EN CZ SK

LETOŠNÍ ÚČAST SPOLEČNOSTI SOLIGHT HOLDING NA VELETRHU AMPER SE NESLA V DUCHU INOVACE A DESIGNU

Released: 30. 3. 2017 10:30 SOLIGHT HOLDING s.r.o.

Čtvrtý březnový týden hostilo brněnské výstaviště veletrh AMPER. Letošní 25. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, osvětlení a zabezpečení patřil šesti stům vystavovatelů z třiadvaceti zemí celého světa. Nechyběla ani česká společnost Solight Holding s.r.o., která tu kromě svých novinek představila i nový inovativní designový stánek.

Na výstavní ploše o velikosti 50 m2 prezentovala společnost Solight Holding novinky ze svého portfolia. Díky speciálním stavebním materiálům byla do vystavovacích panelů zavedena elektřina a funkčnost, výkon i praktičnost jednotlivých produktů si tak mohl vyzkoušet každý zájemce na vlastní kůži. Stánek na hlavním koridoru výstavní haly P byl nepřehlédnutelný i díky speciálnímu dekorativnímu materiálu Kedr, který díky zadnímu nasvícení budil dojem domácího prostředí a navozoval velmi příjemnou atmosféru.


Na šestnácti vystavovacích panelech se návštěvníci mohli seznámit s desítkami nových výrobků společnosti Solight Holding, svítícími systémy počínaje a domácí zabezpečovací technikou konče. „Na stánku se během veletrhu vystřídaly stovky lidí, přičemž zájem návštěvníků budily velmi přesné alkohol testery s chemickým článkem, hlásiče cigaretového kouře či úniku vody nebo čidla hlídající hladinu oxidu uhličitého ve vzduchu," říká Pavel Urda, produktový specialista Solight Holding. V části se svítícím programem představil Solight Holding osvětlení různých velikostí i tvarů s volitelnou intenzitou a barvou světla, či oblíbené LED světelné lišty, které mají široké možnosti využití. Především IT specialistům byly pak určeny variabilní systémy k uchycení i několika monitorů naráz.


Na veletrhu AMPER se během čtyř dní vystřídalo na 45 tisíc návštěvníků. Mnohé z nich zaujaly právě produkty portfolia společnosti Solight Holding, ať už se jednalo o obchodní partnery či koncové uživatele. „Letošní účast na veletrhu AMPER můžeme označit za velmi úspěšnou," uzavírá Michal Ištok, jednatel společnosti Solight Holding.

O společnosti Solight Holding, s.r.o.
Solight Holding, s.r.o. je česká společnost specializující se od roku 2009 na dovoz zboží a jeho distribuci do obchodní sítě velkoobchodů i maloobchodů. Ve svém portfoliu značek nabízí pro Českou republiku i Slovensko renomované značky jako jsou Case Logic, Bandridge, Skross, Clingo, JCB, Thule, Fujitsu, Dyson, od července tohoto roku značku Morphy Richards a mnohé další. Důležitou součást produktového portfolia tvoří vlastní značka Solight, skýtající více jak 1 000 produktů různých kategorií. Podrobné informace o produktech a zastoupení společnosti naleznete na stránkách www.solight.cz.

Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.

Veronika Boráková
Ostrovní 30, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 773 501 477
E- mail: veronika.borakova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
Stánek společnosti Solight Holding.jpg
Stánek společnosti Solight Holding
Svítící program Solight Holding.JPG
Svítící program Solight Holding
Vystavovací panely I..JPG
Vystavovací panely I.
Vystavovací panely II..JPG
Vystavovací panely II.
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.