EN CZ SK

BEZPEČNĚ DO KANCELÁŘÍ: AFI EUROPE JAKO PRVNÍ V TUZEMSKU ZAVÁDÍ UNIKÁTNÍ SYSTÉM ELIMINUJÍCÍ VZDUŠNÉ VIRY S 99,8% ÚČINNOSTÍ PROTI SARS-COV-2

Released: 5. 5. 2021 10:29 AFI EUROPE

Developerská společnost AFI Europe, která na poli kancelářských nemovitostí dosud realizovala tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín, AFI Vokovice a AFI City 1, se rozhodla pro zásadní krok v boji proti pandemii koronaviru a v ochraně svých nájemců. Do společných prostor svých kancelářských objektů nově instaluje unikátní systém společnosti Global Plasma Solutions (dále jen GPS), jejíž patentovaná technologie fungující na bázi bipolární plazmové ionizace účinně eliminuje bakterie a viry ve vnitřních prostorách budov včetně výtahů. U SARS-COV-2 testy prokázaly dokonce 99,8% účinnost. Totožný systém již v zahraničí využívá např. Bílý dům – sídlo amerických prezidentů ve Washingtonu, Harvardská univerzita anebo společnost Google.

„Pandemie covidu-19 výrazně ovlivnila nejen fungování celé společnosti, ale změnila také obvyklý rytmus v kancelářských centrech. Dříve vyhledávaný benefit v podobě práce na home office se po téměř roce nepřetržitého využívání stal tak trochu danajským darem. Většina zaměstnanců se potýká s nastolením rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, postrádá sociální interakci i možnost osobní spolupráce s kolegy. Firmy se obávají, že právě dlouhodobý nedostatek vzájemného setkávání a předávání znalostí a zkušeností by mohla negativně ovlivnit jejich úspěšnost na trhu,“ komentuje Doron Klein, ředitel společnosti AFI Europe pro Českou republiku, a dodává: „Vzhledem k současné situaci, která se dlouhodobě nelepší, jsme se rozhodli aktivně a radikálně přistoupit k celému problému a naše nájemce, jejich zaměstnance i partnery podpořit tímto efektivním řešením. Osobně věřím, že přispěje k bezpečnému návratu zaměstnanců zpět do kanceláří, stejně jako k jejich lepší fyzické i psychické pohodě.“

Technologie NPBI (Needle Point Bi-Polar Ionization) představuje nepřetržitou ochranu vzduchu a povrchů proti virům, bakteriím, prachu i pachům, kterou lze okamžitě nainstalovat do stávajícího klimatizačního systému. Technologie produkuje do proudu vzduchu vháněného do vnitřních prostor z klimatizační jednotky kladné a záporné ionty, které se váží na patogeny a plyny. Ty poté okrádají o život udržující vodík a tím je zabíjejí. To vše, aniž by vznikala nadprodukce škodlivého ozónu. Systém americké společnosti GPS, s více než 11 lety zkušeností na trhu a 300 tisíci realizacemi po celém světě, je přátelský k životnímu prostředí a certifikovaný pro bezpečné použití v komerčních i obytných prostorách. Typicky se využívá na letištích, v nemocnicích, ale i v některých školách a hotelech. Postupně jej zavádějí i progresivní firmy jako Google, Siemens apod. AFI Europe je vůbec první společností, která instaluje tento systém v České republice.

Pro více informací navštivte: https://youtu.be/NOmaJP9c8vo.

*Systém GPS úspěšně dokončil oficiální laboratorní testování ukazující jeho vysokou účinnost (neutralizace viru do 30 minut v chráněné oblasti). Výsledky potvrzují 99,8% účinnost proti SARS-COV-2, a dále 99,7 % účinnost proti Legionelle, 99,7% účinnost proti E. coli a 93,5% účinnost proti norovirům.

AFI EUROPE Czech Republic je předním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka, Tulipa Modřanská rokle a Tulipa City nebo logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských nemovitostí dosud realizovala tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín, AFI Vokovice a AFI City 1. V procesu výstavby je rozsáhlé portfolio nájemních bytů, které vyrostou v projektech Tulipa Karlín v Praze 8, Tulipa Třebešín v Praze 3 a v multifunkčním areálu AFI City na městském brownfieldu v Praze 9 u stanice metra Kolbenova. V dubnu 2021 společnost rozšířila své dosavadní portfolio o akvizici administrativního komplexu Avenir Business Park v Nových Butovicích.

Kontakt:

Crest Communications, a.s.
Denisa Kolaříková
Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
AFI City 1_foto_01.jpg
AFI City 1_foto_01.jpg
AFI City 1_foto_02.jpg
AFI City 1_foto_02.jpg
AFI Karlín_foto_01.jpg
AFI Karlín_foto_01.jpg
AFI Karlín_foto_02.jpg
AFI Karlín_foto_02.jpg
AFI Vokovice_foto_01.jpg
AFI Vokovice_foto_01.jpg
Classic 7_foto_01.jpg
Classic 7_foto_01.jpg
Classic 7_foto_02.jpg
Classic 7_foto_02.jpg
Classic 7_foto_03.jpg
Classic 7_foto_03.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.