EN CZ SK

DASCHER ZAVEDL PRAVIDELNOU NÁMOŘNÍ SBĚRNOU SLUŽBU ZE ŠANGHAJE DO ČESKÉ REPUBLIKY

Released: 16. 9. 2015 7:42 DACHSER CZECH REPUBLIC

DACHSER Air & Sea Logistics zavedl pravidelné spojení pro kusové námořní zásilky (LCL nebo námořní sběrná služba) z čínského přístavu Šanghaj do České republiky. Sběrné námořní kontejnery na trase Šanghaj–Kladno s pravidelným odplutím každý týden obsluhují kromě čínské metropole Šanghaj i širší oblasti čínských provincií Jiangsu a Zhejiang.

Nový projekt pražské pobočky DACHSER Air & Sea Logistics a čínské pobočky DACHSER Far East Shanghai se nazývá Prague Consolidated European Container a českým importérům nabízí možnost přepravy kusových zásilek od dodavatelů i z takových čínských měst, jako jsou Suzhou, Wuxi, Nanjing, Hangzhou nebo Ningbo. „Celý logistický řetězec z těchto destinací je v rukou společnosti DACHSER a náš systém přináší našim zákazníkům významnou úsporu nákladů a také tranzitního času," jmenuje výhody Roman Thurzo, Country Manager Air & Sea Logistics DACHSER Czech Republic.

Konsolidaci zásilek v Číně zabezpečuje pobočka DACHSER Far East v Šanghaji, která je zároveň zodpovědná i za bezpečné naložení a fixaci sběrných zásilek v námořních kontejnerech. Ty se potom vydávají na přibližně třicetidenní cestu do Evropy. Z přístavů Hamburg nebo Bremerhaven jsou kombinovanou dopravou (železnice-pozemní přeprava) přepraveny na pobočku Kladno, která se postará o jejich doručení koncovým příjemcům po celé České republice.

„Projekt pravidelné linky LCL kontejnerů ze Šanghaje je výbornou ukázkou toho, jak funguje propojení mezi našimi obchodními oblastmi Air & Sea Logistics a European Logistics," říká Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic, a dodává „reagujeme tím na zvýšenou poptávku našich zákazníků po pravidelných importech z klíčových lokalit v Číně v menších objemech."

Download

Images
Dachser zavedl nam. sbernou sluzbu ze Sanghaje do CR 1.jpg
Dachser zavedl nam. sbernou sluzbu ze Sanghaje do CR 1.jpg
Dachser zavedl nam. sbernou sluzbu ze Sanghaje do CR 2.jpg
Dachser zavedl nam. sbernou sluzbu ze Sanghaje do CR 2.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.