EN CZ SK

ZLATÝ MEDVÍDEK HARIBO NAVŠTÍVÍ SVÉ KAMARÁDY V ZOO TÁBOR

Released: 20. 8. 2015 13:20 HARIBO CZ

Zlatý medvídek HARIBO již v rámci své prázdninové roadshow s názvem „Hravé léto“ procestoval mnoho zajímavých míst České republiky. Nevynechá ani zoologickou zahradu v Táboře, která od počátku prázdnin stačila přivítat desetitisíce návštěvníků. Právě zde hodlá Zlatý medvídek všem zájemcům zpříjemnit konec léta. V neděli 30. srpna ve spolupráci se zoologickou zahradou uspořádá zábavný program plný soutěží a zároveň přispěje na chov devíti místních medvědů. Vždyť medvědi by měli držet spolu.

„Při přípravě naší letní roadshow, jsme pečlivě zvažovali místa, která by měl Zlatý medvídek navštívit," říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Největší zoologická zahrada v jižních Čechách je místem, které rozhodně stojí za to navštívit. Akce se Zlatým medvídkem, které jsou především zaměřeny na rodiny s dětmi, měly od počátku turné veliký úspěch, a proto doufáme, že milovníci sladkostí přijdou za námi i sem a tím tak společně přispějeme na dobrou věc," dodává Rostislav Němec.

Hravé léto a soutěž se Zlatým medvídkem HARIBO!
Zlatý medvídek HARIBO od 6. srpna procestoval spoustu zajímavých mít naší republiky a konec prázdnin hodlá oslavit v ZOO Tábor. V neděli 30. srpna zde připravila společnost HARIBO pro všechny návštěvníky bohatý zábavný program plný her, soutěží a sladkostí. Zlatý medvídek oslaví společně se zoologickou zahradou svou prázdninovou cestu. V rámci doprovodného programu budou vydraženi plyšoví medvídci HARIBO a výtěžek bude věnován na chov šesti medvědů hnědých a tří medvědů baribalů. Zároveň i tržba z prodeje cukrovinek HARIBO, které se ten den v ZOO Tábor prodají, bude věnována místním medvědům.

Více informací o soutěži a aktuální program roadshow naleznou zájemci na facebooku společnosti HARIBO CZ (facebook.com/posli.medvidka).


Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO - Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka" - figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou jako HARIBO „Zlatý medvídek" - „Goldbären". Své želatinové výrobky dodává téměř do stovky zemí světa. „Zlatí medvídci" jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým".

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Michaela Janoušková
Account Executive
Tel.: + 420 222 927 109
Gsm : + 420 731 613 623
e-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
Karlstejn.JPG
Karlstejn.JPG
Zlaty medvidek na cestach.jpg
Zlaty medvidek na cestach.jpg
Zlaty medvidek u vody.jpg
Zlaty medvidek u vody.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.