CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 29. 9. 2022 11:00 CYRRUS FX

V době měnové intervence ČNB řeší mnoho podnikatelů, malých a větších firem výhodnost svého zahraničního obchodování. Výhodné platby do zahraničí a konverze v cizích měnách poskytuje společnost CYRRUS FX, specialista na směny měn. Na rozdíl od bank zajišťuje svým klientům výhodné kurzy a také službu hlídání kurzu bez zálohy předem. Samozřejmě bez omezení minimálního a maximálního objemu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 29. 9. 2022 9:50 PLANRADAR ČR

Architektura a urbanismus jsou obory, které ovlivňují každodenní život většiny z nás. Profesionálové, kteří v nich působí, se zásadní měrou podílejí na vzhledu měst i komfortu zdejších obyvatel. Ovšem, než se jejich vizionářské představy mohou zhmotnit do reálných staveb, vyžaduje to čas. Na projektech často pracují dlouho předtím, než se poprvé kopne do země. Navíc přitom čelí různým tlakům zvenčí, ať už jde třeba o ziskovost, pohodlí uživatelů či udržitelnost projektů, takže musí podstupovat různé kompromisy. Společnost PlanRadar provozující komplexní platformu pro digitalizaci procesů u stavebních projektů včetně zmiňované fáze plánování, se z podstaty svého byznysu o globální trendy ovlivňující architekturu velmi zajímá. I z toho důvodu realizovala v celkem 12 zemích včetně České republiky průzkum odhalující budoucí trendy, priority a strategie, jimž tento obor čelí.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 9. 2022 15:32 CONTERA

Administrativní budova ORGANICA bude po svém dokončení v příštím roce jednou z nejchytřejších kancelářských budov v Moravskoslezském regionu. O digitalizaci jednotlivých služeb a komunikačních nástrojů se postará software Sharry, který mimo jiné využívají i newyorské mrakodrapy. Sharry propojí mobilní aplikaci, chytré parkování a software pro recepční a návštěvy.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 9. 2022 12:11 DACHSER SLOVAKIA

V ekonomicky turbulentných časoch sú námorné kontajnery pre zbernú prepravu tovaru stále obľúbenejšie. Úzke miesta vo výrobe, krehké globálne dodávateľské reťazce a nedostatok kontajnerov ďalej zvýšili dopyt po malých a predvídateľných veľkostiach zásielok v námornej preprave. Michael Kriegel, vedúci oddelenia DACHSER Chem Logistics, vysvetľuje princíp služby, ktorá umožňuje spoľahlivý tok tovaru v námornej preprave. Hovorí tiež o tom, prečo je kvalitné sieťové spojenie kľúčové, najmä pre tovar s vysokými požiadavkami na bezpečnosť.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 9. 2022 12:02 MORAVSKOSLEZSKÝ PAKT ZAMĚSTNANOSTI

Cesta k zaměstnání je moderní online vzdělávací aplikace, která seznamuje žáky středních škol s jednotlivými kroky při hledání zaměstnání. Aplikace interaktivně a zábavně simuluje celý proces. Hráči si postupně projdou tvorbou životopisu, vyzkouší si hledání práce na pracovním portálu, pohovor, podpis pracovní smlouvy a v závěru si ověří svou znalost základů pracovního práva.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 9. 2022 11:52 DACHSER SLOVAKIA

Od 1. do 7. októbra bude väčšina podnikov a tovární v Číne uzavretá. Týždeň trvajúci sviatok v jednej z najvýznamnejších svetových ekonomík má vplyv na medzinárodný dodávateľský reťazec. Včasné prípravy však môžu tieto prípadné narušenia minimalizovať.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 9. 2022 11:11 MODRÁ PYRAMIDA STAVEBNÍ SPOŘITELNA

Modrá pyramida poskytuje svým klientům od začátku září Rychloúvěr na udržitelné bydlení. Tento úvěr stavební spořitelna nabízí s úrokovou sazbou 6,49 % p.a. a klienti musí alespoň 50 % jeho objemu využít na financování alternativních zdrojů energie, instalaci zařízení pro snížení energetické náročnosti budovy nebo systémů pro využívání dešťové a odpadní vody. Úvěr je možné čerpat až 18 měsíců.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 9. 2022 11:00 CBRE

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, shrnuje vývoj na trhu komerčních realit v 1. pololetí 2022 a očekávání pro zbytek roku. Jak se současný makro-ekonomický vývoj promítl do trhu komerčních realit? To vše popisuje nejnovější analýza CBRE.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.