EN CZ SK

GOLFOVÝ TURNAJ SPOLEČNOSTÍ LINDE MATERIAL HANDLING A PRVNÍ CHODSKÁ PODPOŘIL NADAČNÍ FOND SCHODY DO ŽIVOTA

Released: 17. 9. 2015 15:06 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnosti Linde Material Handling (Linde MH) a PRVNÍ CHODSKÁ připravily pro své obchodní partnery turnaj GOLF CUP 2015, který se uskutečnil minulý týden v Golf Parku Plzeň nedaleko obce Dýšina. Turnaje se zúčastnilo celkem 92 hráčů, kteří přispěli Nadačnímu fondu Schody do života celkovou částkou 45 522 korun.

Na golfisty čekalo mistrovské 18jamkové hřiště ve velmi dobré kondici, ideální golfové polojasno a náročné sportovní klání s několika vloženými soutěžemi. Důležitou součástí golfového turnaje byla charitativní akce, při níž měli hráči možnost přispět na Nadační fond Schody do života, který pomáhá dětem z dětských domovů. Díky štědrosti všech účastníků se na letošním ročníku GOLF CUPu oproti loňsku podařilo vybrat dvojnásobek celkové částky. Celkem 25 522 korun z výtěžku z této akce bude věnováno konkrétnímu mladému člověku, který z dětského domova vstupuje do samostatného života. Příspěvek bude použit jako vklad do jeho stavebního spoření. Dalších 20 000 korun věnovaných firmou BEG BOHEMIA, spol. s r.o. bude darováno na další projekty Nadačního fondu Schody do života.

Po náročném golfovém klání byli vyhlášeni vítězové ve všech kategoriích. V královské kategorii handicapů 0-18 se na prvním místě umístil Jiří Mikolášek ze společnosti Dama MB s.r.o., který se stal současně i vítězem putovního „Poháru střechařů". První příčku v kategorii 18,1-36 obsadil Jan Šot reprezentující společnost STŘECHY ŠOT s.r.o. a v kategorii 37-54 zvítězil Jiří Hájek.

„Letošní golfový turnaj byl obohacen o zábavnou akci „Golfisté sobě", která umožnila hráčům přivézt výrobky svých firem, které byly následně použity jako ceny pro účastníky turnaje. Tato akce se setkala s velkým úspěchem," říká Ing. Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Ing. Vladimír Zábranský, jednatel společnosti PRVNÍ CHODSKÁ a předseda správní rady Nadačního fondu Schody do života, k tomu dodává: „V rámci letošního turnaje ukázali všichni účastníci, že se umí skvěle bavit, a zároveň, že mají srdce na správném místě. O tom svědčí podpora charitativního projektu Nadačního fondu Schody do života."

Základní informace o Linde Material Handling GmbH
Linde Material Handling GmbH je součástí KION GROUP AG, patří mezi největší světové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a je lídrem na evropském trhu. Dnes navíc společnost nabízí své know-how, získané během desítek let vývoje a výroby elektrických pohonných systémů, vnějším zákazníkům pro širokou škálu jejich aplikací. Jako mezinárodní společnost má Linde Material Handling výrobní a montážní závody ve všech důležitých regionech po celém světě, vlastní globální prodejní a servisní síť s pobočkami ve více než 100 zemích. V roce 2014 zaměstnávala Linde Material Handling cca 13.900 zaměstnanců na celém světě a její obrat činil 3,077 miliardy eur.

Základní informace o Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group. Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky - Linde MH disponuje 14 prodejními místy a více než dvěma desítkami servisních míst. Společnost Linde MH ČR je certifikována pro systém managementu dle EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:2007.

Základní informace o PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.
PRVNÍ CHODSKÁ je síť specializovaných prodejen střešních materiálů. Společnost má 20 poboček po celé České republice a patří mezi tři největší dodavatele střech v ČR. Na trhu je již téměř 25 let. V sortimentu společnosti lze najít veškeré střešní krytiny, střešní okna, izolace, plechy, okapy a veškeré další materiály pro střechy nebo podkroví. Novinkou v sortimentu společnosti je zateplení budov. PRVNÍ CHODSKÁ je úspěšná, ryze česká firma vlastnící několik titulů Firma roku Plzeňského kraje a aktivní je i v oblasti společenské odpovědnosti.

Pro více informací kontaktujte:

Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Martin Petřík
Vedoucí oddělení marketingu
Tel.: +420 271 078 233
e-mail: martin.petrik@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz


Crest Communications, a.s.
Andrea Pitronová
Account Director
Tel.: +420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
LMH_Foto_Golf_Cup.JPG
LMH_Foto_Golf_Cup.JPG
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.