CZ SK EN

Tiskové středisko

Vydáno dne: 27. 6. 2016 13:32 PASSERINVEST GROUP

Baarův Park, which is part of the multifunctional BB Centrum complex in Prague 4, resonated once again with the sounds of music in June. For the third time PASSERINVEST GROUP prepared an afternoon and evening full of quality music and good times. Visitors to Baarův Park had the opportunity to listen to the greatest hits of Olympic as well as the world-renowned songs of the Beatles as performed by Brouci Band - The Beatles Revival. There was also an entertaining accompanying programme and stands with refreshments from local restaurants.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 6. 2016 13:24 PASSERINVEST GROUP

Baarův park, který je součástí multifunkčního areálu BB Centrum na Praze 4, v červnu opět ožil hudbou. Společnost PASSERINVEST GROUP již potřetí připravila pro nájemce a obyvatele v okolí odpoledne i večer plné kvalitní hudby a dobré zábavy. Návštěvníci Baarova parku měli možnost poslechnout si slavné hity české skupiny Olympic a světoznámé písně kapely Beatles v podání kapely Brouci Band - The Beatles Revival. Nechyběl samozřejmě ani zábavný doprovodný program či stánky s občerstvením z místních restaurací.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 6. 2016 13:11 HUISMAN

Výroba dvou největších lodních jeřábů na světě úspěšně pokračuje. Huisman Čína, kde se části jeřábů vyrábí, má již hotové hlavní struktury podstavců. Spolu s dalšími sekcemi, jako věž jeřábu, výložník a navijáky, se pak dopraví do singapurské společnosti Sembmarine, kde Huisman jeřáby sestaví a uvede do provozu. Část samotné výroby se také přesunula do českého závodu Huisman ve Sviadnově. Každý z jeřábů má nosnost 10 000 tun s maximálním operačním rádiem 48 metrů. Kontrakt na výrobu jeřábů uzavřela mateřská společnost Huisman Equipment s firmou Heerema Offshore Services. Termín dokončení je naplánovaný na rok 2017.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 6. 2016 10:33 LEXXUS

Realitní kancelář Lexxus Norton rozšířila své portfolio luxusních nemovitostí v Praze a okolí o několik bytových domů, k nimž patří například projekt DOCK v Praze 8, budovy v ulicích Příčná, Křemencova a Jagellonská v Praze 1 a 3 a komorní rezidenční projekty Panorama Hlubočepy u Prokopského údolí či Hřebenky v Praze 5. K růstu poptávky v tomto velmi specifickém segmentu realitního trhu přispívá pozitivní ekonomický vývoj v České republice. Z analýz realitních odborníků vyplývá, že se mezi kupujícími objevuje stále více tuzemských zájemců. Podle statistik Lexxus Norton lze v luxusním rezidenčním segmentu očekávat stabilní růst cen v řádu okolo 4 %.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 23. 6. 2016 14:43 TOUAX

Konec minulého a začátek letošního roku se nesl v duchu ekonomického růstu Evropy. Česko je dokonce v rámci eurozóny s tempem růstu HDP 3,1 % v 1. čtvrtletí 2016 vysoce nadprůměrné, čemuž napomáhá i Česká národní banka svou politikou slabé koruny, díky níž jsou domácí exportéři konkurenceschopnější na zahraničních trzích. Tuzemskému vývozu nahrává i růst Německa – stoupají zde zejména prodeje aut, stejně jako v celé eurozóně. V reakci na navyšování poptávky řada firem rozšiřuje své stávající výrobní a výzkumné prostory prostřednictvím modulových staveb. Patří k nim právě výrobci automobilových součástek Robert Bosch v Českých Budějovicích a Plastic Omnium na Slovensku. Nové objekty pro ně postavila společnost Touax, přední výrobce modulových staveb, který za pomoci modulů rozšířil i kapacity svého vlastního výrobního závodu v Supíkovicích.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 23. 6. 2016 14:09 P3 CZ

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, znovu posílila svůj marketingový tým. Na post marketingové manažerky pro západní Evropu, pro oblast, v níž P3 významně roste a hodlá se na ni soustředit i v nejbližší době, jmenovala Kordulu Kiefer-Kempf. Tento krok navazuje na nedávný nástup Adama Fokse a Julie Svarovské společně s povýšením Hynka Bartíka na pozici ředitele oddělení PR & Marketingu. Všechny změny v marketingovém oddělení jsou vyvrcholením dynamického období expanze celé společnosti P3.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 23. 6. 2016 13:59 OBERMEYER HELIKA

Přední architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika působí na českém trhu už 25 let. Tým profesionálů se za tu dobu podílel na řadě významných rezidenčních komplexů, obchodních center, kancelářských budov, ale i zdravotnických a kulturních objektů. Společnost se stala jedním z lídrů trojrozměrného projektování v 3D a modelování staveb systémem BIM a je symbolem inovativních přístupů a nejmodernějšího technologického know-how.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 23. 6. 2016 12:27 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, i letos potěší příznivce napínavých závodů vysokozdvižných vozíků a uspořádá svůj tradiční závod Ještěrka Cup. Již devátý ročník oblíbené soutěže se uskuteční v sobotu 3. září na Letenské pláni a na své si zde přijdou nejen závodníci, ale i jejich doprovod a diváci z řad široké veřejnosti.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.