EN CZ SK

KNIHOBUDKA V BB CENTRU

Released: 13. 8. 2015 14:11 PASSERINVEST GROUP

BB Centrum má další přírůstek. Tentokrát to však není nová budova, ale tzv. KnihoBudka. Nová veřejná knihovna, která vznikla ze staré telefonní budky, byla slavnostně otevřena v Baarově parku. Lidé si tu můžou knihy bezplatně vypůjčit, vyměnit nebo se jen tak začíst při relaxaci nebo čekání v parku či některé z místních kaváren a restaurací.

Návštěvníci Baarova parku, nájemci BB Centra, ale i široká veřejnost může díky KnihoBudce objevit ztracené knihy z mládí či dětství, poznat nové autory nebo jenom předat dál knihy, na které se doma zbytečně práší. KnihoBudka má jednoduchá „nepravidla", tedy knihy lze bezplatně přinést, odnést dle libosti návštěvníků bez kontroly. „Věříme, že lidé vědí, jak se chovat. Co je správné a co nikoliv, takže o osud budky a knížek se nebojíme," doplňuje Monika Serbusová, spoluautorka projektu KnihoBudka.

„Rádi podporujeme dobré nápady a KnihoBudku považujeme za výborné spojení snahy nalézt novou a zajímavou službu pro BB Centrum i širokou veřejnost a zároveň podpořit kladný vztah k literatuře. KnihoBudka se do Baarova parku výborně hodí a knihy zde budou jednoduše dostupné všem," chválí nápad využití telefonní budky Vendula Malochová, marketingová manažerka společnosti PASSERINVEST GROUP.

„Jsme rádi, že jsme mohli otevřít již jedenáctou KnihoBudku právě v místě, jako je Baarův park v BB Centru. Myslím si, že jde vůbec o jedno z nejhezčích míst, kam jsme kdy KnihoBudku instalovali. Příjemná byla i spolupráce s týmem PASSERINVEST GROUP, který byl nápomocen při realizaci. Doufáme tedy, že bude všem dobře sloužit," dodává Pavel Železný, spoluautor projektu KnihoBudka.

KnihoBudka je neziskový projekt, který vznikl v roce 2013 za podpory programu Telefónica O2 „Think Big". Od té doby tým KnihoBudky přeměnil již 11 starých telefonních kabin a inspiroval další nadšence k výrobě několika veřejných knihoven po celé ČR, které oživují veřejný prostor.

BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Není to však jen administrativní centrum - BB Centrum je multifunkčním komplexem s veškerou občanskou vybaveností, nabízí možnost bydlení i pracovní příležitosti, relaxaci, vzdělání, ale
i kulturní vyžití. V letošním roce se v areálu BB Centra uskutečnil např. dětský den, koncert kapely MIG 21 a koncem srpna zde bude na několik dní zastávka Kinobusu.

Novinky a aktuální informace o dění v BB Centru naleznete na http://www.facebook.com/BBCentrum.

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 - Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

O projektu KnihoBudka

Neziskový projekt KnihoBudka vznikl v roce 2013 jako dobrovolná aktivita Moniky Serbusové a Pavla Železného. Cílem je vytvářet veřejné bezplatné knihovny formou předělání starých telefonních budek. V současné době funguje na principu sponzorství/adopce, kdy tým KnihoBudky po domluvě se sponzorem zrekonstruuje starou kabinu do různého stylu/designu nebo vzdáleně pomůže jinému týmu dobrovolníků s úpravou a realizací. Na jedné straně budky je vždy umístěno logo a text sponzorů/adoptérů KnihoBudky a na druhé straně je prostor pro bezplatnou prezentaci lokální neziskové organizace.

Pro více informací kontaktujte:

PASSERINVEST GROUP, a.s.
Mgr. Vendula Malochová
Marketing manager
Tel.: (+420) 221 582 111
Fax: (+420) 222 515 521
Gsm: (+420) 605 318 974
e-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz
www.passerinvest.cz www.novakarolinapark.cz

Crest Communications, a.s.
Ing. Marcela Štefcová
Tel.: +420 222 927 125
Gsm: +420 731 613 669
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz
www.crestcom.cz


Mgr. Pavel Železný
Projekt KnihoBudka
Gsm: (+420) 774 370 547
e-mail: pavel@knihobudka.cz
www.knihobudka.cz | www.facebook.com/knihobudka

Download

Images
BB Centrum_KnihoBudka_1.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_1.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_2.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_2.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_3.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_3.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_4.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_4.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_prestrizeni pasky.jpg
BB Centrum_KnihoBudka_prestrizeni pasky.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.