EN CZ SK

NOVINKA NA TALÍŘI: RIO MARE FILETY Z MAKRELY V TOMATOVÉ A PIKANTNÍ TOMATOVÉ OMÁČCE PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Released: 22. 10. 2018 9:09 BOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCO

22. října, Praha – Rio Mare uvádí na český trh konzervované celé filety makrely, jejíž maso patří mezi nejchutnější a nejvýživnější. Nové filety makrely můžete ochutnat ve dvou variantách – Rio Mare Filety z makrely v tomatové omáčce a pro příznivce výraznější chuti ostřejší variantu Rio Mare Filety z makrely Messicana s pikantní tomatovou omáčkou. Tyto dvě novinky zakoupíte v balení 169 g za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Rybí maso je pro lidské tělo velice prospěšné a makrela je v tomto ohledu pro lidský organismus zlatý důl. Podle odborníků bychom ryby měli konzumovat aspoň dvakrát týdně. Pokud nemáte k dispozici čerstvé ryby, jsou rychlým řešením ryby v konzervě, které umějí uchovat veškeré výživové vlastnosti jako čerstvé ryby.

Stejně jako jiné ryby, i makrela je cenným zdrojem přírodního jódu, který je nezbytný pro zajištění funkce štítné žlázy. Kromě jodu a vitaminu A, důležitého pro správné vidění a imunitu, makrela obsahuje ještě celou řadu prospěšných látek, například železo, vápník, bílkoviny a zejména omega-3 mastné kyseliny.

Rio Mare Filety z makrely nabízí maso prvotřídní kvality. Milovníci lahodné chuti ocení Rio Mare Filety z makrely v tomatové omáčce. Naopak zastánci ostřejších a plnějších chutí dají přednost variantě Rio Mare Filety z makrely v pikantní tomatové omáčce s červenými fazolemi a kukuřicí.

Konzervy Rio Mare Filety z makrely v tomatové nebo v pikantní tomatové omáčce mají jednoduché otevírání. Praktické balení je ideální také do batůžku na cesty. Lahodné Rio Mare Filety z makrely jsou vynikající na přírodní způsob s čerstvým pečivem.

Poznámky pro editory:
Společnost BOLTON CZECHIA
Je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa. Klíčovou potravinářskou značkou Bolton Czechia je Rio Mare. Mezi další výrobky z portfolia Bolton Czechia pro Českou republiku patří zejména extra panenské olivové oleje Monini, krájená rajčata a pyré Mutti, prémiové italské těstoviny Rummo, italská pesta Arisi, šťáva ze sicilských citronů LiMMi, balsamikové octy Ponti a japonské sójové omáčky Kikkoman. Více na www.boltonczechia.cz

Kontakt:
Lukáš Klapil, Crest Communications Ostrava, e-mail: klapil@crestmorava.cz, mob.: 603 824 194

Download

Images
Foto_Rio Mare_Makrely_Messicana.jpg
Foto_Rio Mare_Makrely_Messicana.jpg
Foto_Rio Mare_Makrely_Tomato Sauce.jpg
Foto_Rio Mare_Makrely_Tomato Sauce.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.