CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 12. 10. 2012 0:51 PREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012

Česká národní budova (Bohemian National Hall) na Manhattanu patřila 1. a 2. října Brnu. V rámci akce BRNO DAYS IN NEW YORK město představilo svou chloubu, vilu Tugendhat. Konference věnovaná této perle funkcionalismu, zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO, vyvrcholila vernisáží výstavy o historii i současnosti vily a mezinárodní premiérou filmu České televize „Osud jménem Tugendhat“. Prezentací vily Tugendhat Brno poukázalo na svůj výjimečný kulturní a architektonický genius loci. To vše ve spojení s obchodním a vědecko-výzkumným potenciálem, jemuž byl v podobě odborné konference „Brno – město znalostní ekonomiky“ věnován celý druhý den akce. Cílem konference bylo posílit stávající vazby s americkými obchodními partnery a navázat další kontakty s novými investory. Jako řečníci zde vystoupili mimo jiné zástupci amerických firem a institucí, které již v Brně úspěšně působí: např. Mayo Clinic, IBM či Honeywell.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 8. 10. 2012 22:58 HOCHTIEF DEVELOPMENT

At the Expo Real trade fair, HOCHTIEF Development presents a model in augmented reality and first interested parties for retail units.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 8. 10. 2012 22:55 HOCHTIEF DEVELOPMENT

Při příležitosti veletrhu Expo Real zveřejní HOCHTIEF Development model projektu v rozšířené realitě a první zájemce o retailové prostory.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 3. 10. 2012 0:54 PREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012

Bohemian National Hall in Manhattan belonged to Brno on October 1st and 2nd, 2012. On the occasion of BRNO DAYS IN NEW YORK city presented their pride, Villa Tugendhat. Conference devoted to this pearl of functionalism, inscribed in the UNESCO World Heritage List, continued with an exhibition about the history and the current existence of the villa together with a screening of the international movie premiere of "The Fate of Tugendhat" from the production of the Czech Television. The city of Brno presented Villa Tugendhat as the outstanding cultural and architectural genius loci. All of that has been projected in conjunction with the city’s R&D and business potential during the conference "Brno – a City of Knowledge Economy ", which has covered the entire second day of the event. The main goal of the conference was to strengthen existing ties with U.S. trade partners and to establish contacts with new investors. Among other speakers who presented were the representatives of the American companies and institutions already successfully operating in Brno, for example Mayo Clinic, IBM and Honeywell.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 29. 8. 2012 0:55 PREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012

Město Brno pokračuje v intenzivních přípravách své prezentace v New Yorku, která se uskuteční v České národní budově (Bohemian National Hall) na Manhattanu od 1. do 2. října 2012. Podrobnosti včetně detailního programu jsou k dispozici na speciálním webu akce newyork.brno.cz.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 7. 2012 20:13 CREST COMMUNICATIONS

Poštovní spořitelna u své značky Era se rozhodla zrevidovat veškerou korespondenci s klienty a nastavit závazná pravidla písemné komunikace.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 4. 6. 2012 0:01 MS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADA

Společnost MS development vybrala pro první etapu projektu Zåhrada v Lysé nad Labem generálního dodavatele, kterým se stala společnost Subterra. Ta zahájila výstavbu dvou bytových domů Jasmín a Modřín s celkem 37 byty, s kavárnou a dvěma prostory pro podnikání. Zájemci se mohou podívat, jak stavba roste, při dnech otevřených dveří, které se konají od čtvrtka 21. do soboty 23. června přímo na místě výstavby a v informační kavárně Café Mlýnek. Těm, kdo si za neobyčejně příznivé ceny koupí byt do 23. června, developer navíc zaplatí letní dovolenou až do výše 50.000 Kč. Dokončení první etapy nízkoenergetického projektu Zåhrada, který je charakteristický promyšleným konceptem sousedského bydlení a propojením se širokou škálou služeb pro majitele bytů, je plánováno na léto příštího roku.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 25. 4. 2012 0:35 PHILADELPHIA

Cream cheese Philadelphia, světově známý a oblíbený sýr, který se stal populární mezi všemi věkovými generacemi, nyní přichází s novinkou určenou především dětem a všem milovníkům sladkých chutí. Nová Philadelphia Milka v sobě skrývá kombinaci jemné chuti kvalitní čokolády s nadýchaným sýrem typu cream cheese a vytváří tak nezaměnitelnou variantu sladké odměny v podobě mléčného výrobku. Výrobek je ideální jako pomazánka na pečivo, samotný na lžičce nebo při použití v kuchyni. Skvěle se například hodí jako krém do různých sladkých jídel, dortů, či zákusků. Philadelphia tak nabízí neobvyklý chuťový zážitek, který potěší chuťové smysly nejen dětí, ale i dospělých.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.