CZ SK EN

SPOLEČNOST PASSERINVEST PODPOŘILA KULTURNÍ A SPOLEČENSKÝ ROZVOJ MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHY 11 ČÁSTKOU 1 MIL. KČ

Vydáno dne: 21. 11. 2022 13:10 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group, a.s., (dále jen Passerinvest), která dlouhodobě rozvíjí lokalitu v okolí metra Roztyly, přispěla v letošním roce velkorysou částkou ve výši 1 mil. Kč na podporu kulturně společenských akcí městské části Praha 11. Akce jsou přístupné široké veřejnosti a jejich program je vždy velmi pestrý. Od koncertů různých žánrů, výstav, workshopů i programů pro děti.

„Tím, že působíme v pražských Roztylech jako dlouhodobý investor, je pro nás velmi důležité a vlastně i naprosto přirozené, aktivně se zapojit do veřejného a kulturního dění v celé městské části Prahy 11. Chceme budovat lokality, ve kterých se lidem nejen dobře bydlí a pracuje, ale kde budou také rádi trávit svůj volný čas. Jedním z kroků, jak tento cíl naplňovat byl například příspěvek na kulturně společenské akce, kde se lidé mohou pravidelně setkávat, poznávat své sousedy, zkrátka cítit se dobře." Okomentoval Martin Unger, technický ředitel společnosti Passerinvest Group.

Příspěvek byl mimo jiné použit například na akce pořádané v Chodovské tvrzi (Kulturní Jižní Město o.p.s.). Letos zde vystoupila kapela Olympic společně s dalšími oblíbenými interprety, nechyběly pohádky pro děti, tvořivé dílničky i kreativní workshopy. Tradičně se s velkým úspěchem setkal červencový Jazz Blues Fest či festival vážné hudby Tóny Chodovské tvrze. Pro ty nejmenší jsou každoročně organizovány dětské dny a milovníci umění se mohou těšit z pravidelně pořádaných výstav ve zdejší galerii.

Více informací o projektu Nové Roztyly naleznete na webových stránkách www.krcakzije.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@Passerinvest.cz
www.passerinvest.cz, www.brumlovka.cz

Kamila Žitňáková
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 725 544 106
E-mail: kamila.zitnakova@crestcom.cz

O společnosti:
Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.