EN CZ SK

HUISMAN SPUSTIL NOVÝ TALENTOVÝ PROGRAM PRO ZAMĚSTNANCE

Released: 30. 10. 2014 14:52 HUISMAN

Společnost Huisman ze Sviadnova, vyrábějící jeřáby, vrtné soupravy nebo systémy pro pokládku potrubí na mořské dno, vytvořila pro své zaměstnance nový talentový program H+. Pro první skupinu 28 zaměstnanců odstartoval program v září tohoto roku a bude trvat až do roku 2016. Cílem programu je rozvinout potenciál vybraných zaměstnanců a posílit jejich schopnosti a dovednosti prostřednictvím různých aktivit, školení nebo zahraničních stáží připravených na míru.

Zaměstnance nominovali do talentového programu H+ jejich vedoucí, členové managementu společnosti nebo oddělení lidských zdrojů. „Účastníci byli do dvouletého programu vybráni na základě několika kritérií. Zohlednili jsme jejich pracovní výkony, schopnost přinášet návrhy na zlepšení a přicházet s novými nápady, zodpovědnost a ochotu nést riziko nebo jak dokáží inspirovat a motivovat své kolegy," popisuje profily účastníků HR specialistka společnosti Huisman Petra Křížková.

Každý účastník má připravený individuální rozvojový plán, který vychází z jeho osobnosti a potřeb. Zaměstnanci budou rozvíjet své dovednosti prostřednictvím kurzů, seminářů a cvičení. Program zahrnuje standardní školení, specifické tréninky, teambuildingy, workshopy nebo zahraniční stáže.

Školitelé a lektoři pochází z předních vzdělávacích společností. Zaměstnanci absolvují například kurzy Ovlivňování, Manažerské dovednosti, Asertivita, Leadership, Delegování v projektovém řízení nebo 7 návyků skutečně efektivních lidí. Cílem vzdělávání je respektovat individualitu každého účastníka a rozvíjet jej potřebným směrem.

Talentový program H+ byl kompletně navržený a vytvořený v českém Huismanu. „Program jsme koncipovali dlouhodobě. Možnost vstoupit do programu budou mít naši zaměstnanci vždy jednou za rok. Skupina zaměstnanců bude v programu dva roky," dodává PR zástupce společnosti Huisman David Waliczek.

Společnost Huisman je specialista v konstrukčním navrhování a výrobě „hi-tech" strojírenských výrobků s vysokou přidanou hodnotou. Mezi produkty firmy patří ropné vrtné soupravy, pozemní a námořní jeřáby, zařízení pro pokládání potrubí v moři a další.
Technici ze společnosti Huisman se podíleli, mimo jiné, na výrobě největšího lodního sloupového jeřábu na světě s nosností 5000 tun či na výrobě zařízení pro vyzdvižení ponorky Kursk.
Společnost je členem nadnárodní skupiny Huisman, která je světovou špičkou v oboru a působí v 6 zemích po celém světě. Centrála společnosti je v Nizozemí.
Společnost Huisman působí ve Sviadnově od roku 1997.
V České republice firma zaměstnává 600 pracovníků. Na Slovensku disponuje konstrukčním oddělením s 21 zaměstnanci.
Firma úzce spolupracuje s VŠB-TU Ostrava a středními technickými školami v Moravskoslezském kraji.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications (zast. spol. Huisman)
Lukáš Klapil
Tel: 603 824 194
E-mail: klapil@crestmorava.cz

Huisman (PR zástupce společnosti)
David Waliczek, Huisman
Tel.: 739 601 140
E-mail: dwaliczek@HUISMAN-CZ.com

Download

Images
Ilustracni foto_Huisman_1.jpg
Ilustracni foto_Huisman_1.jpg
Ilustracni foto_Huisman_2.jpg
Ilustracni foto_Huisman_2.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.