EN CZ SK

MATĚJ VYSKOČIL SE STAL PROVOZNÍM ŘEDITELEM VE SPOLEČNOSTI ZEITRAUM

Released: 30. 8. 2022 11:07 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Matěj Vyskočil (42) byl jmenován do nově zřízené funkce provozního ředitele (Chief Operations Officer) ve společnosti Zeitraum, ve které bude zodpovědný za zajištění plynulého chodu firmy a efektivní správu tuzemského i zahraničního portfolia. To v současné době zahrnuje čtyři soukromé kampusy pro ubytování studentů, v nichž v metropoli nabízí moderně zařízené pokoje k pronájmu a široké spektrum doplňkových služeb. Další součástí portfolia jsou také dva domy pro krátkodobé až střednědobé ubytování a nájmy v servisovaných apartmánech přímo u Václavského náměstí. Konkrétně se jedná o Franz by Zeitraum v Opletalově ulici a Karl by Zeitraum v ulici Krakovská. V Polsku je to dále kampus v Krakově a nově vznikající kampus ve Varšavě s otevřením v prvním kvartálu roku 2023.

„V návaznosti na naši právě probíhající expanzi jsme potřebovali také personálně posílit. Matěj Vyskočil byl se svými dlouholetými manažerskými zkušenostmi v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu ideálním kandidátem a věřím, že jeho bohaté zkušenosti i vůdčí schopnosti budou pro náš tuzemský tým velkým přínosem,“ komentuje Zdena Noack, ředitelka společnosti Zeitraum.

Matěj Vyskočil vystudoval podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní v Praze, kde také získal titul inženýra. V odvětví hotelnictví a ubytovacích služeb se začal pohybovat již v průběhu svého studia a velmi brzy se vypracoval do vyššího managementu. Posledních téměř pět let zastával funkci ředitele v OREA Hotel Pyramida v Praze 6 - Břevnově. Tři roky zastával pozici hotelového manažera v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague. Dále sbíral zkušenosti jako specialista hotelového portfolia společnosti CEFC Group Europe, kde figuroval jako vedoucí manažer Le Palais Art Hotel na pražských Vinohradech.

Matěj Vyskočil hovoří plynně anglicky a dále německy. Ve svém volném čase se věnuje rodině a cestování, nicméně mezi jeho záliby patří i cyklistika a moderní umění.

www.zeitraum.re


Informace pro editory

Zeitraum je dceřinou společností Zeitgeist Asset Management, která se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé investory v České republice, Polsku, Maďarsku, Německu a Itálii. Zeitgeist v současnosti spravuje aktiva v hodnotě 800 mil. EUR.

Značka Zeitraum Student Housing (https://www.zeitraum.re/) zastřešuje ubytovací kapacity pro studenty a mladé profesionály ve čtyřech rezidenčních budovách v Praze 3, 7 a 10. Zeitraum Apartments (https://apartments.zeitraum.re) poskytuje servisované ubytování pro jednotlivce i korporátní klienty v moderně vybavených pokojích a apartmánech v centru Prahy přímo u Václavského náměstí.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Denisa Kolaříková
Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

ZEITRAUM s. r. o.

Zdena Noack

Managing Director

E-mail: zdena.noack@zeitgeist.re

Web: www.zeitraum.re

Petra Kucková

Head of Sales and Marketing

E-mail: petra.kuckova@zeitgeist.re

Web: www.zeitgeist.re

Download

Images
Zeitraum_Matěj_Vyskočil_01.jpg
Zeitraum_Matěj_Vyskočil_01.jpg
Zeitraum_Matěj_Vyskočil_02.jpg
Zeitraum_Matěj_Vyskočil_02.jpg
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.