EN CZ SK

MetLife

http://www.metlife.cz/

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 50 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Press releases

Released: 21. 3. 2023 11:45 MetLife

Skupinové životní a úrazové pojištění, které patří mezi moderní a čím dál tím častěji poptávané zaměstnanecké benefity, má oproti těm tradičním jednu nespornou výhodu: neposkytuje pouze požitky a služby zaměstnancům, když jsou v plném pracovním procesu, ale zabezpečí je a jejich rodiny i v době, kdy pracovat například kvůli úrazu nebo nemoci nemohou. Nejlepší podmínky ve skupinovém pojištění na českém trhu nabízí pojišťovna MetLife, která jako jediná zvýšila progresivní pojistné plnění u trvalých následků úrazu až na desetinásobek, zavedla zcela nové pojištění ošetřování člena rodiny a v pojištění pracovní neschopnosti umožnila odstranění výluky u psychických onemocnění.

Read more
Released: 6. 3. 2023 12:00 MetLife

Druhý čtvrtek v březnu je již tradičně věnovaný jednomu z našich životně důležitých orgánů – ledvinám. Světový den ledvin, který letos připadá na 9. března, vyhlásila Mezinárodní federace pro nemoci ledvin společně s Mezinárodní nefrologickou společností. Cílem tohoto dne, a s ním spojené kampaně, je upozornit na alarmující fakt, že 10 až 15 % světové populace trpí některou z vážných nemocí ledvin. V České republice se s chronickým onemocněním ledvin léčí každý desátý člověk. Málokdo ale ví, že na nemoci ledvin existuje i pojištění, které sice nepříznivou lékařskou diagnózu nezvrátí, ale pomůže pacientovi alespoň zajistit lepší podmínky při jeho léčbě.

Read more
Released: 3. 2. 2023 9:57 MetLife

Světový den boje proti rakovině (World Cancer Day) připadá každoročně na 4. únor. Připomeňme si, že nejdůležitější je u onemocnění rakoviny prevence, která byla právě v posledních letech díky pandemii covid-19 zanedbávána. Vrátit se k pravidelným preventivním prohlídkám je cílem i pojišťovny MetLife, která ve svém programu MetLife Fair odměňuje za zodpovědný přístup ke zdraví. V České republice žije okolo 600 000 osob s nádorovým onemocněním nebo s minulostí tohoto onemocnění. Dobrou zprávou je, že naděje na přežití se u zhoubných nádorů za deset let zvýšila až o třetinu.

Read more
Released: 15. 12. 2022 9:37 MetLife

Zaměstnanci české pobočky společnosti MetLife se připojili k podpoře jejího globálního závazku a na začátku listopadu společně s neziskovou organizací Sázíme stromy vysadili nové dřeviny na zahradě Domova sv. Karla Boromejského. Na Slovensku se pojišťovna spojila s iniciativou Sadime stromy, s níž ozelenila cyklotrasu u obce Veľký Biel. Celkem se pojišťovna MetLife rozhodla vysadit 5 milionů stromů, a to především v oblastech ohrožených přírodními katastrofami. Doposud jich po celém světě vysadila více než 200 tisíc.

Read more
Released: 11. 8. 2022 9:10 MetLife

Společnosti poskytují svým zaměstnancům nespočet firemních benefitů. Během rozhodování mezi několika pracovními nabídkami může lákavý benefit hrát klíčovou roli. Pojišťovna MetLife nabízí firmám skupinové pojištění zaměstnanců jako dostupnou a atraktivní možnost, jak jejich pracovní pozici udělat ještě přitažlivější.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.