EN CZ SK

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Press releases

Released: 20. 9. 2022 9:00 Schneider Electric

Praha (20. září 2022) – Společnost Schneider Electric uvádí na český trh řadu vypínačů a zásuvek Nová Unica. Vedle antibakteriální úpravy se vyznačují mnoha užitečnými funkcemi, kterými potěší i náročné uživatele. Obsahují nové vychytávky jako jsou například Wi-Fi repeater, USB rychlonabíječka či LED lampička s USB nabíječkou. K dispozici je celá řada nových materiálů a barev, které lze vzájemně kombinovat. Produkty se tak snadno přizpůsobí stylu daného interiéru. Nová Unica je vhodná jak pro rezidenční, tak i komerční objekty. V prodeji je od začátku září.

Read more
Released: 22. 8. 2022 9:59 Schneider Electric

Praha (22. srpen 2022) – Společnost Schneider Electric získala na Greek Energy Mastering Awards ocenění Energeticky účinné řešení roku 2022 za úspěšné projekty pro tzv. Smart Cities. V kategorii „Energeticky účinné a úsporné produkty, technologie a služby“ obdržela cenu za rozvaděč bez SF6 s názvem SM AirSeT pro vysoké napětí. Nejnovější řešení SM AirSeT, poháněné čistým vzduchem, umožňuje průmyslu omezit dopad na životní prostředí, a zároveň optimalizovat provoz. Díky dostupnosti a spolehlivému výkonu těchto dlouho očekávaných čistých technologií je nedávno revidované nařízení EU o F-plynech dosažitelnější.

Read more
Released: 15. 8. 2022 11:30 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric si v Česku jako svého zaměstnavatele volí každým rokem více a více žen, a co do rovnosti pohlaví, je zde poměr ženy vs. muži téměř vyrovnaný. Vysoké procento žen není výjimkou ani v globálním měřítku, ve výkonném výboru Schneider Electric jich od loňského roku zasedá 44 %, čímž, v celosvětovém srovnání s ostatními podniky technického zaměření, ční vysoko nad průměrem. Letos v březnu zařadil Equileap, přední poskytovatel dat a informací o rovnosti pohlaví, Schneider Electric mezi TOP 20 firem z pohledu genderové vyváženosti na světě. Společnosti se tak úspěšně daří naplňovat svůj cíl diverzifikované firmy s rovným přístupem k zaměstnancům na všech úrovních.

Read more
Released: 9. 8. 2022 9:00 Schneider Electric

Praha (9. srpen 2022) – Firma Schneider Electric vyhrála první místo ve vyhlašování Cen Francouzsko-české obchodní komory 2022 v kategorii Společenská odpovědnost firem. Ceny jsou udělovány každoročně a oceňují společenský a environmentální přínos, ale také spolupráci a rozvoj francouzsko-českých vztahů.

Read more
Released: 27. 7. 2022 9:02 Schneider Electric

Praha (27. červenec 2022) – Společnost Schneider Electric, lídr v oblasti energetického řízení a automatizace, rozšiřuje své portfolio produktů s certifikací Cradle to Cradle (C2C). K již podruhé oceněným vypínačům a zásuvkám produktové řady Merten nově přibyl také inovativní a pestrý sortiment Nová Unica. Cradle to Cradle Certified® je celosvětový standard pro výrobky, které jsou bezpečné, cirkulární a zodpovědně vyráběné. Všemi kritérii udržitelnosti C2C prošla vybraná elektroinstalační zařízení od Schneider Electric se stříbrnou certifikací v tomto oboru jako jediná na světě.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.