EN CZ SK

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Press releases

Released: 20. 11. 2023 9:00 Schneider Electric

Nejvíce zastoupenou značkou elektromobilů ve firemních vozových parcích je Škodovka. Průměrně denně ve firmách elektromobily ujedou mezi 50 a 150 kilometry. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Schneider Electric. Většina firem pokrývá potřeby dobíjení automobilů prostřednictvím vlastních nabíjecích stanic, nejrozšířenější jsou „pomalé“ AC nabíječky.

Read more
Released: 31. 10. 2023 9:00 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric, globální lídr v oblasti digitální transformace, průmyslové automatizace a řízení energií, vydala vůbec první oborovou příručku pro řešení nových výzev v oblasti návrhu fyzické infrastruktury datových center pro podporu zátěže související s využitím umělé inteligence (AI), která představuje zlatý standard pro návrh datových center optimalizovaných pro AI.

Read more
Released: 23. 10. 2023 10:00 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric, globální lídr v oblasti energetického managementu a automatizace, se dlouhodobě řadí mezi odpovědné firmy, a to jak v tématech udržitelnosti a ekologie, tak v podpoře rozmanitosti: patří mezi dvacet nejlepších firem z hlediska rovnosti pohlaví na světě. Svá pravidla navíc podrobuje přísným kritériím a neustále je vylepšuje, aby odpovídala reálným potřebám zaměstnanců. V Česku zavádí ještě intenzivnější podporu rodin v rámci aktualizované benefitní strategie Podpora rodiny. Výrazně navyšuje už tak nadstandardní dobu podpory mateřské a rodičovské dovolené.

Read more
Released: 16. 10. 2023 9:49 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric byla společností Canalys prohlášena „šampionem“ v žebříčku „Sustainable Ecosystems Leadership Matrix“, a to za úspěchy při prosazování udržitelnosti v rámci partnerského ekosystému a celé organizace. Schneider Electric si ocenění vysloužil za to, že je předním dodavatelem udržitelných technologií a ESG, za své rozmanité portfolio řešení v oblasti udržitelnosti a energetiky a za svá školení, odborné znalosti a podporu partnerů, kteří se snaží vytvářet a rozvíjet dekarbonizační strategie.

Read more
Released: 10. 10. 2023 9:37 Schneider Electric

Praha, 10. října 2023 – Společnost Schneider Electric, lídr v oblasti digitální transformace energetického managementu a automatizace, představila Zeigo Activate, nový software jako službu (SaaS) pro obchodní partnery, který pomáhá prosazovat opatření v oblasti udržitelnosti. Partneři mohou pomocí Zeigo Activate vypočítat, změřit a analyzovat emise uhlíku, následně stanovit přesné a dosažitelné dekarbonizační cíle a vytvořit vlastní strategii pro zlepšení udržitelnosti.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.