CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 6. 5. 2015 19:20 CRESCON

Sportoviště TJ Praga Praha ve Vysočanech má nové zázemí pro sportovce i zaměstnance. Developerská společnost Crescon pro investora Městskou část Praha 9 postavila novou třípodlažní budovu, ve které vznikly šatny pro sportovce, klubové místnosti pro zájmové skupiny, kanceláře vedení i místo pro správce a údržbu areálu. Výstavba trvala 11 měsíců a TJ Praga přinesla lepší prostředí, praktičtější umístění v areálu a nová parkovací místa.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 6. 5. 2015 10:46 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Současná legislativa v Evropské unii od 1. dubna zlepšuje informovanost spotřebitelů při nákupu masa. Nyní se zákazníci z etikety či cedulky u prodejního pultu dozví, kde bylo zvíře chováno a kde bylo poraženo*. Tato skutečnost velmi zjednodušuje výběr, jelikož kupující stále častěji vyhledávají české výrobky, u kterých mají garanci kvality a čerstvosti. Drůbežářský závod Klatovy, patří mezi přední zpracovatele drůbežího masa v České republice a jeho kuřata pocházejí výhradně z českých uzavřených chovů. Závod disponuje vlastními farmami a zároveň spolupracuje s prověřenými a osvědčenými certifikovanými dodavateli, soukromými farmami v jižních a západních Čechách.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 5. 2015 18:16 ROTER HAHN

Jídlo bývá také ústředním tématem mnohých festivalů a slavností probíhajících v Jižním Tyrolsku po celý rok. V březnu je možné navštívit Festival sýrů, na konci června slavnosti jahod, v září je možné ochutnat tradiční kuchyni v rámci Jihotyrolských knedlíkových slavností a v říjnu si pak přijdou na své milovníci masa při Špekovém festivalu. Vrcholem gastronomických oslav je však Törggelen, svátek nového vína, kdy na konci září lidé slaví konec vinné sklizně a chodí z farmy na farmu, jedí, pijí a hlavně ochutnávají nová vína. Ty pak doplní nejtypičtější pokrm tohoto období - jedlé kaštany, na které je možné narazit takřka na každém kroku a ve všech možných úpravách - v nabídce jsou i takové speciality, jako kaštanová marmeláda nebo polévka. Letošní Törggelen začíná 26. září a opět nabídne pestrou směsici zábavy, dobrého jídla a pití a spoustu příležitostí k poznání tradiční jihotyrolské kultur

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 28. 4. 2015 11:00 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Příprava jídel na grilu se stala pro mnohé z nás tradiční společenskou událostí. Jde o fenomén, který se projeví vždy při nástupu toho správného počasí. Drůbežářský závod Klatovy pro letošní grilovací sezónu připravil několik produktů s příhodným označením “Grilovačka”. Hlavní novinkou jsou duopacky marinovaného kuřecího masa s kuřecími klobáskami nebo výběr mas dvou chutí. Na své si přijdou i milovníci něčeho ostřejšího. Pro ty jsou připraveny varianty marinovaných kuřecích dílů s Piri piri dipy.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 28. 4. 2015 9:54 DARAMIS

Argentinská Business Center (ABC) je dobře viditelná, zcela prosklená šestiposchoďová budova na rohu Argentinské a Plynární ulice. Po dokončení koncem roku 2016, nabídne v každém poschodí flexibilně navržené kancelářské prostory o čisté ploše 1 000 m2, přičemž celková hrubá pronajímatelná plocha dosáhne 6 600 m2. Fasáda poskytne všem nájemcům řešení jejich reklamních potřeb.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 4. 2015 22:03 CTP

Logistický park Cefin Arad s rozlohou 93 000 m2 se stane součástí sítě CTParků pod novým názvem CTPark Arad. Čtvrtý největší developer průmyslových nemovitostí tak pokračuje ve vyhledávání nových obchodních příležitostí mimo domovský trh v České republice.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 4. 2015 17:32 RENOMIA CZ

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka makléřské společnosti RENOMIA, a. s., obdržela významné ocenění Manažerka odvětví Bankovnictví a pojišťovnictví. Zároveň se také stala jedním z deseti držitelů TOP 10 MANAŽER ROKU. Ocenění převzala Jiřina Nepalová během slavnostního večera v Paláci Žofín za účasti předních představitelů českého politického i ekonomického života.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 4. 2015 17:18 REALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY

- Vzhledem k nízkým sazbám hypoték a příznivým cenám nemovitostí je nyní ideální doba pro nákup bytu na investici - Výše nájemného pokryje splátku hypotéky - Po splacení hypotéky byt přináší jistý měsíční příjem - Nejvhodnější nemovitostí k nákupu na investici je menší byt v dobré lokalitě se snadnou dostupností do centra

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.