SK CZ EN

ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

http://zeitgeist.re/

Zeitgeist Asset Management se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory. V současnosti spravuje aktiva v hodnotě 800 mil. eur a působí v České republice, Polsku, Maďarsku, Německu a Itálii.

Její dceřiná společnost Zeitraum provozuje pod značkou Zeitraum Student Housing ubytovací kapacity pro studenty ve čtyřech rezidenčních budovách v Praze 3, 7 a 10. A dále pod značkou Zeitraum Apartments poskytuje servisované ubytování pro jednotlivce i korporátní klienty v moderně vybavených pokojích a apartmánech v centru Prahy přímo u Václavského náměstí.

 

 

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 22. 11. 2017 10:55 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, a company specializing in property development and asset management services for private and institutional investors, has completed another acquisition of an apartment building in Prague, this time in Máchova Street, the district of Vinohrady. The company is currently planning to reconstruct all rented apartment properties that are in its portfolio in Prague in the period of the next two years. More than 150 of them are scheduled to be gradually reconstructed at a total cost of more than CZK 250 million.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 11. 2017 10:49 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, dokončil další akvizici obytného domu v ulici Máchova a plánuje v průběhu následujících dvou let zrekonstruovat všechny domy s nájemními byty v hlavním městě, které se nachází v jeho portfoliu. Postupnou rekonstrukcí projde více než 150 bytů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 9. 2017 10:45 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, učinil další krok k tomu, stát se lídrem na trhu nájemních rezidenčních nemovitostí v Praze. Díky akvizici komplexu bu-dov v ulici Karolíny Světlé v historickém centru Prahy pro německý penzijní fond, vzrost-lo portfolio, které Zeitgeist v hlavním městě spravuje, na více než devět obytných domů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 29. 6. 2017 9:45 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, získal další nemovitost pro německý penzijní fond, spravovaný platformou Institutional Investment Partners. Prodejcem byla společnost EUROVIA CS. Palác Dunaj, který se nachází v atraktivní lokalitě Národní třídy v samotném centru Prahy, se stal již 18. nemovitostí, kterou Zeitgeist Asset Management spravuje.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 21. 6. 2017 10:38 ZEITGEIST ASSET MANAGEMENT / ZEITRAUM

Zeitgeist Asset Management, společnost zabývající se developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory, získal další dva domy pro německý penzijní fond, spravovaný platformou Institutional Investment Partners. Nemovitosti se nacházejí v prestižní rezidenční lokalitě v samotném centru Varšavy.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.