EN CZ SK

PHILADELPHIA

http://www.philly.cz

První cream cheese vyrobil už v roce 1872 americký lékař William Lawrence. Osm let poté tento unikátní objev v oblasti gastronomie získává značku Philadelphia a je distribuován ve fóliovém obalu pod jménem firmy Empire Company. Tento podnik koupila v roce 1903 společnost Phenix Cheese Copany of New York, která se v roce 1928 sloučila s firmou Kraft Cheese.

V sedmdesátých letech dvacátého století ve Střední Americe (Venezuela, Mexiko) se začala vyrábět a expandovat na evropský trh. Výrobce sýru Philadelphia, společnost Kraft, nyní prodává sýr Philadelphia do více než 80 zemí světa.
V současné době dováží společnost Alimpex food a.s. sýr Philadelphia na český trh. Sýr Philadelphia je jednou z nejslavnějších značek měkkého bílého sýru na světě.

Press releases

Released: 15. 9. 2014 0:27 PHILADELPHIA

Podzim je nádherné roční období, které je spjato především se sklizní různých plodin a přípravou na nadcházející zimu. Během těchto dnů, kdy se zalesněné kopce barví do odstínu žluté, oranžové i červené barvy, vyrážejí nadšení houbaři do lesů a jen výjimečně se vrací s prázdnou. Zahrádkáři sklízí plody své práce a připravují pokrmy, na které se těší celý rok. Sýr Philadelphia, který je znám svou všestranností ve studené i teplé kuchyni a především jemnou krémovou delikátní chutí, tak dokáže každý chod doladit k dokonalosti.

Read more
Released: 3. 4. 2014 0:32 PHILADELPHIA

Jeden z nejznámějších termizovaných sýrů na světě přináší na český stůl nové příchutě. Sýr Philadelphia, který si získává stále více příznivců na celém světě, nabízí zákazníkům hned dvě nové příchutě. Philadelphia s pažitkou přináší milovníkům bylinek smetanový požitek, v kterém se snoubí lahodný sýr s čerstvou naťovou zeleninou. Další novinkou na českém trhu je osvěžující kombinace světového sýru Philadelphia s lososem a koprem. Obě varianty jsou k dostání na trhu ve 125 gramovém balení. Jsou inspirovány zdravým životním stylem a zaručují ojedinělý gurmánský zážitek.

Read more
Released: 25. 4. 2012 0:35 PHILADELPHIA

Cream cheese Philadelphia, světově známý a oblíbený sýr, který se stal populární mezi všemi věkovými generacemi, nyní přichází s novinkou určenou především dětem a všem milovníkům sladkých chutí. Nová Philadelphia Milka v sobě skrývá kombinaci jemné chuti kvalitní čokolády s nadýchaným sýrem typu cream cheese a vytváří tak nezaměnitelnou variantu sladké odměny v podobě mléčného výrobku. Výrobek je ideální jako pomazánka na pečivo, samotný na lžičce nebo při použití v kuchyni. Skvěle se například hodí jako krém do různých sladkých jídel, dortů, či zákusků. Philadelphia tak nabízí neobvyklý chuťový zážitek, který potěší chuťové smysly nejen dětí, ale i dospělých.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.