EN CZ SK

Press Centre

Released: 9. 2. 2016 13:35 CA IMMO

Společnost CA Immo Real Estate Management Czech Republic s. r. o. (dále CA Immo) má za sebou v České republice rekordně úspěšný rok. Další z jejích budov získala prestižní certifikaci a také neobsazenost kanceláří v loňském roce významně klesla.

Read more
Released: 9. 2. 2016 12:15 DARAMIS

Na trhu bylo v loňském roce 5 rezidenčních projektů společnosti Daramis – Nad Motolským Hájem 2, Trio Residence, Marina Island, Zelené Město II a Karlín Park. Letos se nabídka bytů rozroste o tři projekty – řadové domy Beranka v Horních Počernicích, luxusní projekt na Praze 6 a bydlení pro studenty v Plzni.

Read more
Released: 9. 2. 2016 8:45 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

Bistro Sushi Time nově otevřelo svou pobočku v Quadriu na Národní třídě. Možnost návštěvy nabízí nejen fanouškům tradičního a nejoblíbenějšího japonského jídla. Příjemné prostředí restaurace je ideální příležitostí k setkávání se s přáteli i kolegy z práce. V poledne navíc oceníte nevšední nabídku obědového menu, z něhož si vyberete tradiční pokrmy oblíbené asijské kuchyně.

Read more
Released: 8. 2. 2016 14:07 PASSERINVEST GROUP

The leading Czech development and investment company PASSERINVEST GROUP has completed its successful and exemplary cooperation with the Moravská Ostrava a Přívoz city district. Ostrava City Hall applied the option for the priority purchase of the historical building in which the city district’s offices are located. Once again PASSERINVEST GROUP has shown that it is possible to do business in the Czech Republic honestly, according to the rules and without any outside influences or corrupt behaviour.

Read more
Released: 8. 2. 2016 13:57 PASSERINVEST GROUP

Přední česká developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP završila úspěšnou a příkladnou spolupráci s městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz. Na základě uplatněné opce ostravská radnice přednostně odkoupila historickou budovu, ve které úřad městského obvodu sídlí. Společnost PASSERINVEST GROUP opět potvrdila, že podnikání v České republice je možné korektní cestou, dle pravidel a bez jakýchkoliv vlivů či korupčního jednání.

Read more
Released: 8. 2. 2016 13:31 YIT

Zuzana Chudoba, která v mezinárodní developerské a stavební skupině YIT od roku 2011 působila na pozici Development Manager pro prodej, marketing a vztahy se zákazníky v regionu střední a východní Evropy a Ruska, dále stoupá ve firemní struktuře. V divizi YIT pro region střední a východní Evropy se stává ředitelkou pro vztahy se zákazníky v tomto regionu. Do její kompetence spadá kromě České republiky a Slovenska také Polsko a pobaltské státy (Estonsko, Litva a Lotyšsko). Současně zůstává členkou marketingového představenstva skupiny YIT.

Read more
Released: 8. 2. 2016 12:40 LEXXUS

V posledních měsících znovu vzrůstá nabídka pozemků a nových projektů rodinných domů, kterými developeři reagují na zvýšenou poptávku zájemců. V reakci na to LEXXUS rozšířil své portfolio těchto nemovitostí a otevřel nové oddělení prodeje se zaměřením na pozemky pro rezidenční výstavbu a na rodinné domy v developerských projektech. Komplexní realitní servis bude obstarávat úzce specializovaný tým odborníků s více než 10letou znalostí rezidenčního trhu v Praze a okolí.

Read more
Released: 8. 2. 2016 10:00 DZ DRAŽICE + NIBE

Společnost NIBE Energy Systems CZ, která je výhradním dodavatelem kvalitních švédských tepelných čerpadel NIBE do České republiky a na Slovensko, představuje dvě novinky. První z nich je vizuálně i obsahově inovovaný web www.nibe.cz se zcela novou partnerskou sekcí pro odborníky pracujícími s produkty NIBE. Druhou je speciální aplikace do mobilních telefonů a tabletů NIBE Servis pro rozeznávání chybových hlášení tepelných čerpadel. Ta bude sloužit majitelům i servisním technikům a instalatérům při vyhledávání příčin možné poruchy a k jejímu rychlému odstranění.

Read more
Current Clients
Referential Clients
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
phone: +420 731 613 608
email: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
phone: +420 596 620 435 – 6
email: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
phone: +421 904 283 825
email: zobrazit
 
We have been a member of the Association
of Public Relations Agencies (APRA)
since 28 June 2005.
We have held the CMS 3 CERTIFICATE
(Consultancy Management Standard)
since 13 December 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.