlení i pro dvě osoby,“ doplňuje Elena Pisotchi.

AFIHOME Třebešín je součástí rozsáhlého rezidenčního projektu Tulipa Třebešín, ke kterému náleží veřejný park i mateřská škola pro celkem 60 dětí. Situovaný je poblíž autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Nedaleko se nachází Olšanská poliklinika a obchodní centrum Atrium Flora se širokým spektrem obchodů a služeb.

www.afihome.cz

AFI EUROPE Czech Republic je předním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka, Tulipa Modřanská rokle a Tulipa City nebo logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských nemovitostí dosud realizovala tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín, AFI Vokovice a AFI City 1. V procesu výstavby je rozsáhlé portfolio nájemních bytů, které vyrostou v projektech AFIHOME Karlín v Praze 8, AFIHOME Třebešín v Praze 3 a v multifunkčním areálu AFI City (AFIHOME Kolbenova) na městském brownfieldu v Praze 9. V dubnu 2021 společnost rozšířila své dosavadní portfolio o akvizici administrativního komplexu Avenir Business Park v Nových Butovicích.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.

Denisa Kolaříková

Kamila Čadková

denisa.kolarikova@crestcom.cz

kamila.cadkova@crestcom.cz

mobil: 731 613 606

mobil: 731 613 609

Soubory ke stažení

Obrázky
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_01.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_01.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_02.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_02.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_03.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_03.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_04.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_04.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_05.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_05.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_06.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_06.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_07.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_07.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_08.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_08.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_09.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_09.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_10.JPG
AFIHOME Třebešín_vzorový byt_10.JPG
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.