CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 13. 1. 2016 10:07 LEXXUS

Podle analýzy realitní kanceláře LEXXUS se pražský realitní trh nacházel po celý rok 2015 ve výborné kondici. Jeho rozvoj byl důsledkem nebývalého růstu ekonomiky, jejíž progrese předčila podle ekonomických expertů očekávání. Zvýšení poptávky po koupi nemovitostí na bydlení i investici nejvíce ovlivňovaly ceny a velmi nízké úrokové sazby hypoték. Podobný vývoj lze v oblasti rezidenčních nemovitostí očekávat rovněž v letošním roce.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 12. 1. 2016 10:20 WOLF THEISS

WOLF THEISS, přední regionální právní firma působící ve střední a jihovýchodní Evropě, oznámila s účinností od 1. ledna 2016 povýšení tří advokátů působících v její pražské kanceláři: Libor Prokeš a Petr Syrovátko byli jmenováni do pozice counsel a Pavel Srb je nově seniorním advokátem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 12. 1. 2016 9:50 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

S příchodem nového roku se většina lidí zamýšlí nad tím, co udělat dobrého pro své zdraví. Jedni se rozhodnou hubnout, druzí by rádi vytvarovali postavu a zapracovali na svém svalstvu. V obou případech pomáhá nejen vhodný trénink, ale i správná životospráva a pestrá vyvážená strava. Konzumace kuřecího a krůtího masa může být jednou z nejlepších možností, protože vykazuje nízkou energetickou hodnotu a přesto představuje bohatý zdroj bílkovin, minerálních látek, vitamínů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 1. 2016 14:26 DACHSER SLOVAKIA

Presadzovanie práv detí, školské a profesijné vzdelávanie, ochrana prirodzených životných podmienok: medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser sa rozhodol aj naďalej pokračovať v spolupráci s organizáciou na pomoc deťom terre des hommes, ktorú začal už pred desiatimi rokmi v jednom z najchudobnejších indických regiónov Uttarpradéš. V budúcnosti rozšíri svoje zapojenie aj do projektov v ďalších regiónoch tejto organizácie v Indii, Nepále, Brazílii a Namíbii. V nasledujúcich piatich rokoch investuje skupina Dachser viac ako 1,1 milióna eur do lokálnych charitatívnych projektov, ktoré trvalo udržateľným spôsobom zlepšujú životy ľudí, najmä detí, v najchudobnejších podmienkach sveta na základe princípu Pomoc k svojpomoci. Podpore detí sa Dachser venuje aj na Slovensku, kde druhý rok beží projekt Most medzi svetlom a tmou.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 1. 2016 14:00 DACHSER CZECH REPUBLIC

Mezinárodní logistický provider DACHSER bude i nadále pokračovat ve spolupráci s organizací terre des hommes, která se zasazuje o prosazování práv dětí, školní a profesní vzdělávání či ochranu přirozených životních podmínek. DACHSER již deset let pomáhá v jednom z nejchudších indických států Uttarpradéši a nyní rozšíří svou pomoc o další projekty této organizace v Indii, Nepálu, Brazílii a Namibii. V následujících pěti letech investuje skupina DACHSER více než 1,1 milionu eur do charitativních projektů této organizace, které trvale udržitelným způsobem zlepšují životy lidí na základě principu Pomoc ke svépomoci. Znevýhodněným lidem se DACHSER věnuje i v České republice, kde podporuje Světlušku – projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá dětem a dospělým se zrakovým postižením.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 8. 1. 2016 12:27 LEXXUS

Dokončovací práce na projektu Rodinné bydlení Na Cibulce jsou již téměř u konce, fasáda je hotová, osazuje se zeleň a pro klienty je k dispozici nový vzorový byt. Nové byty v této jedinečné lokalitě v sousedství parku Cibulka budou k dispozici na konci letošního jara.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 1. 2016 11:59 FIDELITY INTERNATIONAL

I v případě války nebo teroristického útoku v USA byly cenové výkyvy akciových trhů nižší v USA než v Asii či v Evropě Z analýzy Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, vyplývá zajímavé zjištění. Ačkoliv většina krachů a pádů burz začala v USA, poklesem cen akcií trpěly daleko více trhy v Evropě nebo v Asii. Obdobně tomu bylo i v případě přírodních katastrof, finančních krizí či teroristických útoků, které vedly ke zhroucení akciových trhů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 6. 1. 2016 13:57 LINDAB

Růst zájmu o nízkoenergetické a pasivní stavby, šetrné k životnímu prostředí, se projevuje také v České republice. I s ohledem na evropskou legislativu, zavazující členské státy EU k úsporné výstavbě (směrnice o energetické náročnosti budov EPBD II velí stavět nebytové domy ve velmi úsporném standardu již v roce 2018, pro bytové domy to platí od roku 2020), roste u nás poptávka po dodavatelích komplexních řešení šetrných k životnímu prostředí. K těm patří mezinárodní koncern Lindab, přední světový výrobce a prodejce vzduchotechniky a dalších stavebních komponent z prvotřídní švédské oceli, lehkých střešních krytin, fasádních a okapových systémů.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.