EN CZ SK

V REAKCI NA RŮST SPOLEČNOSTI ROZŠIŘUJE P3 SVŮJ MARKETINGOVÝ TÝM

Released: 23. 6. 2016 14:09 P3 CZ

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, znovu posílila svůj marketingový tým. Na post marketingové manažerky pro západní Evropu, pro oblast, v níž P3 významně roste a hodlá se na ni soustředit i v nejbližší době, jmenovala Kordulu Kiefer-Kempf. Tento krok navazuje na nedávný nástup Adama Fokse a Julie Svarovské společně s povýšením Hynka Bartíka na pozici ředitele oddělení PR & Marketingu. Všechny změny v marketingovém oddělení jsou vyvrcholením dynamického období expanze celé společnosti P3.

Adam Foks byl jmenován na post Koordinátora marketingu a má na starosti externí komunikaci P3 v České republice. Do společnosti přišel z marketingové agentury Wunderman, kde získal celou řadu zkušeností v oblasti řízení vztahů se zákazníky. Působil také v oblasti obchodu, marketingu a na vedoucích pozicích v mezinárodní studentské neziskové organizace AIESEC, pro kterou pracoval v České republice, Turecku nebo na Barbadosu. Adam Foks je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Se zkušenostmi z marketingu, prodeje a event managementu ve společnostech KPMG Česká republika a IBM Corporation nastoupila do P3 Julie Svarovská, která zastává post Specialistky PR & Marketingu. Jejím úkolem bude koordinovat marketingové aktivity společnosti v Polsku, na Slovensku a v Rumunsku. Julie Svarovská vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a je rovněž držitelkou titulu Master of Arts v oblasti PR a komunikace z americké univerzity La Salle ve Philadelphii.

Nejnovější posilou týmu je Kordula Kiefer-Kempf, nová marketingová manažerka pro západní Evropu. Ta působila posledních 12 let ve společnosti IDI Gazeley, naposledy jako marketingová manažerka pro Evropu a Čínu. Kordula Kiefer-Kempf bude řídit marketing společnosti P3 v západní Evropě z její pobočky v německém Frankfurtu. Je absolventkou oboru aplikované lingvistiky, překladatelství a tlumočení na Sárské univerzitě a má za sebou 25 let zkušeností ve stavebnictví.

„Vzhledem k tomu, že naše společnost v západní Evropě stále více roste, potřebujeme také výjimečnou marketingovou podporu pro naše týmy v Itálii, Francii, Německu, Španělsku a Nizozemsku," uvádí v souvislosti s nástupem Korduly Kiefer-Kempf Hynek Bartík, ředitel oddělení PR & Marketingu, a dodává: „Jako zkušený odborník, který rozumí specifikům všech těchto zemí, je pro nás Kordula ideální osobou na tuto pozici. Má zkušenosti z logistického sektoru těchto trhů a má za sebou úžasné výsledky při zavádění unikátních marketingových strategií. Díky tomu přinese do té naší řadu nových podnětů a pomůže nám ji dále rozvíjet. Její jmenování je součástí strategického rozšíření našeho marketingového týmu, která zahrnuje také další dvě klíčové posily - Adama a Julii."

Celý marketingový tým řídí Hynek Bartík, který byl nedávno povýšen na post ředitele oddělení PR & Marketingu celé společnosti P3. Do ní přišel v roce 2014 z technologického gigantu Philips, ve kterém působil v oblasti řízení prodeje a B2B marketingu. Hynek Bartík je absolventem ekonomiky a managementu energetiky na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

Od okamžiku jeho nástupu do P3 vyrostla společnost téměř dvojnásobně a portfolio zákazníků se zvětšilo na více než 300 firem. Nyní je společnost jedním z pěti nejvýznamnějších hráčů na evropském trhu průmyslových nemovitostí. Bartíkovým úkolem tedy bylo vytvořit výjimečný marketingový tým, který bude schopen implementovat inovativní strategii tak, aby firma mohla i nadále růst a soustředit se na své charakteristické rysy přístupu k podnikání.

KONEC


Pro další informace se prosím obraťte na:

Veronika Boráková, Crest Communications (CZ)
Tel. +420 222 927 111 E-mail: veronika.borakova@crestcom.cz

POZNÁMKA PRO EDITORY

P3 je vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí. Do portfolia P3 o rozsahu 3,3 mil. m2 v rámci 9 zemí nyní spadá 162 průmyslových nemovitostí a společnost dále disponuje pozemky o rozloze více než 1,4 mil. m2, které jsou určené pro další rozvoj a výstavbu.

V České republice společnost P3 vlastní a spravuje celkem 74 průmyslových nemovitostí ve 14 parcích s celkovou pronajímatelnou plochou 1 016 603 m2. Všechny parky mají strategickou polohu s výborným napojením na důležité komunikace. V rámci těchto parků disponuje P3 pozemky pro výstavbu více než 225 000 m2 pronajímatelných ploch.

Společnost P3 se zaměřuje na poskytování prvotřídních služeb svým klientům v perfektně situovaných, vysoce kvalitních budovách. Všechny nemovitosti, které P3 staví, jsou šetrné k životnímu prostředí a odpovídají nejvyšším mezinárodním standardům.

PointPark Properties zavedl korporátní označení „P3" a používá obchodní značku „P3 Logistic Parks", která lépe vystihuje podnikání společnosti. Více informací o P3 naleznete na webových stránkách www.p3parks.com.

Vlastníky společnosti P3 jsou TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge.

Download

Images
Koordinátor marketingu P3_Adam Foks.JPG
Koordinátor marketingu P3_Adam Foks
Marketingová manažerka pro západní Evropu P3_Kiefer-Kempf_Kordula.jpg
Marketingová manažerka pro západní Evropu P3_Kiefer-Kempf_Kordula
Ředitel oddělení PR & Marketingu P3_Hynek Bartík.jpg
Ředitel oddělení PR & Marketingu P3_Hynek Bartík
Specialistka PR& Marketingu P3_Julie Svarovská.jpg
Specialistka PR& Marketingu P3_Julie Svarovská
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.