EN CZ SK

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Press releases

Released: 15. 8. 2022 11:30 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric si v Česku jako svého zaměstnavatele volí každým rokem více a více žen, a co do rovnosti pohlaví, je zde poměr ženy vs. muži téměř vyrovnaný. Vysoké procento žen není výjimkou ani v globálním měřítku, ve výkonném výboru Schneider Electric jich od loňského roku zasedá 44 %, čímž, v celosvětovém srovnání s ostatními podniky technického zaměření, ční vysoko nad průměrem. Letos v březnu zařadil Equileap, přední poskytovatel dat a informací o rovnosti pohlaví, Schneider Electric mezi TOP 20 firem z pohledu genderové vyváženosti na světě. Společnosti se tak úspěšně daří naplňovat svůj cíl diverzifikované firmy s rovným přístupem k zaměstnancům na všech úrovních.

Read more
Released: 9. 8. 2022 9:00 Schneider Electric

Praha (9. srpen 2022) – Firma Schneider Electric vyhrála první místo ve vyhlašování Cen Francouzsko-české obchodní komory 2022 v kategorii Společenská odpovědnost firem. Ceny jsou udělovány každoročně a oceňují společenský a environmentální přínos, ale také spolupráci a rozvoj francouzsko-českých vztahů.

Read more
Released: 27. 7. 2022 9:02 Schneider Electric

Praha (27. červenec 2022) – Společnost Schneider Electric, lídr v oblasti energetického řízení a automatizace, rozšiřuje své portfolio produktů s certifikací Cradle to Cradle (C2C). K již podruhé oceněným vypínačům a zásuvkám produktové řady Merten nově přibyl také inovativní a pestrý sortiment Nová Unica. Cradle to Cradle Certified® je celosvětový standard pro výrobky, které jsou bezpečné, cirkulární a zodpovědně vyráběné. Všemi kritérii udržitelnosti C2C prošla vybraná elektroinstalační zařízení od Schneider Electric se stříbrnou certifikací v tomto oboru jako jediná na světě.

Read more
Released: 25. 7. 2022 9:26 Schneider Electric

Praha (25. červenec 2022) –Schneider Electric, lídr v oblasti digitální transformace pro správu energií a automatizaci, oznámila, že získala ocenění Energy & Sustainability 2022 Microsoft Partner of the Year. Firma Microsoft ocenila inovativní softwarová řešení EcoStruxure™ poskytovaná zákazníkům využívajícím platformy Azure Cloud a Dynamics 365.

Read more
Released: 18. 7. 2022 9:03 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric™, lídr v oblasti digitální transformace správy energií a automatizace a podle žebříčku Corporate Knights nejudržitelnější korporace světa pro rok 2021, zveřejnila nový komplexní protokol pro úsporná datová centra. Využívání tohoto programu si klade za cíl zmírnit dopad provozu datových center na životní prostředí. Na toto řešení od Schneider Electric spoléhá také jedno z nejmodernějších datacenter podporujících oblast vědy a výzkumu v České republice na půdě Ústavu molekulární genetiky Akademie věd České republiky.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.