CZ SK EN

P3 ZÍSKALA 1. MÍSTO V PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI BEST OF REALTY ZA SVŮJ PROJEKT PRO VF CORPORATION

Vydáno dne: 12. 11. 2015 14:50 P3 CZ

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, zvítězila v soutěži „Best of Realty – Nejlepší z realit“ v kategorii „Skladové a průmyslové areály“. Během slavnostního vyhlášení 17. ročníku této v České republice nejprestižnější soutěže ve svém oboru převzala P3 ocenění za distribuční centrum postavené na míru společnosti VF Corporation.

Osmičlenná porota složená ze zkušených specialistů z oboru do soutěže nominovala celkem 37 projektů, které se utkaly v pěti základních kategoriích. Projekt společnosti P3 přitom ve své skupině porazil dalších šest průmyslových nemovitostí. Odborná porota ocenila P3 Logistic Parks za umožnění růstu a konsolidace logistických procesů společnosti VF Corporation vybudováním nového, efektivně navrženého distribučního centra, jež využívá ekologických a energeticky úsporných prvků.

Slavnostního galavečera, který se uskutečnil v pražském Kongresovém sále České národní banky, se účastnili čelní představitelé českého realitního trhu, architekti, developeři, osobnosti právnického, finančního a veřejného života. Za společnost P3 ocenění na místě spolu s týmem převzali Tomáš Kubín, vedoucí oddělení výstavby a Daniel Kubizňák, vedoucí oddělení pronájmů.

„S VF Corporation spolupracujeme již více než deset let. Za tu dobu se stala největším nájemcem parku P3 Prague D8, je pro nás proto velkou ctí převzít cenu za projekt právě pro tuto společnost. Je to ocenění mnoha let práce našich zkušených profesionálů a zároveň důkazem toho, jak dokonalá znalost byznysu, potřeb a přání našich klientů vede k těm nejlepším výsledkům a – co je nejdůležitější – k jejich plné spokojenosti,“ říká Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku.

Nová hala společnosti VF Corporation se nachází v parku P3 Prague D8. Pro průmyslový areál, který v současné době nabízí ještě více než 14 000 m2 ploch k pronájmu, je to v letošním roce již druhé ocenění. Před nedávnem získal „Cenu nájemců – nejlepší logistický park pro rok 2015“, která je udělována skupinou ATOZ LOGISTICS ve spolupráci s výzkumnou agenturou STEM/MARK na základě průzkumu spokojenosti uživatelů logistických a průmyslových areálů. Samotný projekt pro VF Corporation pak před časem obdržel certifikát BREEAM na úrovni „very good“.

Společnost VF Corporation, která vlastní prémiové lifestylové maloobchodní značky oblečení, jako jsou VANS, The North Face, Wrangler či Timberland, se do parku P3 Prague D8 nastěhovala v roce 2004 a od té doby je zde jedno z jejích hlavních center evropské distribuční sítě. Letos na jaře P3 předala firmě VF Corporation novou halu o rozloze téměř 40 000 m2, která se zároveň stala největším projektem na míru realizovaným P3 v České republice a nyní za něj navíc získala toto prestižní ocenění. Smlouva na další budovu o velikosti 23 445 m2, jejíž dokončení je naplánováno na duben 2016, pak byla uzavřena jen 8 měsíců poté. Po dokončení poslední fáze výstavby přesáhne celková plocha využívaná společností VF Corporation v parku P3 Prague D8 106 000 m2.

KONEC

Poznámka pro editory

P3 je vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí. Do portfolia P3 o rozsahu 3 mil. m2 v rámci 9 zemí nyní spadá 144 logistických nemovitostí a společnost dále disponuje pozemky o rozloze více než 1,3 mil. m2, které jsou určené pro další rozvoj a výstavbu.

V České republice společnost P3 vlastní a spravuje celkem 69 průmyslových nemovitostí ve 14 parcích s celkovou pronajímatelnou plochou 936 992 m2. Všechny parky mají strategickou polohu s výborným napojením na důležité komunikace. V rámci těchto parků disponuje P3 pozemky pro výstavbu více než 240 000 m2 pronajímatelných ploch.

Společnost P3 se zaměřuje na poskytování prvotřídních služeb svým klientům v perfektně situovaných, vysoce kvalitních budovách. Všechny nemovitosti, které P3 staví, jsou šetrné k životnímu prostředí a odpovídají nejvyšším mezinárodním standardům.

PointPark Properties zavedl korporátní označení „P3“ a používá obchodní značku „P3 Logistic Parks“, která lépe vystihuje podnikání společnosti. Více informací o P3 naleznete na webových stránkách www.p3parks.com.

Vlastníky společnosti P3 jsou TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge.

Pro další informace se prosím obraťte na:

Andrea Pitronová, Crest Communications, Account Director:

Tel. +420 222 927 111

E-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
P3_Best of Realty.jpg
Ocenění za P3 převzali: Zleva: Tomáš Kubín, Daniel Kubizňák, David Jelen, Jan Andrus, Ivana Ficzová, Jakub Pelikán
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.