SK CZ EN

DNY NATO

http://www.natodays.cz/

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky

Jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Jejím hlavním cílem je prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti. Hlavní program se odehrává na Letišti Leoše Janáčka Ostrava a skládá se z prezentace těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů. Akce je také významnou platformou pro vysvětlování důležitých bezpečnostních témat, její součástí v rámci doprovodného programu jsou besedy, filmové projekce a semináře.

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky jsou nejnavštěvovanější dvoudenní akcí v České republice (225.000 osob v roce 2011, 2014, 2015)

Crest Communications pracuje pro Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky od roku 2010.

 

 

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 31. 8. 2016 12:39 DNY NATO

Letošní 15. výročí Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR ozdobí rekordní účast zahraničních jednotek a bohatý program plný exkluzivních českých i zahraničních premiér, díky čemuž si udrží status jedné z nejprestižnějších bezpečnostních přehlídek v Evropě. Na Letišti Leoše Janáčka Ostrava se představí technika a jednotky z historicky nejvyššího počtu 21 zemí. Historicky největší prezentaci své země na území Československa v rámci statusu speciálního partnerského státu připravilo Německo. Spojené státy americké poprvé na Mošnově představí dva typy svých strategických bombardérů, kromě ‚tradičního‘ B-52 Stratofortress v premiéře i nadzvukový strategický bombardér B-1B Lancer. Po roce se pak na svou druhou dynamickou ukázku vrací speciální ženská jednotka jordánské armády.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 9. 2015 3:22 DNY NATO

Druhý den Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky si naplno užilo sedmdesát tisíc návštěvníků. Spolu se sobotní jednodenní rekordní návštěvností je to dohromady 225 tisíc osob za oba dny, což odpovídá přibližně stejné návštěvnosti jako v roce 2014. Atrakcí nedělních dynamických ukázek, probíhajících za poměrně chladného počasí, bylo vystoupení polské akrobatické skupiny ORLÍK s letouny PZL-130, průlet aliančního letadla E-3A AWACS a dopravního obra C-17 Globmaster, který přiletěl jako podpůrný letoun amerického bombardéru B-52. Prostor pozemních dynamických ukázek po celý den obléhaly davy diváků, kteří neúnavně tleskali každé prezentaci vojáků, policie, hasičů i celní služby. V množství spokojených návštěvníků se místy ztrácela i technika všech zúčastněných složek. XV. ročník Dnů NATO v Ostravě & VI. ročník Dnů Vzdušných sil Armády České republiky za účasti šestnácti zemí tak plně potvrdil svou pozici největší evropské bezpečnostní show.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 19. 9. 2015 3:20 DNY NATO

Slavnostní zdravicí, za přítomnosti českého Ministra obrany Martina Stropnického, švédského Ministra obrany Petera Hultqvista, Primátora Statutárního města Ostravy Tomáše Macury a dalších, byl dnes oficiálně zahájen VX. ročník Dnů NATO v Ostravě & VI. ročník Dnů Vzdušných sil Armády České republiky. Pod vlajkami šestnácti zemí se na Letišti Leoše Janáčka Ostrava odehrál první den největší evropské bezpečnostní show, který navštívilo 155.000 tisíc diváků.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 16. 9. 2015 3:12 DNY NATO

V úterý večer byl definitivně potvrzen přílet legendárního strategického bombardéru B-52 Stratofortress amerického letectva, který po 3 letech opět zavítá na akci Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 9. 2015 3:15 DNY NATO

Armádní a bezpečnostní složky šestnácti zemí se zúčastní nadcházejících Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky, které se uskuteční už o víkendu 19. a 20. září na mošnovském letišti Leoše Janáčka. I letošní 15. ročník akce slibuje opět velmi atraktivní program obohacený několika českými i mezinárodními premiérami.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.