EN CZ SK

LEKVI DEVELOPMENT

http://lekvi.cz/cs/

O skupině Lekvi Development:

Společnost Lekvi Development s.r.o. se zaměřuje na výstavbu retailových parků v České republice a na Slovensku. V současnosti rovněž připravuje expanzi i do dalších zemí střední a východní Evropy. V tomto oboru disponuje špičkovým know how postaveným na analýzách tržního prostředí v lokalitách vytipovaných pro výstavbu menších či středně velkých obchodních center. Při přípravě svých projektů zohledňuje aktuální trendy v nakupování zahrnující například úspory času i dopravních nákladů pro spotřebitele, nebo obecně řečeno celkovou ekonomickou efektivitu prodeje spotřebního zboží a služeb v menších obchodních parcích.

Lekvi Development je součástí realitní, developerské a investiční skupiny Lekvi Group. Ta byla založena v roce 2007, následně si vybudovala silnou pozicí na českém trhu rezidenčních i komerčních nemovitostí. Lekvi Group pro své klienty z řad jednotlivců i developerů zajišťuje komplexní realitní služby – od prodeje a pronájmu nových nebo second-handových nemovitostí až po jejich profesionální správu.

Press releases

Released: 10. 6. 2024 9:33 LEKVI DEVELOPMENT

Společnost Lekvi Development, která se zaměřuje na výstavbu a provoz retailových parků v České republice a na Slovensku, dokončuje výstavbu druhé nákupní zóny v Šumperku v Temenické ulici. K rozšířenému Penny Marketu o ploše 1152 m2 přibydou nové retailové obchody ACTION, SINSAY, TRAFICON a drogerie TETA, které dohromady nabídnou dalších 1932 m2 pronajímatelné plochy. Otevření nové nákupní zóny je plánováno na léto tohoto roku.

Read more
Released: 4. 10. 2022 11:05 LEKVI DEVELOPMENT

Společnost Lekvi Development, která se zaměřuje na výstavbu a provoz retailových parků v České republice a na Slovensku, rozšiřuje svou činnost i na další zahraniční trhy. Nové pobočky otevírá v Rumunsku a ve Španělsku. V obou těchto zemích by chtěla do tří let realizovat dva retailové projekty. Obě pobočky povedou zkušení manažeři se znalostí místního prostředí.

Read more
Released: 4. 7. 2022 9:53 LEKVI DEVELOPMENT

Spoločnosť Lekvi Development, ktorá sa zameriava na výstavbu a prevádzku retailových parkov v Českej republike a na Slovensku, otvorila v spolupráci s Tesco Franchise Stores SR ďalšiu predajňu siete potravín Žabka. Nová predajňa sa nachádza na Tupého ulici v Bratislave, ako súčasť rezidenčného projektu Bella Vita. Ide o druhú predajňu Žabka, ktorú spoločnosť Lekvi Development Group otvorila na Slovensku. Prvá bola otvorená vo februári 2022 na Novomestskej ulici v Trnave.

Read more
Released: 4. 7. 2022 9:42 LEKVI DEVELOPMENT

Společnost Lekvi Development, která se zaměřuje na výstavbu a provoz retailových parků v České republice a na Slovensku, otevřela ve spolupráci s Tesco Franchise Stores SR další prodejnu sítě potravin Žabka. Nová prodejna vznikla v Tupého ulici v Bratislavě v rámci rezidenčního projektu Bella Vita. Jedná se již o druhou prodejnu Žabka, kterou skupina Lekvi Development na Slovensku otevřela. První byla otevřena v únoru 2022 v Novoměstské ulici v Trnavě.

Read more
Released: 31. 5. 2022 13:23 LEKVI DEVELOPMENT

Podle výsledků aktuální analýzy GfK, kterou si společnost Lekvi Development nechala vypracovat, vyplývá, že investice do retail parků se vyplatí realizovat především na dynamicky se rozvíjejících trzích zemí střední a východní Evropy, kde je retailový trh méně dimenzovaný než v z hlediska retailu více nasycených západních zemích. Podle dané analýzy mají vysoký potenciál zejména Bulharsko a Rumunsko, v některých lokalitách také další země, např. Maďarsko. Studii si společnost Lekvi Development nechala vypracovat pro lepší orientaci na zahraničních trzích, kam hodlá v blízké době expandovat.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.