CZ SK EN

JRD SLUČUJE DVĚ ZE SVÝCH DIVIZÍ. VZNIKÁ JRD REAL ESTATE

Vydáno dne: 13. 3. 2023 10:58 JRD/JRD GROUP

JRD slučuje dvě ze svých divizí. JRD Development, lídra v oblasti udržitelného developmentu a zdravého bydlení, a JRD Land, pozemkovou banku a specialistu na rozvoj územních celků a urbanismus. Vzniká tak divize s novým názvem JRD Real Estate. CEO JRD Real Estate zůstává Alexandra Tomášková, která z pozice generální ředitelky vedla dosud obě oddělené divize.

Ke spojení našich dvou divizí jsme přistoupili především z důvodu maximálního využití synergií těchto dvou společností, které na sebe v rámci developerského procesu přirozeně navazují. Naplňujeme rovněž jeden z dlouhodobých strategických cílů skupiny JRD, a to rozvoj velkých územních celků v konceptu udržitelného stavitelství. V této souvislosti pracujeme například na vytvoření konceptu tzv. JRD carbon zero smart city a přiblížení k uhlíkové neutralitě," komentuje změnu Alexandra Tomášková, generální ředitelka JRD Real Estate.

V divizi Land jsme v minulém roce úspěšně rozvinuli několik území, která následně převzala divize Development. Spojení obou společností je tak přirozeným a logickým krokem. Věřím, že přispěje i k dalšímu prohloubení spolupráce v rámci celé skupiny JRD," dodává Alexandra Tomášková.

JRD Real Estate se zaměřuje na pozemkový a rezidenční development a v současné době připravuje v různých fázích rozpracovanosti 2200 bytů v budoucí výnosové hodnotě 16 mld. Kč. Sdružuje odborníky na práci s územními celky a urbanistický rozvoj, kteří se věnují akvizici pozemků, scelování a dělení pozemků či prodeji stavebních parcel. Na vybraných pozemcích následně probíhá výstavba environmentálně šetrných bytových domů se zdravým vnitřním prostředím. Té se JRD věnuje již dvacet let a v současné době je na tomto trhu lídrem. Pro divizi je klíčové využití nejnovějších technologií a energie z obnovitelných zdrojů, šetrné zasazení projektu do lokality, podpora komunitního života a také důraz na zdravý životní styl.

JRD Group zastřešuje skupinu firem, které se zabývají udržitelnými obory. Do jejího portfolia patří například udržitelný development, obnovitelné zdroje energie či ekologické nakládání s odpadem. Zakladatelem a majitelem JRD Group je Jan Řežáb. Od února 2023 skupinu vede z pozice Group CEO Jan Sadil.

Pro více informací kontaktuje:
Ivana Buriánková
JRD Real Estate
buriankova@jrd.cz
606 039 536

Soubory ke stažení

Obrázky
JRD_Na hvězdárně Třebešín_foto_(c)_Tomáš Malý_MG.jpg
JRD_Na hvězdárně Třebešín_foto_(c)_Tomáš Malý_MG.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.