EN CZ SK

NOVÁ ORIGINÁLNÍ ČESKÁ STAVEBNICE MILLAMINIS PRO NEJMENŠÍ

Released: 16. 9. 2015 15:25 MILLAMINIS

Ačkoliv dětský svět her a hraček nabízí nepřeberné množství výrobků, nová originální česká stavebnice Millaminis je důkazem, že na trhu se může objevit něco, co tu ještě nebylo. Tento produkt, který je určen pro děti od jednoho roku, je výtvorem úspěšného konstruktéra a designéra hraček, Miloše Háby.

„Po mnoha letech působení v odvětví hračkářského průmyslu jsem chtěl na trh uvést svůj vlastní produkt, který ponese nejen můj nápad, ale i mé jméno," říká Miloš Hába, zakladatel společnosti millaminis s.r.o. „To se po překonání mnoha nesnází podařilo a jsem rád, že se nám před Vánoci podaří uvést na trh zcela originální dětskou stavebnici, která je orientovaná především na malé děti a nabízí zajímavá koncepční prostředí," dodává Miloš Hába.

Co je Millaminis?
Hračky zaujímají v dětském světě nezastupitelnou roli. Stavebnice, které rozvíjejí dětskou kreativitu, myšlení a také motoriku, patří mezi klíčové. Nová stavebnice Millaminis je originální českou hračkou, která vyniká několika benefity a vlastnostmi, které v praxi nebylo zcela lehké skloubit. Millaminis je zábavná, interaktivní, vzdělávací a bezpečná hračka, která je vhodná do sucha i do vody pro děti od jednoho roku.

V základních řadách stavebnice Millaminis, které budou od října uvedeny na trh, jsou pro děti připraveny policejní či požární stanice, železnice, autíčka, ale i farma se zvířátky či zahrada. Stavebnice je vyrobena tak, aby se daly jednotlivé komponenty spojovat a průběžně doplňovat. Pro starší děti jsou přichystány
i edukativní prvky, jako jsou například dopravní značky.

Pro ty nejmenší od jednoho roku do dvou let má stavebnice charakter čistě zábavný a zároveň přispívá k samotnému rozvoji dítěte. Starším dětem od dvou do pěti let nabízí stavebnice prvky, které plní i funkci vzdělávací. V dalších řadách stavebnice dětem ukáže prostřednictvím koncepčního prostředí celý svět. Hlavní hrdinové, kteří tento svět obývají - zvířátka Friends on the MoveTM, se vypraví z Afriky postupně do celého světa a představí dětem hlavní dominanty různých kontinentů i zemí.

Výroba a použité materiály
Stavebnice a některé její další komponenty jsou vyrobeny ze speciálně upravené lehčené pěny, která je certifikovaná pro děti již od narození. Její složení je výsledkem více než dvouleté práce týmu odborníků v oblasti chemie, ochrany zdraví a dětských specialistů. Toto úsilí bude v nejbližší době završeno patentováním výsledného materiálu. Hračky se kompletují v chráněných dílnách a splňují veškeré požadavky stanovené nejpřísnějšími normami jak pro Českou republiku, tak pro celou Evropu.

Uvedení na trh
Produkty od společnosti millaminis s.r.o. budou již od října dostupné ve všech nezávislých prodejnách po celé ČR a SR a prodejnách POMPO. Postupně se rozšíří i do všech známých hračkářství v České republice, jako jsou například Bambule, Sparkys, Hm Studio či WIKY. Zákazníci jej však naleznou i v síti prodejen Globus či Ahold, v knihkupectví Neoluxor, či na eshopech Alza.cz, Kasa.cz, 4kids, Maxikovy hračky.cz. V současné době se bude stavebnice prodávat nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v jednání je také Ukrajina, Německo a Francie.

O společnosti millaminis, s.r.o.:
Společnost millaminis s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem
a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na domácí i mezinárodní půdě dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Po překonání mnoha úskalí a dovedení výroby produktu k dokonalosti, vznikla stavebnice pro nejmenší, která naplňuje nejen všechny představy celého týmu společnosti, ale přináší na hračkářský trh originální český výrobek, který v současnosti nemá přímou konkurenci. Více informací naleznete na: www.millaminis.com

Licence Friends on the MoveTM je rovněž nápadem Miloše Háby. Jedná se o vlastní zábavný ale zároveň i naučný licencovaný koncept, který ožije společně s produkty Millaminis. Zvířátka ve stavebnicích nahrazují osoby, které se během svého putování poznávají s dalšími zvířecími kamarády. Hlavními postavami jsou hrošík, krokodýl, žirafa a opičák.


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Michaela Tomková
Tel.: +420 222 927 106
Gsm.: +420 731 613 608
e- mail: michaela.tomkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Michaela Janoušková
Gsm.: +420 731 613 623
e- mail: michaela.janouskova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
Dopravni zancky.jpg
Dopravni zancky.jpg
Farma.jpg
Farma.jpg
Mesto Millaminis.jpg
Mesto Millaminis.jpg
Policie.jpg
Policie.jpg
Velka policie.jpg
Velka policie.jpg
Velka pozarni stanice.jpg
Velka pozarni stanice.jpg
Velke koleje.jpg
Velke koleje.jpg
Vlak.jpg
Vlak.jpg
Zviratka.jpg
Zviratka.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.