CZ SK EN

1180 KM NA KOLE NAPŘÍČ REPUBLIKOU NA PODPORU ONKOLOGICKY NEMOCNÝCH DĚTÍ. CHARITATIVNÍ PROJEKT NA KOLE DĚTEM OPĚT PODPOŘÍ I METLIFE

Vydáno dne: 24. 5. 2023 10:44 MetLife

Pojišťovna MetLife již podesáté v řadě podpoří sportovně-charitativní projekt na podporu onkologicky nemocných dětí Na kole dětem. V letošním roce věnuje MetLife částku 300 000 korun, a nezůstane jen u podpory finanční. Samotnou akci posílí svou účastí zaměstnanci společnosti, kteří se zapojí do cyklojízdy napříč republikou. Ta odstartuje 31. května v Ostravě a po trase dlouhé bezmála 1200 kilometrů bude zakončena 10. června ve středočeském Zichovci.

„Je nám ctí, že patříme mezi dlouholeté partnery tohoto dobročinného projektu, jehož myšlenka je nanejvýš ušlechtilá, a který je svou formou a rozsahem unikátní,“ komentuje Milan Drdoš, ředitel marketingu a komunikace společnosti MetLife. Partnerství pojišťovny MetLife a projektu Na kole dětem, za nímž stojí stejnojmenná nadace Josefa Zimovčáka, trvá bez přestávky deset let.

I letos se navíc zaměstnanci pojišťovny vyhoupnou do sedla jízdních kol a zapojí se v rámci tour. „Spolu s týmem agentury z Hodonína a kolegy z Bratislavy a Prahy pojedeme závěrečné dvě etapy o délce bezmála 200 kilometrů, které povedou z Kokořína přes Litoměřice až do Zichovce,“ uvádí Mariana Rybárová, ředitelka agenturní sítě pro Českou republiku a Slovensko pojišťovny MetLife. Hodonínští se pak nad rámec těchto dvou etap zapojí i do čtvrtého, 109 kilometrů dlouhého, úseku tour z Dolních Kounic do Hrotovic. „Je to skvělý pocit, když víte, že každý ujetý kilometr má zároveň takovýto dobročinný rozměr. Já sama se moc těším, atmosféra v pelotonu je vždy nesmírně pozitivní,“ uzavírá Mariana Rybárová.

Čtrnáctý ročník Na kole dětem, čítající deset etap, odstartuje 31. května v Ostravě. Trasa dlouhá 1180 kilometrů protne celkem osm krajů a 365 obcí a zúčastnění cyklisté budou postupně zastavovat v 67 partnerských městech projektu, kde na ně čeká kulturní program a kde se mohou libovolně připojit další cyklonadšenci. Mezi hlavní zastávková města patří: Frýdlant nad Ostravicí, Slopné, Strážnice, Bzenec, Dolní Kounice, Hrotovice, Jihlava, Čáslav, Týnec nad Sázavou, Mšeno, Kokořín a Litoměřice. Závěr letošní tour připadne na středočeskou obec Zichovec v okrese Kladno, kam by účastníci měli dorazit v sobotu 10. června.

Již téměř samozřejmou součástí pelotonu bude také Josef Zimovčák, zakladatel nadačního fondu, legendární velocipedista a zároveň pojišťovací agent společnosti MetLife, který v jízdě na vysokém kole několikrát ovládl mistrovství světa, ba dokonce dosáhl světového rekordu. Účastnit se budou i některé další známé tváře a osobnosti jako uznávaný chirurg prof. Pavel Pafko a prof. Jan Pirk nebo paralympijský cyklista Jiří Ježek. „Rostoucí počet aktivních účastníků a podpora akce z řad známých a významných osobností svědčí o tom, že projekt, který přináší malým onkologickým pacientům možnost účastnit se rekondičních pobytů, má smysl,“ uzavírá koordinátorka projektu Martina Střížová.

Zapojit se do projektu, a podpořit jej tak, lidé mohou několika způsoby: přispěním částky na konto veřejné sbírky nadačního fondu Na kole dětem 107-484410267/0100, zakoupením trika nebo jiného propagačního předmětu, aktivní účastí v rámci cyklotour a zaplacením startovného v dobrovolné výši.

Kudy přesně povede a kdy se pojede cyklotour najdete na stránkách Na kole dětem.

Soubory ke stažení

Obrázky
Na kole dětem_Josef Zimovčák a peloton_L.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák a peloton_L.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák a peloton_S.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák a peloton_S.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák na velocipédu_L.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák na velocipédu_L.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák na velocipédu_S.jpg
Na kole dětem_Josef Zimovčák na velocipédu_S.jpg
Na kole dětem_účastníci závodu_MetLife.jpg
Na kole dětem_účastníci závodu_MetLife.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.