EN CZ SK

EFEKTIVNÍ VYCHYSTÁVÁNÍ PRO REGÁLY STŘEDNÍCH VÝŠEK

Released: 14. 12. 2021 13:45 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling, světový výrobce manipulační techniky a intralogistických řešení, uvádí na trh nové výkonné a robustní vychystávací vozíky Linde V modular B. Tyto vozíky typu “man-up” rozšiřují portfolio VNA vozíků Linde a přinášejí ještě lepší možnosti pro řešení na míru pro operátory distribučních center a pro výrobní společnosti.

Jednou z cest rozšíření skladových prostor je postupné přidávání dalších regálových úrovní. Výška, ze které se musí zboží vychystávat, může přesáhnout sedm metrů, což vede k dalším požadavkům na vozíky pro vychystávání - musí mít stabilní podvozek a také poskytovat bezpečné i ergonomické pracovní prostředí, aby se obsluha mohla plně soustředit na vychystávání zboží. „Vychystávání je činnost s přidanou hodnotou ve skladu, a proto je důležitá," říká Matthias Holzwarth, produktový manažer VNA Trucks. „S novými vychystávacími vozíky Linde V modular B nabízíme našim zákazníkům výkonné, ale nákladově efektivní řešení přesně pro tyto požadavky."

Vozíky s nosností 1 000 kilogramů a výškou dosahu až 7,83 metru jsou vhodné pro zákazníky z oblasti maloobchodních e-shopů, splňují také požadavky a nároky pro logistiku malých dílů v distribučních centrech a továrních supermarketech. Vozíky jsou založeny na větší modulární řadě V, přičemž „B" v názvu modelu znamená
„Best Value" a znamená, že vozík je vybaven pouze funkcemi nezbytnými pro tuto výšku vychystávání.

Přesvědčivá konstrukce s ohledem na výkon, ergonomii a bezpečnost

Maximální rychlost jízdy vozíků je až 11 km/h, komfort zajišťuje prostorná kabina, která je oddělena a odtlumena od vibrací podvozku. Měkká podložka podlahy dále tlumí vibrace během jízdy se zdviženým stožárem a při vychystávání má obsluha bezpečnou oporu na pevném povrchu na okraji podlahy kabiny. Nízké zábradlí kabiny řidiče umožňuje snadné a spolehlivé vychystávání zboží z regálu a volitelná funkce vyklápění zábradlí směrem ven umožňuje pohyb obsluhy až o několik desítek centimetrů navíc, a ty jsou často potřeba pro lepší přístup do regálu. Konstrukce stožáru poskytuje vynikající průhlednost a viditelnost okolí. Elektrické řízení umožňuje snadné a přesné manévrování. Díky modulární koncepci vozíku lze vertikální vychystávací vozíky individuálně přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka. Podle požadavku na výkonnost jsou k dispozici 24 V nebo 48 V motory.

Linde V modular B je také vybaven mnoha bezpečnostními prvky. S vozíkem je například možné se pohybovat jenom tehdy, když se řidič dotkne oběma rukama senzorů na řídicí jednotce a stojí na spínači mrtvého muže v prostoru pro nohy. Elektricky monitorované bočnice musí být pro provoz ve výšce pracoviště 1,2 metru a více uzavřeny. Aby se zabránilo kolizím se stropy a stěnami, může servisní technik individuálně upravit rychlost pojezdu a výšku zdvihu tak, aby vyhovovala podmínkám na místě. Pro aplikace v úzkých uličkách jsou k dispozici skenery ve směru jízdy a nákladu, které detekují osoby a překážky v okolí. Systém ochrany personálu v případě jejich přítomnosti v uličce aktivně zasahuje do jízdního režimu vozíku a zabraňuje tak kolizím.

Linde Material Handling GmbH
Společnost Linde Material Handling GmbH, která je součástí KION Group, je celosvětovým výrobcem vysokozdvižných a dalších skladových vozíků a řešení pro intralogistiku. Společnost má svou prodejní a servisní síť ve vice než 100 zemích ve všech hlavních oblastech.

Pro více informací kontaktujte:
Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Martin Petřík  
Vedoucí oddělení marketingu  
tel.: +420 271 078 233 e-mail: martin.petrik@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz

Crest Communications a.s.
Ing. Radka L. Kerschbaumová  
Account Manager  
tel.: +420 733 185 662  
e-mail: radka.kerschbaumova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Download

Images
Linde MH_VNA_V_modular_B_tisk.jpg
Fotografie: LMH VNA V modular B: Linde Material Handling nabízí svým zákazníkům s novým modulárním vozíkem pro vychystávání Linde V modular B, výkonné a zároveň cenově výhodné řešení pro vychystávání objednávek ve středních výškách regálů.
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.