CZ SK EN

KADEŘNICKÝ SALON I MODERNÍ ČESKÁ RESTAURACE S ŘEMESLNÝM PIVEM Z TANKU ROZŠÍŘÍ V ZÁŘÍ SLUŽBY NA BRUMLOVCE

Vydáno dne: 20. 9. 2022 9:16 PASSERINVEST GROUP

Září je na Brumlovce měsícem novinek! Místní i zaměstnanci zdejších firem se mohou těšit na nově otevřený kadeřnický salon a českou moderní restauraci. Koncem září otevře svou pobočku v budově Delta Turnovská pivnice Brumlovka, kde nabídne jak řemeslné pivo čepované přímo z tanku, tak oblíbenou tradiční českou kuchyni. V pondělí, 19. září odstartoval svůj provoz v budově Brumlovka kadeřnický salon Lady Li, který se specializuje na precizní barvení moderními technikami, zdraví vlasu a kvalitní kosmetiku. Majitelem a správcem obou objektů s novými nájemci je Koncern Passerinvest.

Turnovská pivnice: Řemeslné pivo s nezaměnitelně plnou chutí a barvou
Poctivá řemeslná práce a kvalitní suroviny jsou základními atributy sítě podniků Turnovská pivnice. Ta otevírá svou již třetí restauraci v Praze, tentokrát na pražské Brumlovce. Svým zákazníkům nabídne řemeslné pivo přímo z tanku, moderní gastronomii, včetně poledních menu i příjemný interiér, který chuť piva z vlastního minipivovaru a skvělého jídla ještě umocní. Základem pivní nabídky jsou vyhlášené 8° Turnovská osmička, 10° Turnovská desítka, 12° Turnovská dvanáctka světlá i tmavá a v limitované edici i za studena chmelená světlá třináctka. „Naším cílem bylo vytvořit koncept moderních podniků, a zároveň zachovat prvky tradiční pivnice, kde si zákazník může vychutnat prémiovou značku přímo z našeho pivovaru. Vaříme jen přesně takové množství piva, abychom pokryli potřebu vlastních pivnic. Díky tomu máme dohled nad nejvyšší kvalitou a garantujeme tak jedinečnost každé várky," hovoří o kvalitách podniku Michal Zítko, majitel a zakladatel Turnovského pivovaru.

Kadeřnictví Lady Li: Profesionální servis a přátelský přístup
Návštěvníci salonu se mohou těšit na kvalitní servis, který poskytuje pravidelně školený personál. Kromě nejmodernějších technologií barvení, střihu a přípravy účesů vhodných na nejrůznější společenské akce, nabízí bezplatnou konzultaci, která maximální spokojenost zákazníků ještě umocní. „Profesionalita a kvalitní provedení účesu je u nás samozřejmostí. Mimo to si zakládáme na vřelém a rodinném přístupu. Zákazník je na prvním místě a důležitá je pro nás jeho spokojenost a důvěra, se kterou se nám do rukou svěřuje," uvedla Liliia Danyliuk, majitelka kadeřnického salonu.

„Nabídka obchodů a služeb se na Brumlovce neustále rozšiřuje a za to jsme velmi rádi. Těšíme se z toho, že můžeme přivítat další nájemce, kteří svými službami tuto nabídku účelně doplní. Turnovská pivnice obohatí gastronomické možnosti na Brumlovce, otevřeno bude mít do večerních hodin, tedy ideální na každodenní polední obědy, ale i neformální popracovní schůzky. Kdo z kolegů nechodí rád ´na jedno´? Naopak kadeřnický salon umožní určitý komfort už jenom tím, že místní žijící či pracující lidé nebudou muset za tímto typem služby složitě dojíždět. Vše potřebné si nyní obstarají v jedné čtvrti - na Brumlovce, kterou již nyní můžeme nazývat také 15minutovým městem," shrnula Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení společnosti Passerinvest.

Původní, ryze administrativní funkce tehdejšího BB Centra byla s rozvojem služeb, výstavbou rezidenčních komplexů a revitalizací veřejného prostoru v průběhu posledních let překonána. Postupně tak vznikla moderní pražská čtvrť, jakou známe dnes pod názvem Brumlovka. Na rozloze o 25 hektarech se nachází kromě 12 administrativních budov, kde sídlí řada českých i mezinárodních firem také nespočet kaváren, bister a restaurací. Nechybí ani multifunkční budova Brumlovka s welness a fitness klubem, Společenské centrum Bethany, křesťanská školka, či základní a střední škola Elijáš. Pro sportovní i relaxační vyžití je možné využívat dva rozsáhlé zelené parky, atletický stadion a pro ty nejmenší je na Brumlovce zřízeno několik dětských hřišť. Pravidelně se zde pořádají sportovní i kulturní akce pro nájemce i veřejnost zcela zdarma. Aktuální dění na Brumlovce i nadcházející program je možné sledovat v aplikaci Brumlovka, která je dostupná pro oba operační systémy iOS a Android.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz
www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

Kamila Žitňáková
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 725 544 106
E-mail: kamila.zitnakova@crestcom.cz

O společnosti
Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Soubory ke stažení

Obrázky
Nájemce Brumlovky_Kadeřnický salon Lady Li_2.jpeg
Nájemce Brumlovky_Kadeřnický salon Lady Li_2.jpeg
Nájemce Brumlovky_Kadeřnický salon Lady Li.jpeg
Nájemce Brumlovky_Kadeřnický salon Lady Li.jpeg
Nájemce Brumlovky_Turnovská pivnice.jpg
Nájemce Brumlovky_Turnovská pivnice.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.